Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, Hele said:

Al' ce biti slatko opet trpati onu legiju stranaca.

 

+1

 

Nemate brige sa FMP-om..

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

Teo treba da ostane jos deset godina u klubu kao deo profesionalne ponude kad zovemo igrace da dodju da igraju kod nas.

Ti karikiraš ali realno je preslatko kako je Kodi impresioniran 1 pojavom.

Samo da mu se ne smuči :lolol:

 

"čekaj, Teo, de ćeš, samo još ovo da te pitam .."

Screenshot-20240821-165734.png

Teo be like "idupizdumaterinu preseče me"

  • Haha 4
Link to comment
32 minutes ago, Valkyrie said:

Ti karikiraš ali realno je preslatko kako je Kodi impresioniran 1 pojavom.

Samo da mu se ne smuči :lolol:

 

"čekaj, Teo, de ćeš, samo još ovo da te pitam .."

Screenshot-20240821-165734.png

Teo be like "idupizdumaterinu preseče me"

 

Jesi li mi ti izbrisala post kojim sam odgovorio na ovaj tvoj, da znam da ga slucajno ne ponovim iako ne znam zasto bi bio izbrisan?

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

Navijaci Zvezde obavezno da prostudiraju ovaj post kako bi bolje razumeli kakvu ce zivu kosarkasku legendu gledati u svom timu jos jednu sezonu. 

 

upravo tako. retko se viđa ovako širok dijapazon rispekta, od trenera, preko legendi iz teokratijine ere, pa do igrača koji su danas u prajmu ili su tek talenti na početku karijere.

  • +1 3
Link to comment

- Ok, znači probijam na 45 stepeni i krenem pod koš...

- Aha.

- ... Fintiram kao da ću dodati o parket centru pod košem iako sve vreme gledam dalji ćošak...

- Da.

- ... Ali onda bacim no look pass preko ramena u... drugi ćošak?

- Aha.

- Uff čika Mišo... Mislim, mogu da probam ali...

- Dodaš ili ne dodaš. Ne postoji pokušaj.

20240821_165043.jpg

  • Haha 8
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

upravo tako. retko se viđa ovako širok dijapazon rispekta, od trenera, preko legendi iz teokratijine ere, pa do igrača koji su danas u prajmu ili su tek talenti na početku karijere.

 

Jebo te, kad se samo setim postova tipa "koji ce nam kurac ta ispusena mustikla sa 37 godina, jebem ti Covica i njegove fantazije o domacim igracima" ruka mi odmah krene da trazi onu bejzbol palicu koju sam negde sklonio da mi ne bude pri ruci kad me ukucani iznerviraju. Sto je najgore, ne znam da li bih i sebi morao da je razbijem o glavu.:D

 

Volis kosarku, navijas za neki tim a ne zelis u tom timu da gledas Milosa Teodosica. Ima li boljeg dokaza da nemas pojma o kosarci?

  • +1 7
Link to comment

Ja moram da priznam da sam očekivao mnogo manje: nekoliko brutalnih utakmica, sijaset vintage poteza za špice ali i pola propuštene sezone zbog godina i marlbora. Puno mi je srce što je došao i dalje gladan pobeda, spreman da igra povređen, da uzme i po 30 minuta kad nema ko da ga odmeni, što je bio lider tima kad se lomilo za trofeje i fajter kad se gubilo.

 

Uvek je lepo osvajati titule, ali najviše pamtiš one koje donesu igrači koje voliš kroz celu karijeru. Velika je privilegija što možemo da ga gledamo ovde još jednu sezonu.

  • +1 3
  • Hvala 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Wilde said:

Ja moram da priznam da sam očekivao mnogo manje: nekoliko brutalnih utakmica, sijaset vintage poteza za špice ali i pola propuštene sezone zbog godina i marlbora. Puno mi je srce što je došao i dalje gladan pobeda, spreman da igra povređen, da uzme i po 30 minuta kad nema ko da ga odmeni, što je bio lider tima kad se lomilo za trofeje i fajter kad se gubilo.

 

Uvek je lepo osvajati titule, ali najviše pamtiš one koje donesu igrači koje voliš kroz celu karijeru. Velika je privilegija što možemo da ga gledamo ovde još jednu sezonu.

 

Mi smo bez njega u timu prosle sezone imali 0 pobeda u Evroligi. Nula.:laugh:

  • +1 6
Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Mi smo bez njega u timu prosle sezone imali 0 pobeda u Evroligi. Nula.:laugh:

Upravo to. Brinuo sam da ćemo dobiti Pero Antić style sezonu, a dobili smo pola tima. I to bolju polovinu :D

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

Jesi li mi ti izbrisala post kojim sam odgovorio na ovaj tvoj, da znam da ga slucajno ne ponovim iako ne znam zasto bi bio izbrisan?

Nisam, ček da vidim gde je.

Link to comment

Nasa skola kosarke je najbolja na svetu, sto su Olimpijske igre i potvrdile..

 

Teo madjija bio i ostao, nema tih para za koje mozes kupiti takvog igraca stranca.

 

Uzivajmo i radujmo se titulama koje su zagarantovane dok Zeljko i Ostoja tamo selektiraju tim, a druge konkurencije u regionu nema.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...