Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Gutterball said:

Jel to neka nova operacija? On je valjda skoro imao operaciju nosa zbog neke devijacije, ali tu oporavak ne bi trebalo da traje dugo...

 

Slomio je valjda nekakvu kost u stopalu, oni se nadali da ce da zaraste kako treba samo imobilizacijom a posto se to nije desilo odluceno je da ga ipak operisu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

jel ima samo audio ovoga^

 

Ima. Sad cu da ti posaljem zajedno sa flasom koka-kole i deset sa lukom u somunu.:D

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, harper lee said:

 

Ima. Sad cu da ti posaljem zajedno sa flasom koka-kole i deset sa lukom u somunu.:D

 

sto je najveca fora, vec sam jeo cevape veceras. ne mogu podkaste na yt, ja to pustim ovako pred spavanje, kao malom detetu kad citaju bajku, samo sto ja to na slushke ( :

Link to comment

Šteta što Filip nije već sada došao, ali ja ne vidim nikakvo pilićarenje, naprotiv vidim roster koji ima kontinuitet ostvaren zadržavanjem trenera i sve do jednog igrača koji nešto vredi na šta su dodati igrači kao što je Kalinić o kome ne treba trošiti reči ili CMM koji je bio hit Evrolige na svojoj poziciji prošle godine. Vidim roster od 14 igrača sa evroligaškim iskustvom, kakvo crno pilićarenje. 

 

Za tip-top roster nam fali jedan igrač pod košem, ali ne klasična petica, a tu igrača koji garantuju kvalitet jednostavno nema. Apsolutno podržavam odluku da se sačeka Petrušev, pa ako to propadne i ispostavi se da nam petorica igrača koje imamo na tim pozicijama plus Kalina nisu dovoljni da se proba sa nekim slobodnim amerikancem. 
 

@uiniimaš varijante da slušaš samo YouTube audio, kapiram da je telefon/tablet u pitanju. Na ios-u direktno iz safarija, na androidu imaš aplikacije za to, vanced YouTube je bila nekad, ne znam šta je sada aktuelno.

Edited by Heaviside
  • +1 5
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

zar ima neko ko je verovao da ce petrusev doci u czvezdu posle onako odigrane olimpijade?

pa koji bi ga ludak pustio?

 

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

sto je najveca fora, vec sam jeo cevape veceras. ne mogu podkaste na yt, ja to pustim ovako pred spavanje, kao malom detetu kad citaju bajku, samo sto ja to na slushke ( :

Youtube revanced 😉

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

zvezda je zadrzala sve igrace koje je zelela, dakle ponavaljam sve koje je zelela, i na to dovela kalinica, koji je jedan od najboljih igraca na toj poziciji u evropi, cmma, kenana, dobrica, dauma, plavsica i prikljucila malog kostica. prilicno dobar posao, a za sta ce to biti dovoljno videcemo, ali ne vidim zbog cega bi bilo ko bio nezadovoljan. naravno, petrusev je ko kec na deset i verujem da ce ga cekati i do decembra ako treba. nije lako naci dobrog igraca na toj poziciji i partizan je pokusavao pa na kraju doveo pokua. 

 

jadna li je ta pozicija u evropi ako je kalinić ovakkav kakav jeste trenutno jedan od najboljih. hint nije. 

  • +1 2
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
7 hours ago, harper lee said:

, plus vec dve godine zaredom imamo najveci broj domacih igraca u celoj Evroligi.

 

 

Ovo nije istina. Žalgiris sigurno a ovako ma slepo možda i Alba imaju više domaćih. Iako je realno prilicno nebitan parametar.

Link to comment
25 minutes ago, *edited by mod said:

Ovo nije istina. Žalgiris sigurno a ovako ma slepo možda i Alba imaju više domaćih. Iako je realno prilicno nebitan parametar.

 

https://basketnews.com/news-180088-which-euroleague-team-has-the-most-local-players.html

 

Da, prosle godine smo mi imali osam a Zalgiris i Alba po devet ali ove godine po trenutnim rosterima opet idemo na prvo mesto sa 10 domacih igraca. U svakom slucaju smo u vrhu godinama.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

jadna li je ta pozicija u evropi ako je kalinić ovakkav kakav jeste trenutno jedan od najboljih. hint nije. 

Jeste u godinama, ali nije slucajno proveo celu karijeru u najjacim timovima. 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...