Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, garmonbozia said:

I dalje mislim da to potpisivanje igrača na 5 godina ima veze sa budućim salary capom. 

To ima veze u kontekstu obestecenja koje se plati i onda se rasporedi na 5 godina. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

To ima veze u kontekstu obestecenja koje se plati i onda se rasporedi na 5 godina. 

Ne razumem 

 

@garmonboziako je još potpisan na 5 godina?

Edited by Heaviside
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Ne razumem 

 

@garmonboziako je još potpisan na 5 godina?


nije uopste merodavno za ovu temu ... 

 

Spoiler

To Chelsea radi sa potpisivanjem na 7 godina,  a pretpostavljam da se na to mislilo i ovde ... imas odredjenu sumu novca koju smes da potrosis i ako platis z igraca X miliona, ako je na 3 godine onda se svake godine u knjigama prikazuje 1/3 obestecenja (amortizuje se), a ako ga potpises na 7 onda se prikazuje 1/7. Svakako znas da nece ostati 7 godina, ali imas vise prostora prvih godina

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

„Na osnovu razgovora sa trenerom, roster je zatvoren. To je verovatno letnji sport nekih sajtova, koji mogu biti pod uticajem menadzera, kao da je u pitanju neka virtuelna igra sa prelazima,
prodajama, pozajmicama. Olimpijakos ima jedan od najkompletnijih rostera u
svojoj istoriji, sa neverovatnom
sestoricom visokih igraca. Sezona ima 80 utakmica, svi su korisni; statisticki gledano, jednom se dogodilo, i nemoguce je da ne bude povreda. Svi su korisni, imaju ugovore i ostaju kako bi
osvojili titule sa Olimpijakosom."

 

Angelopulos

 

Izgleda nista od Fiće.

Edited by Hroničar
Link to comment

nije baš ni bilo realno da puste petruševa. npr. nama je otišao topić, doveli smo kodija i niko više nije otišao. na 2 otišao smart, došao kenan. na 3 otišao hanga, a došli kalina i dobrić. tako i njima otišao sikma, doveli vezenkova i to je to.

 

sad bar ima smisla da se kalina pomeri na 4, a dobrić i gidra da pokrivaju poziciju 3.

Link to comment
Just now, Karelia slims said:

nije baš ni bilo realno da puste petruševa. npr. nama je otišao topić, doveli smo kodija i niko više nije otišao. na 2 otišao smart, došao kenan. na 3 otišao hanga, a došli kalina i dobrić. tako i njima otišao sikma, doveli vezenkova i to je to.

 

sad bar ima smisla da se kalina pomeri na 4, a dobrić i gidra da pokrivaju poziciju 3.

Ma da, ali teško će Petrušev imati neku ozbiljniju minutažu pored Pitersa i Vezenkova. Njemu je svakako najbolje da dođe u Zvezdu gde bi bio startna četvorka i imao 25 i kusur minuta. Ovako Vezenkov i Piters na 4, Milutinov i Fal na 5, ja tu stvarno ne vidim prostora za njega.

  • +1 1
Link to comment

jbg, niko ga nije tukao po ušima da potpiše višegodišnji sa olijem. mi smo ga digli posle efesa, neka sada malo ispašta što je potpisao za oli, a ne za nas koji smo u tom trenutku tražili igrača na poziciji 4 i 5 i koji bismo ga čekali da proigra.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Karelia slims said:

 

sad bar ima smisla da se kalina pomeri na 4, a dobrić i gidra da pokrivaju poziciju 3.

 

kalinari ako igra vise od 7-10mins na PF,  je po meni, tracenje takve epske akvizicije

 

mislim, ako se daum pokaze kao opcija vredna startera, nemam nista protiv, jer ce onda da cepa cca 25mins, pa moze nikola komotno 10ak. tu je i deda naravno, samo bice chupavo na svakoj drugoj tekmi ( :

  • +1 2
Link to comment

ostaje nam nada da ga zovu dauminator zbog košarkaškog umeća, a ne umeća u krevetu, hue hue

  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, Hroničar said:

„Na osnovu razgovora sa trenerom, roster je zatvoren. To je verovatno letnji sport nekih sajtova, koji mogu biti pod uticajem menadzera, kao da je u pitanju neka virtuelna igra sa prelazima,
prodajama, pozajmicama. Olimpijakos ima jedan od najkompletnijih rostera u
svojoj istoriji, sa neverovatnom
sestoricom visokih igraca. Sezona ima 80 utakmica, svi su korisni; statisticki gledano, jednom se dogodilo, i nemoguce je da ne bude povreda. Svi su korisni, imaju ugovore i ostaju kako bi
osvojili titule sa Olimpijakosom."

 

Angelopulos

 

Izgleda nista od Fiće.

 

Tvrdi Angelopulos pazar. Sve ima svoju cenu..

  • +1 4
Link to comment
20 hours ago, Lezilebovich said:


nije uopste merodavno za ovu temu ... 

 

  Hide contents

To Chelsea radi sa potpisivanjem na 7 godina,  a pretpostavljam da se na to mislilo i ovde ... imas odredjenu sumu novca koju smes da potrosis i ako platis z igraca X miliona, ako je na 3 godine onda se svake godine u knjigama prikazuje 1/3 obestecenja (amortizuje se), a ako ga potpises na 7 onda se prikazuje 1/7. Svakako znas da nece ostati 7 godina, ali imas vise prostora prvih godina

 

 

 

 

ma nije to razlog u el, amortizuje se samo obestecenje. 

 

ustvari nisam siguran ni da je u pl to slucaj, cini mi se da se celo obestecenje racuna u prvoj godini.

Link to comment

Imam baš dobar predosećaj glede Dauminatora. Video sam neke baš dobre defanzivne rezone na snimcima. Plašim se samo ako ne krene da upada trojka, da ga se ne skrajne.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...