Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, harper lee said:

Jebo te, gledali smo bezvezne lokalne utakmice CSKA i Virtusa i premotavali delove kad Teo nije na parketu samo da bismo bili spremni da vidimo nesto fenomenalno a ti ga sada imas tu u timu, u klubu za koji navijas, i mozes da ga gledas uzivo bar tridesetak puta u sezoni. 

 

pomenuo sam par puta na voxu; 

dok sam bio aktivan na p&t knicks blogu, cca godinu-dve nakon sto je teokratija otisao iz clippersa u bolonju, bacim neki random gif tea iz virtusa, bila je neka konverzacija-zezancija.

 

likovi koji prate otprilike knickse u zivotu, su me zamolili da bacim povremrno hajlajtse ili moze i gif, jer, citiram, "milos nije offtopic"; na strictly knicks blogu, za ljude koji su ga gledali mozda dva puta protiv knicksa i tako.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 i partizan je pokusavao pa na kraju doveo pokua. 

 

 

😂😂😂

 

Nego kaži ti nama planiraš li skorije povratak u svoje jato, ne kaže se džabe prva ljubav zaborava nema 🥳

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

zvezda je zadrzala sve igrace koje je zelela, dakle ponavaljam sve koje je zelela, i na to dovela kalinica, koji je jedan od najboljih igraca na toj poziciji u evropi, cmma, kenana, dobrica, dauma, plavsica i prikljucila malog kostica. prilicno dobar posao, a za sta ce to biti dovoljno videcemo, ali ne vidim zbog cega bi bilo ko bio nezadovoljan. naravno, petrusev je ko kec na deset i verujem da ce ga cekati i do decembra ako treba. nije lako naci dobrog igraca na toj poziciji i partizan je pokusavao pa na kraju doveo pokua. 

 

Plus, sudeci po izvestajima sa priprema izgleda da smo ovog puta ucinili sve sto smo mogli da dovedemo dobre karaktere i motivisane igrace, posto nas je sa Nejpierom izujedalo leglo zmija vece od onog koje je smrsilo konce Ragnaru Lotbroku. Svi novi igraci su motivisani, uklopili su se kao da su sto godina u klubu i generalno je atmosfera u ekipi bolja nego ikad.

 

A valjda se i taj jebeni Fal oporavi do decembra, gde je sad nasao da se operise.:dry:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

 

😂😂😂

 

Nego kaži ti nama planiraš li skorije povratak u svoje jato, ne kaže se džabe prva ljubav zaborava nema 🥳

 

ne mogu navijat protiv tea, to mi je najveca ljubav od kada pratim kosarku. 

 

mislim da je zvezda poprilican favorit u odnosu na partizan i da ce biti u 10 sigurno. 

  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment

kaze coki da je kaboklo bio zanimljiv, pa dodaje da bi kombinacija kaboklo - jago bila disciplinski interesantna™.

  • Haha 3
Link to comment
59 minutes ago, harper lee said:

 

Jebo te, koliko ste dosadni s tim kukumavcenjem.

 

Naravno da će se svako normalan hvatati za glavu kada vidi Ferari sa S ili T gumama, džabe i Sena (Teo) za volanom onda.

Kotrljaće se on i sa njima, ali tako malo fali da leti. Džabe, mora da se pilićari.

Edited by VoodooDerina
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

ali b92 portal lolol 

glavni utisak mi je da je neko, bilo ko, otisao tamo da procita bilo sta

Oni su bas propali. Nekada je to bio respektabilan portal i sajt.

Al odavno to nije to.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Naravno da će se svako normalan hvatati za glavu kada vidi Ferari sa S ili T gumama, džabe i Sena (Teo) za volanom onda.

Kotrljaće se on i sa njima, ali tako malo fali da leti. Džabe, mora da se pilićari.

 

sta znaci pilicari se, ti mislis da oni mogu da dovedu nego mega-giga pojacanje, ali ne zele zato sto vole da se zajebavaju sa navijacima?! nema kvalitetnih dostupnih igraca na toj poziciji koji bi napravili ozbljnu razliku i logicno je da se pokusa da se saceka petrusev. 

Link to comment

nego, ne svidja mi se sto je sezona pocela pripremama u kampu fss u pazovi. sve sto ima veze sa fss je ukleto, samo da se ne navuce losa karma

Edited by Nikodije
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Naravno da će se svako normalan hvatati za glavu kada vidi Ferari sa S ili T gumama, džabe i Sena za volanom onda.

Kotrljaće se on i sa njima, ali tako malo fali da leti. Džabe, mora da se pilićari.

 

Ja upravo pokusavam da kazem da je takvo ponasanje nenormalno. Reci da je "jos jedna sezona unapred bacena u kanalizaciju" samo zato sto Petrusev nije dosao je random izjava koja nema ama bas nikakvog smisla, niti bi sezona unapred mogla biti proglasena za najbolju ikada da je Filip potpisao. Naravno da bismo bili jaci s njim i naravno da bi bilo bolje da je potpisao ali ako ovaj tim Zvezde toliko zavisi od jednog Filipa Petruseva onda bismo i sa njim i bez njega mogli odmah da bacimo kasiku i da se ne stresiramo oko rezultata i igara Zvezde u ovoj novoj sezoni.

 

Medjutim, tebi je kao i meni sve ovo jasno, o cemu svedoci poslednja recenica tvog posta. Nije bilo nikakvog pilicarenja, novac je bio spreman za Petruseva, dogovoreni su svi uslovi sa njim i doslovno jedini razlog zasto nije dosao je taj sto je Barcokas povukao rucnu kad je postalo izvesno da Fal ide na operaciju jer bi u suprotnom morao da dovodi drugog igraca na centru.

Edited by harper lee
Link to comment

Sa Petruševim bi imali najbolji tim ikada i shodno tome i najveća očekivanja ikada, kratko i jednostavno.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Sa Petruševim bi imali najbolji tim ikada i shodno tome i najveća očekivanja ikada, kratko i jednostavno.

 

Videcemo kada bude potpisao.

Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sa Petruševim bi imali najbolji tim ikada i shodno tome i najveća očekivanja ikada, kratko i jednostavno.

 

sa ntilikinom umesto dobrica takodje :/

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
35 minutes ago, harper lee said:

A valjda se i taj jebeni Fal oporavi do decembra, gde je sad nasao da se operise.:dry:

Jel to neka nova operacija? On je valjda skoro imao operaciju nosa zbog neke devijacije, ali tu oporavak ne bi trebalo da traje dugo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...