Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

dovodimo mikija da bismo sledeće godine privoleli šengeliju da potpiše za nas 

 

Spoiler

spacer.png

 

  • +1 2
Link to comment

zvao ga teo ali nije teo da dodje

 

kome je krivo sto petrusev nece igrati za nas sledece sezone, neka pusti ovu utakmicu od danas da vidi kako je bespomocan protiv najjace selekcije sveta pa ce da ga mine zelja.

 

steta sto nismo pustili tea da uziva u zivotu, a doveli aleksu. mi smo mu prirodno okruzenje.

Link to comment
2 hours ago, Karelia slims said:

zvao ga teo ali nije teo da dodje

 

kome je krivo sto petrusev nece igrati za nas sledece sezone, neka pusti ovu utakmicu od danas da vidi kako je bespomocan protiv najjace selekcije sveta pa ce da ga mine zelja.

 

steta sto nismo pustili tea da uziva u zivotu, a doveli aleksu. mi smo mu prirodno okruzenje.

 

Pokušali smo, čovek se vrlo uljudno zahvalio, ne treba mu takva vrsta problema u životu.

Link to comment
3 hours ago, Karelia slims said:

zvao ga teo ali nije teo da dodje

 

kome je krivo sto petrusev nece igrati za nas sledece sezone, neka pusti ovu utakmicu od danas da vidi kako je bespomocan protiv najjace selekcije sveta pa ce da ga mine zelja.

 

steta sto nismo pustili tea da uziva u zivotu, a doveli aleksu. mi smo mu prirodno okruzenje.

 

 

Isuse. Teov turnover > aleksin cv.

A gotivac mi Seksa, nekad precenjen nekad potcenjen. Kao metalac posuđe.

 

Edited by kralj
  • Haha 2
Link to comment
13 hours ago, Karelia slims said:

kome je krivo sto petrusev nece igrati za nas sledece sezone, neka pusti ovu utakmicu od danas da vidi kako je bespomocan protiv najjace selekcije sveta pa ce da ga mine zelja.

Ma da, ko bi podneo da gleda ono, iz utorka u četvrtak da ga svake nedelje maltretiraju Durent, LeBron, Dejvis i Bem 

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
15 hours ago, Karelia slims said:

kome je krivo sto petrusev nece igrati za nas sledece sezone, neka pusti ovu utakmicu od danas da vidi kako je bespomocan protiv najjace selekcije sveta pa ce da ga mine zelja.

ma da, sram ga bilo, nume ništa protiv Space Jam Inc.

  • +1 3
Link to comment

jes ponedeljak najgori dan :D

 

nisam to napisao. ide objašnjenje. biće utakmica u el u kojima će tinu ninu da odigra odlično i tada umesto da na forumu kukate što ne igra za nas, pustite snimak jučerašnje utakmice i pogledajte kakav je šonja šonjavi koji ne može skok da pokupi i koga lebron pretrčava, jer će da vam bude lakše.

 

npr aleksa nije šonja šonjavi, on se ne potunji samo zato što su ameri ameri. 

 

više ne objašnjavam šta sam napisao. moraćete da budete trezveni. :D

Edited by Karelia slims
Link to comment
15 minutes ago, garmonbozia said:

krenuo raspust, a? 

priznaćeš da imamo 1 jak entry ovde.

  • -1 2
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

priznaćeš da imamo 1 jak entry ovde.

 

nije ovoliko bio jak još od vidmena 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, Profesionalac said:

Ma da, ko bi podneo da gleda ono, iz utorka u četvrtak da ga svake nedelje maltretiraju Durent, LeBron, Dejvis i Bem 

 

Kad je njega mrtvi Durent ovako napunio ne smem ni da pomislim sta bi mu radili Janulis Larenzakis i Edgaras Ulanovas.

Edited by harper lee
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Ja sam zapravo prezadovoljan njegovom odbranom na Durentu. Mislim da mu samo jednom nije bio na šutu, ovo ostalo se jednostavno ne brani. 

  • +1 6
Link to comment

Kod tih Durentovih suteva se igrala bas slaba odbrana, nije samo Petrusev bio los u odbrani nad njim. Uvek su nasi igraci kasnili za jedan korak. A i Focu je jednostavno kenjao sut u prvom poluvremenu u drugom poluvremenu se nije video na terenu :)

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...