Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Micko8 said:

Kod tih Durentovih suteva se igrala bas slaba odbrana, nije samo Petrusev  bio los u odbrani nad njim. Uvek su nasi igraci kasnili za jedan korak. A i Focu je jednostavno kenjalo u prvom poluvremenu u drugom poluvremenu se nije video na terenu :)

Ja koliko se sećam bila je loša odbrana na samo jednom šutu. Ostavljam mogućnost da sam recimo jedan zaboravio, ali da se generalno na njemu igrala “baš loša odbrana” na njemu jednostavno nije tačno.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Jeb ga ja sam pazljivo gledao.snimke utakmice nekoliko puta, utisak mi je takav  Uvek kada je povlacio one suteve iz trka, nasi igraci su kasnili. Petrusev, Jokic, Milutinov itd.  Dobra odbrana je odigrana na onom poslednjem njegovom sutu na kraju druge cetvrtine.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Micko8 said:

Jeb ga ja sam pazljivo gledao.snimke utakmice nekoliko puta, utisak mi je takav  Uvek kada je povlacio one suteve iz trka, nasi igraci su kasnili. Petrusev, Jokic, Milutinov itd.  Dobra odbrana je odigrana na onom poslednjem njegovom sutu na kraju druge cetvrtine.

mislim da ne sagledavaš realno mogućnosti Durenta i američke ekipe generalno. Lik se iz sprinta lansira savršeno vertikalno i tako napravi separaciju i onda digne loptu na brat-bratu 3 metra visine i šutne sa lukom. Petrušev i Jokić su uspevali da im ruka bude na 20 cm od lopte pri tim šutevima što je najbolje što je sa njihovim telom moguće uraditi u takvoj situaciji. 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
59 minutes ago, Heaviside said:

mislim da ne sagledavaš realno mogućnosti Durenta i američke ekipe generalno. Lik se iz sprinta lansira savršeno vertikalno i tako napravi separaciju i onda digne loptu na brat-bratu 3 metra visine i šutne sa lukom. Petrušev i Jokić su uspevali da im ruka bude na 20 cm od lopte pri tim šutevima što je najbolje što je sa njihovim telom moguće uraditi u takvoj situaciji. 

 

To što mu je Petrušev bio na nekim šutevima je bez ikakve dileme najviše što odbrana može da uradi u tim momentima.

 

Ne kontaju ljudi šta znači kad čovek od jebenih 2.11 sa onolikim rukama iz trka odradi skok šut. To se jedva dohvati i sa stolicom.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Mil@n said:

To se jedva dohvati i sa stolicom.

Al kad ga dohvatiš

Knock Out Fight GIF by GritTV

onda će sledeći put dobro da razmisli :D

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, assignment said:

I sta sad? Petrusev definitivno out? Nisam nigde nista pocitao....

 

Naravno da nije. Ceka se da 🇷🇸 zavrsi ucesce na OI

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

I sta sad? Petrusev definitivno out? Nisam nigde nista pocitao....

gotovo da nema sanse da ga puste

 

Srpski (krilni) centar se ovog leta dovodio u vezu sa Crvenom zvezdom, gde je pre dve sezone „oživeo“ karijeru, ali predsednik Olimpijakosa ističe da je roste grčkih crveno-belih zatvoren.

„Roster je zatvoren. Olimpijakos ima jedan od najkompletnijih timova u svojoj istoriji. On je strašno visok. Godina ima 80 utakmica, svi igrači su korisni. Statistički je nemoguće da se izbegnu povrede. Svi će ostati da osvajaju titule sa Olimpijakosom“, rekao je Angelopulos prenosi grčki „SDNA“.

 

petrusev ne dolazi u zvezdu

 

Link to comment
14 hours ago, Karelia slims said:

gotovo da nema sanse da ga puste

 

Srpski (krilni) centar se ovog leta dovodio u vezu sa Crvenom zvezdom, gde je pre dve sezone „oživeo“ karijeru, ali predsednik Olimpijakosa ističe da je roste grčkih crveno-belih zatvoren.

„Roster je zatvoren. Olimpijakos ima jedan od najkompletnijih timova u svojoj istoriji. On je strašno visok. Godina ima 80 utakmica, svi igrači su korisni. Statistički je nemoguće da se izbegnu povrede. Svi će ostati da osvajaju titule sa Olimpijakosom“, rekao je Angelopulos prenosi grčki „SDNA“.

 

petrusev ne dolazi u zvezdu

 

Neki dan sam bas komentarisao... mislim da nova.rs ima 100% uspesnost u promasivanju transfer vesti ovog leta :D Greota bi bilo da sad omanu u tom nesvakidasnjem ucinku. 

 

Kako oni napisu da neko dolazi, taj otpadne. Kako napisu, gotovo, ne dolazi taj i taj tu i tu, taj u roku od par dana objavi sliku sa salom/dresom tog kluba gde ne dolazi... Zajebali su cak i onong Andreanija po kolicini failova ovog leta :) 

Link to comment

Pa kad ih troluju tako sto im daju bajate vesti, a oni nemaju gde da provere, jer ih svi ignorisu.

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

Neki dan sam bas komentarisao... mislim da nova.rs ima 100% uspesnost u promasivanju transfer vesti ovog leta :D Greota bi bilo da sad omanu u tom nesvakidasnjem ucinku. 

 

Kako oni napisu da neko dolazi, taj otpadne. Kako napisu, gotovo, ne dolazi taj i taj tu i tu, taj u roku od par dana objavi sliku sa salom/dresom tog kluba gde ne dolazi... Zajebali su cak i onong Andreanija po kolicini failova ovog leta :) 

 

Stim da izjava "roster je zatvoren" obicno pada un kontekstu kada su dolasci u pitanju....

 

Misku kao menedzeru je klient na prvom mestu, i razumnlivo je da sacekaju kako i sta ce pokazati na olimpijadi, mozda se pojavi neka treca zainteresovana strana....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...