Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Meni je sa jedne strane drago da se Dauminatoru otvorilo. Što sam ga više studirao, delovao mi je sve više kao hidden gem. Sa druge, kapiram da je prvi na listi za odstrel ako malo pođe po zlu (nagib ravnog krova).

 

Red je da se opet pogleda nokaut faza mundobasketa u Španiji, da se previše ne oduševimo Teovim dojenjem Kalininih backdoor cutova.

  • +1 3
Link to comment

Ja bih ipak doveo Nanulicu na četvorku. Neb da je u punoj snazi i moći, takav zicer ne bi mašio. 

 

CMM i Nanu - kakav osvetnički tandem, slavio bih titulu kao i tango i keš slobodu. Ionako mi je bio omiljeni grobar by far.

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

jes' gotivan je nunnally igrac ali nit' je za pf, nit' bi prodao grobare pod stare dane i pravio tenziju

 

ionako ima jos par sezona do penzije a moze da zabode neku finu euro destinaciju da uziva cak i zimi, kad krene kod nas lignit da obvladava

  • Haha 1
Link to comment

I ako Ćoki na kraju sezone ne iznajmi zrenjaninsku simfoniju da na Kališu odsvira Rekvijem i gurne ih u Savu, daj ovog drugog - Drčelu ili kako več.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, nahbar said:

Pogledaj preko brda. Oteras 11 i kupe ti 11 novih

 

 

15/14 je tačan skor.

  • Hvala 2
Link to comment
59 minutes ago, Nikodije said:

Udbojša će da iznajmi guslara i Pavlinu, boli ga baš kurac za hipstersku sinfoniju.

 

Nema ono blage veze sa hipsterajem. Ono je Mima Karadžić sa cilindrom i monoklom. 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
11 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

15/14 je tačan skor.

 

 

Je l' se to ikad desilo u profesionalnom sportu?

Link to comment

Imali sanse da se dete Kostic uvuce u u prvi tim, barem u ABA ligi. Vidim trenira punom parom sa prvim timom:)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Imali sanse da se dete Kostic uvuce u u prvi tim, barem u ABA ligi. Vidim trenira punom parom sa prvim timom:)

 

2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ne.

 

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...