Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Moglo bi da se desi da tri repstativca (Dobrić, Deda i Plavšić) budu van 12 kad krene sezona kkcz.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Za Vezenkova sad mora da prođe onih čuvenih 48 časova, u kojem neko drugi može da mu ponudi ugovor u NBA?

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, harper lee said:

 

Ako Petrusev na kraju dodje, a obecao je ovima u klubu da hoce ako se Vezenkov vrati jer ga Barcokas ne mirise previse, Zvezda ce sigurno imati najjaci i najduzi tim ikada. Jedini problem je to sto ce Sferopulos vise vremena provesti praveci kalendar kad ce ko u 12 da bi svi igrali nego sto ce da se bavi treninzima.:D

 

CMM, Teo, Jago

Kenan, Nedovic, Lazic

Kalinic, Rokas, Dobric

Daum, Mitrovic, Davidovac

Bolomboj, Petrusev, Plavsic

 

s tim sto mogu da se zamene pozicije Petruseva i Mitrovica ali poenta ostaje ista. Petnaest seniora od kojih Evroligu nije igrao samo treci centar. Ovo je bas siroko. Ima vizije i intelekta, ima suta, ima brzine, ima snage, ima atletike, ima iskustva, nema sta nema.

 

Odusevio me na ovim pripremama, mnogo je napredovao, oni su potpuno retardirani ako ga puste. doduse, ne pitaju se samo oni, verovatno ih misko pritiska da ga puste ako dodje onaj lazni mvp.  

  • +1 6
Link to comment

Kako se ne pitaju samo oni? Ako ima ugovor sa njima, oni se pitaju, nema sta agent da ih pritiska. Ako oni odluce da im je visak, njihova losa procena.

Link to comment

Pita se i igrač/agent valjda nešto, pogotovo u evropskoj košarci gde se igrači šaltaju između ovih 15-20 klubova kad im prdne kao da su ugovori pisani na toalet papiru.

Neko tu preuzme ugovor, pljune malo obeštećenja i vozi, niko ne želi nezadovoljnog igrača u timu.

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kako se ne pitaju samo oni? Ako ima ugovor sa njima, oni se pitaju, nema sta agent da ih pritiska. Ako oni odluce da im je visak, njihova losa procena.

 

pa pitaju se sve interesne strane, ukoliko su neki faktor. možda sam petrušev nije faktor ali miška jeste

ponekada klub ima ugovor sa igračem i želi da ga zadrži ali igrač želi drugu situaciju, siguran sam da se to dešava svugde

Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

Odusevio me na ovim pripremama, mnogo je napredovao, oni su potpuno retardirani ako ga puste. doduse, ne pitaju se samo oni, verovatno ih misko pritiska da ga puste ako dodje onaj lazni mvp.  

 

Nemoj da me drzis za rec jer ovo sto cu napisati je uglavnom rekla-kazala ali, koliko ja znam, Petrusev je obecao Drcelicu i Covicu da ce doci (uslovi su dogovoreni, minutaza, uloga u timu, plata) ukoliko Olimpijakos vrati Vezenkova jer nije zadovoljan ulogom u Atini i nije se nasao sa Barcokasom. On smatra da bi mnogo bolje napredovao kao jedan od glavnih igraca Zvezde i hoce da se oproba u toj ulozi. Klub je sa svoje strane spreman da Grcima plati obestecenje koliko traze jer su sve karte bacili na njegov dolazak i nemaju nikakvu alternativu, niti su je do sada trazili. Barcokas sa svoje strane ima mnogo vise poverenja u svoje proverene snage na te dve pozicije koje Filip pokriva i nije previse zainteresovan da menja Petrusevu ulogu na stetu Milutinova, Fala, Vezenkova ili Pitersa.

 

Sad, sve ovo se desavalo pre ovih poslednjih utakmica reprezentacije tako da ne znam da li se nesto promenilo u Atini u medjuvremenu.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

pa pitaju se sve interesne strane, ukoliko su neki faktor. možda sam petrušev nije faktor ali miška jeste

ponekada klub ima ugovor sa igračem i želi da ga zadrži ali igrač želi drugu situaciju, siguran sam da se to dešava svugde

 

Ako puste Petruseva, znaci da ne zele da ga zadrze i da prednost daju drugim igracima. Iz mog ugla to je njihova losa procena, ali ko ih jebe. Zato ce Zvezda to iskoristiti..

