Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, kralj said:

Ja bih ipak doveo Nanulicu na četvorku. Neb da je u punoj snazi i moći, takav zicer ne bi mašio. 

 

CMM i Nanu - kakav osvetnički tandem, slavio bih titulu kao i tango i keš slobodu. Ionako mi je bio omiljeni grobar by far.

Sve na stranu ne možeš Aj da ne kažem gotiviš ali u najmanju ruku rispektuješ igrača koji onako reaguje na prozivke iz prvog reda.

Link to comment
On 23. 8. 2024. at 0:36, Dankan Ajdaho said:

 

 

"...to Jenkins, open like church in sunday"

 

"Mother of defense by Crvena Zvezda"

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Sve na stranu ne možeš Aj da ne kažem gotiviš ali u najmanju ruku rispektuješ igrača koji onako reaguje na prozivke iz prvog reda.

 

Ma Naneli je meni od prvog vagona gotivac, mada izgleda na osnovu ovakvog korišćenja tvitera, da ni kod njega baš nisu čista posla. Ne znam za situaciju sa prvim redom, verujem da je ispao laf.

Jbg, ne pratim srpsku navijačku kulturu, od kako znam za sebe iz toga nikad ništa kreativno i duhovito nije izašlo.

  • +1 1
Link to comment

Ali na b92 sto niko ne sme da ostavi komentar na bilo koju vest o Covicu 😆

 

Iskljuceni su komentati na svaku vest :lolol:

Link to comment
3 hours ago, Hele said:

Ali na b92 sto niko ne sme da ostavi komentar na bilo koju vest o Covicu 😆

 

Iskljuceni su komentati na svaku vest :lolol:

 

pa šta tu ima da se komentariše.....Čović i tačka

 

šalu na stranu, verovatno su isključeni jer bi bilo gomile neprikladnog sadržaja, pominjanja žene i slično

 

vidi, što se mene tiče komenatri mogu da budu isključeni ispod svake vesti, pošto je u komentarima obično takav izliv mentalnih poremećaja, primitivizma, mržnje i naravno botovanja, da to odavno zaobilaze skoro svi, osim ako ne pripadaju toj tužnoj grupi komentatora ili su tamo po zadatku

 

prve komentare koje sam počeo da zaobilazim bili su vezani za tekstove o automobilima......takva količina "stručnjaka" (muškoga pola) kakva sa okuplja u komentarima, pa to je neviđeno.....svi znaju sve i više od toga

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Svaka sezona Zvezde je bacena sezona, sve dok se dovodi po 7,8 stranca koji se zamenjuju svake nove sezone.

Link to comment
2 hours ago, VoodooDerina said:

Ovi kreteni stvarno zatvorili roster.

Još jedna sezona bačena u kanalizaciju.

 

Jebo te, koliko ste dosadni s tim kukumavcenjem.

  • +1 6
Link to comment

ne moze sezona biti bacena sve dok je teo u timu, cak i da se vuce jednom nogom po terenu. 

  • +1 3
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne moze sezona biti bacena sve dok je teo u timu, cak i da se vuce jednom nogom po terenu. 

 

A da ih pitas sta je bacena sezona izmrljavili bi nesto oko Top 8, a ako bi se uslo u Top 8 onda bi mrljavili o Final Four-u i tako u krug. Ovaj mucenik ispod njega kuka zbog "ponovnog dovodjenja 7-8 stranaca" a gotovo da nema dostupnog bivseg i sadasnjeg reprezentativca da nam nije u rosteru, plus vec dve godine zaredom imamo najveci broj domacih igraca u celoj Evroligi.

 

Sustina je u tome da postoje ljudi koji ne znaju sta hoce i sve im je unapred sranje, nesposobni da razumeju da to nije zbog toga sto je sve sranje vec zato sto su oni sposobni samo da vide sranje. Kao sto si napisao, tesko je razumeti navijaca Zvezde kojem je sranje ekipa sa Teodosicem u rosteru. Jebo te, gledali smo bezvezne lokalne utakmice CSKA i Virtusa i premotavali delove kad Teo nije na parketu samo da bismo bili spremni da vidimo nesto fenomenalno a ti ga sada imas tu u timu, u klubu za koji navijas, i mozes da ga gledas uzivo bar tridesetak puta u sezoni. I to je tebi bacena sezona. Da se covek prekrsti i levom i desnom, pa i nogom ako je majstor joge.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...