Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Prođe utorak, to je bio poslednji voz dakle i definitivno ništa od Petruševa bar do polusezone.

Link to comment
5 hours ago, harper lee said:

Jesi li mi ti izbrisala post kojim sam odgovorio na ovaj tvoj, da znam da ga slucajno ne ponovim iako ne znam zasto bi bio izbrisan?

Nije ti ništa brisano, ili je glitch neki ili nisi ni kliknuo submit reply.

  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Valkyrie said:

Nije ti ništa brisano, ili je glitch neki ili nisi ni kliknuo submit reply.


stari se polako…

  • Haha 8
Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

Nije ti ništa brisano, ili je glitch neki ili nisi ni kliknuo submit reply.

Postoji glič odavno kad se klikne na reply... samo piše sending ili saving i ne pošalje poruku. Tako može da ostane komotno zauvek ako ne pređeš na neku drugu stranu... kontam da masa ljudi to i ne primeti već odmah nakon poslate™ poruke ode na neku drugu temu sa mišlju da je poruka otišla 

  • +1 3
Link to comment

ima i drugi glič da ti objavi post a da ti ga uopšte ne prikaže na dnu strane na kojoj se nalaziš

 

onda tako klikćeš nekoliko puta dok se ne setiš da osvežiš stranu i dok ne vidiš 5 odgovora 

 

tako barem meni

Link to comment
4 hours ago, Eleniko said:

ima i drugi glič da ti objavi post a da ti ga uopšte ne prikaže na dnu strane na kojoj se nalaziš

 

onda tako klikćeš nekoliko puta dok se ne setiš da osvežiš stranu i dok ne vidiš 5 odgovora 

 

tako barem meni

To se dešava samo kada postuješ sa strane koja nije poslednja. Post se pojavi na poslednjoj strani a ti si i dalje na nekoj prethodnoj.

Link to comment
8 hours ago, harper lee said:

 

Kakva sila je bio Kuzmic na ovoj utakmici.

I Charles. Srce mi stalo kod klutch kosa a pre toga Kalina uzima clutch sut potpuno sam i srecom promasuje...

  • +1 1
Link to comment
On 18. 8. 2024. at 16:32, Karelia slims said:

dalo se naslutiti kad je doveden dobric da je to to sto se tice dovodjenja krilnog centra. kalina i luka ce da pomazu na 4.

 

mislim da cemo biti od 12. do 17. mesta u el. tesko je bilo ispraviti proslogodisnju selekciju, a i napravljene su greske kao sto je ne pustanje jednog od dvojca jago teo, kao i dovodjenje plavsica koji nece nicemu da sluzi. kad se zna da su tu ilic kao i davidovac, jasno je zasto unutrasnja linija deluje, da ne budem ostar, nedovoljno dobro za najvisi plasman.

Pogledaj preko brda. Oteras 11 i kupe ti 11 novih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...