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kako se ne pitaju samo oni? Ako ima ugovor sa njima, oni se pitaju, nema sta agent da ih pritiska. Ako oni odluce da im je visak, njihova losa procena.

 

to je tako u teoriji, praksa je drugacija. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Nemoj da me drzis za rec jer ovo sto cu napisati je uglavnom rekla-kazala ali, koliko ja znam, Petrusev je obecao Drcelicu i Covicu da ce doci (uslovi su dogovoreni, minutaza, uloga u timu, plata) ukoliko Olimpijakos vrati Vezenkova jer nije zadovoljan ulogom u Atini i nije se nasao sa Barcokasom. On smatra da bi mnogo bolje napredovao kao jedan od glavnih igraca Zvezde i hoce da se oproba u toj ulozi. Klub je sa svoje strane spreman da Grcima plati obestecenje koliko traze jer su sve karte bacili na njegov dolazak i nemaju nikakvu alternativu, niti su je do sada trazili. Barcokas sa svoje strane ima mnogo vise poverenja u svoje proverene snage na te dve pozicije koje Filip pokriva i nije previse zainteresovan da menja Petrusevu ulogu na stetu Milutinova, Fala, Vezenkova ili Pitersa.

 

Sad, sve ovo se desavalo pre ovih poslednjih utakmica reprezentacije tako da ne znam da li se nesto promenilo u Atini u medjuvremenu.

 

moguce da se promeni jer igra mnogo dobro, mada sumnjam. onaj tvit miska od pre neki dan potvrdjuje ovu pricu. 

Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ako puste Petruseva, znaci da ne zele da ga zadrze i da prednost daju drugim igracima. Iz mog ugla to je njihova losa procena, ali ko ih jebe. Zato ce Zvezda to iskoristiti..

 

pa sad, ako imas vezenkova i ovog petersa, nije kao da si zbog nekih levaka skrajnuo petruseva

 

mi smo sad odgledali ove fakat sjajne partije u pripremnim tekmama ali je legitimno zapitati se koliko je realno da sad to bude njegov standard? eto turnira na malom uzorku od 6-7 tekmi, pa da vidimo.

 

mozda je ovo stvarno taj redak trenutak kada igrac napravi kvantni skok ali nije to garantovano

 

pa taj peters je imao opasne partije u buljucima u protekle dve sezone

Link to comment

Oduševljen sam ovome što Filip pokazuje, ali mi je i razumljivo da Vezenkov i Milutinov imaju prednost. Milutinov jer je zverina, Vezenkov jer se vraća tamo gde jer bio MVP Evrolige. Tu bi Petrušev morao da se šiba sa Falom, Pitersom i Rajtom za tih nekih ukupno 30-40 minuta koji ostaju iza ove dvojice i ako se sa Barcokasom ne razume najbolje onda mi je razumljivo i zašto on hoće da ide. Po meni je fejl Barcokasa u stručnom i soft skills smislu što nije uspeo da nađe mesto za njega i naloži ga na svoj sistem. 
 

A naravno da će ozbiljni ljudi kao što su gazde Olimpijakosa da uzmu u obzir interese svog dugoročnog poslovnog partnera Ražnatovića tj. njegovog klijenta nakon što su se promenile okolnosti pod kojim su potpisali ugovor. Taj siledžijski pristup “imamo papir, ko te jebe” i slične fore možda primenjuju naši krkani koji operišu na grbači države dok ozbiljni ljudi koji obitavaju u realnom svetu to rade samo nekome koji je prvi napravio neki teški faul, a gazde Olimpijakosa su ozbiljni. Kao što ni ozbiljan trener neće da drži nezadovljnog igrača u timu ako zna da ne može/nije sposoban da tokom sezone otkloni izvor tog nezadovoljstva i pri tome ga ne vidi ni kao prvu opciju na svojoj poziciji.

  • +1 7
Link to comment
50 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

Odusevio me na ovim pripremama, mnogo je napredovao, oni su potpuno retardirani ako ga puste. doduse, ne pitaju se samo oni, verovatno ih misko pritiska da ga puste ako dodje onaj lazni mvp.  

Ma nisu oni ludi nego jednostavno nemaju mesta. A verovatno su procenili da ce Filipov odlazak najmanje da ih boli.

E sad kolika ce im dobra procena biti zavisi od sl sezone kako se bude odvijala.Ja navijam da ta procena bude bas losa(po Oly ofc).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...