Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ako je zalizani rešio da odvede igrača pretpostavljam da će naći način da to izvede. A deluje da je rešio u ovom slučaju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Najveći problem će biti kako naći mesta za 15 iskusnih igrača, a košarkaški tim broji 12 igrača. Biće to kvadratura kruga za Sfera kako da uglavi Dobrića i da mu da minute i ulogu, a moraće jer je to gazdin ljubimac. Isto važi za Lazića, isto važi za Mitrovića, Teodosića, Davidovca... 

Nije to veliki problem, pola ekipe su predpenzioneri koji ce svako malo biti povredjeni. Teo ce pola sezone da presedi povredjen. Mitar, Nedovic, sve je to svileno. U Aba ligi moras da ih cuvas, u 2 najbitnija takmicenja ionako nemamo taj problem zbog pravila o broju stranaca. Ostaje EL kao potencijalni problem i to kad su svi zdravi a to ce retko biti. Kad budu svi zdravi kao kandidati za 3 mesta u civilu se isticu Plavsic, Daum, Davidovac i Lazic. 

Link to comment

Ne volim kada se unapred kalkuliše sa povredama, pa se tako opravdava neopravdano nagomilan roster. I tako iz godine u godinu. Jbt za Sfera će najveći problem biti ako mu svi budu zdravi lol

Link to comment
1 hour ago, uini said:

kad napisete "filip" ili "ficja", neka nelagoda mi prostruji kroz telo :rozle:

Za to se žali gospođi i gospodinu Petrušev, ja mu nisam birao ime :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

kad napisete "filip" ili "ficja", neka nelagoda mi prostruji kroz telo :rozle:

Ti se verovatno zoveš Gvozden.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Postoji propisano obeštećenje u ugovoru, ono se plati i zatim se igrač potpiše, bez obzira šta Oli želi ili ne želi.

 

Cimanje je samo u slučaj da želimo da smanjimo visinu obeštećenja.

Jel si čuo da konreknto Fićikin ugovor ima predviđeno obeštećenje ili pričaš generalno? Nisan siguran da je to standardna praksa u Grčkoj. 

Link to comment

Janis Sferopulos u razgovoru za "Gazetu" poslao zagonetnu poruku.

"Jesmo li završili sa pojačanjima? Možda i nismo", rekao je on.

Iskoristio je priliku i objasnio kako je vodio proces pojačavanja za narednu sezonu.
 

"Prvo, pojačanja koja smo doveli su tu da ojačaju postojeći sastav, koji je već prilično kvalitetan, ali smo želeli igrače sa iskustvom u plej-ofu i F4 utakmicama, kao i da dodatno ojačamo srpski element tima, jer srpski tim treba da ima što više dobrih srpskih igrača", dodao je.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

kad napisete "filip" ili "ficja", neka nelagoda mi prostruji kroz telo :rozle:

 

ne brini.

ono sto ti pravu nelagodu je nazivano fc3

Link to comment

mi bismo trebali lepo da naplatimo ako miško i petrušev nisu zadovoljni minutažom u oliju. tipa da plate izlaz iz ugovora sa olijem i da petrušev potpiše trogodišnji ugovor sa nama. ne pristajati na manju dužinu ugovora.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ti se verovatno zoveš Gvozden.

 

da, drugari me zovu govno doduse

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Jesper23 said:

Filip je prošle godine sa daleko slabijom rotacijom i svim povredama u frontkortu igrao 13-15 minuta. Sa povratkom Vezenkova to bi značilo da bi većinu vremena provodio čekajući povredu nekog od igrača na poziciji 4, pošto na 5 već imaju 3 legit opcije (u slučaju povrede nekog iz frontcourta možda upadne u 12). Stvarno mislim da on neće pristati na to, naročito nakon starterske pozicije u reprezentaciji.

 

Bice minuta za njega, protiv Peristerija, Panioniusa ... moraju i oni da stekuju Tutu.

 

Da se nadamo da nece da odrape preveliku cifru.

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

Ne volim kada se unapred kalkuliše sa povredama, pa se tako opravdava neopravdano nagomilan roster. I tako iz godine u godinu. Jbt za Sfera će najveći problem biti ako mu svi budu zdravi lol

 

Nema sta posebno da se kalkulise, ima tu igraca od preko 35 godina za koje bi bilo cudo ravno Lazarevom ustajanju iz groba da se provuku kroz sezonu bez pauza. Teo, na primer, sve sto odigra preko 30 utakmica i to u ogranicenoj minutazi je bolji bet za povredu nego da ce Mancester Siti kuci da pobedi Tekstilac iz Odzaka u takmicarskoj utakmici. Verujem da ce i Lazic dosta utakmica provesti pored teta-Vesne u civilu i da ce mu glavna uloga ove sezone biti da animira "porodicnu atmosferu" u svlacionici, Sferopulos ga je i prosle godine koristio samo kad je morao. Dosta igraca (najmanje cetvorica, ako dodje Petrusev petorica) ce nam igrati na Olimpijadi i trebace im vremena da ponovo upale motore kad se vrate sa takmicenja.

 

Izraz "nagomilani roster" nije konstanta, ono sto je za kosarku od pre 10 godina bilo gomilanje danas je zdrav razum. Najbogatiji klubovi vec godinama vrse pritisak da se dozvoli 15 igraca u rosteru za utakmicu umesto standardnih 12. Sad, da li su te pozicije od 13. do 15. igraca u Zvezdi iskoriscene na najbolji moguci nacin, o tome moze da se razgovara ali 15 igraca u kombinaciji za sezonu uopste nije preveliki broj imajuci u vidu koliko utakmica se igra. Bice tu minuta za sve cak i u neverovatnom slucaju da izguramo sezonu bez ijedne jedine povrede.

Edited by harper lee
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

proliv.

 

Dakle, neprijatelji ne veruju da si cvrst momak.:D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...