Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ja se nadam da je ovo sa Petrusevim i izjavom precednika Olija samo budzenje cene u pregovoru sa Covicem. Ako nije onda kako da kazem to nam je sto nam je.

Link to comment

nije dobar zbog spejsinga 

Šengelija Toko

'mjesto njega doći će nam

na četvorci đoko™

Edited by Wilde
  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Kao što rekoh od samo spinovanje zaluđene mase sa Šengelijom i Petruševim da bi nam na kraju došao Đoko Šalić.

 

Biće čuvene doselekcije naravno oko NG, ali tada će biti odavno kasno.

Edited by VoodooDerina
Link to comment

Vratimo se na izjavu zalizanog od pre 3-4 dana, on i njegov klijent ako nisu zadovoljni projektovanom ulogom (da pokriva dubinu rostera jer je duga sezona) onda će do transfera i da dodje. 

  • +1 1
Link to comment

Ako bi dosao Petrusev, a navodno je sa njim sve dogovoreno, sad se ceka Misko da ispregovara sve sa Olimpijakosom, nas tim bi bio brutalan, bukvalno bez loseg mesta.

 

Najveci problem ce nam biti godine vecine nosilaca i moguce povrede.

 

Sto se mene tice top10 je zadovoljavajuci ove sezone, a plejof je vrhunski uspeh.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Ako bi dosao Petrusev, a navodno je sa njim sve dogovoreno, 

 

jel to neki direktan izvor ili tipa, 5a ruka ( :

Link to comment

Nije bas 5ta, ali jeste pouzdana.

 

Pa moramo se prvo dogovoriti sa klubom, tu Misko ulece u pricu jer ga zanima napredak "zlatne koke".

 

Nista nije gotovo, dok debeli agent ne objavi na tviteru :D 

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Postoji propisano obeštećenje u ugovoru, ono se plati i zatim se igrač potpiše, bez obzira šta Oli želi ili ne želi.

 

Cimanje je samo u slučaj da želimo da smanjimo visinu obeštećenja.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Ako bi dosao Petrusev, a navodno je sa njim sve dogovoreno, sad se ceka Misko da ispregovara sve sa Olimpijakosom, nas tim bi bio brutalan, bukvalno bez loseg mesta.

 

Najveci problem ce nam biti godine vecine nosilaca i moguce povrede.

 

Sto se mene tice top10 je zadovoljavajuci ove sezone, a plejof je vrhunski uspeh.

 

Najveći problem će biti kako naći mesta za 15 iskusnih igrača, a košarkaški tim broji 12 igrača. Biće to kvadratura kruga za Sfera kako da uglavi Dobrića i da mu da minute i ulogu, a moraće jer je to gazdin ljubimac. Isto važi za Lazića, isto važi za Mitrovića, Teodosića, Davidovca... 

Link to comment

Filip je prošle godine sa daleko slabijom rotacijom i svim povredama u frontkortu igrao 13-15 minuta. Sa povratkom Vezenkova to bi značilo da bi većinu vremena provodio čekajući povredu nekog od igrača na poziciji 4, pošto na 5 već imaju 3 legit opcije (u slučaju povrede nekog iz frontcourta možda upadne u 12). Stvarno mislim da on neće pristati na to, naročito nakon starterske pozicije u reprezentaciji.

Link to comment
59 minutes ago, uini said:

..pitam posto ona oly izjava govori da taj dogovor nije briga na koju se obaziru

 

Pa nece sigurno da izjave "dolaskom Vezenkova stvorila se guzva na poziciji 4, pa cemo u narednim danima odluciti sa kojim igracem cemo raskinuti ugovor"..

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nece sigurno da izjave "dolaskom Vezenkova stvorila se guzva na poziciji 4, pa cemo u narednim danima odluciti sa kojim igracem cemo raskinuti ugovor"..

 

nece naravno; medjutim, "roster je zatvoren" & "imamo 6x izvanrednih visokih, povrede, itd" takodje nije nesto sto biras da kazes ukoliko planiras da dilujes petruseva.

 

doduse, ne znam kontekst, da li je upitan o necemu ili je unprompted izjava. svakako mi zvuci kao da ce petrushev biti u sastavu olyja, odnosno, da ce potencijalno obestecenje biti takvo da ga nema smisla platiti.

al videcemo, to ja pustam filmove

 

edit typos

 

 

Edited by uini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...