Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Neće niko da leti iz 12, 12 će da se menja iz utakmice u utakmicu. Očekujem da Teo preskoči 40-50% ABA, da Lazić često preskače EL i da Plavšić odmara Mitra i Bolomboja u slabijim duelima. Ostalo će da reše povrede i umor.

 

Uostalom, sve se bojim da će neko od domaćih da pravi dramu kad mu kažu da treba da presedi neku utakmicu iza koša.

  • +1 3
Link to comment

ja se iskreno nadam da dobric to razume kada je vec potpisao 

ali sto kaze laki, sve se crta za neko rano teranje nekoga na niskim pozicijama

  • +1 1
Link to comment

Problem sa Dobricem je u tome sto se kosarka igra 40minuta pa nece imati stabilnu minutazu iz utakmice u utakmicu.Jer jebiga to ce pokupiti Gidra i Kalina. A opet ces mu dati solidne novce da sedi na tribinama.  A silbovanje Rokasa ako bi pruzio slabe partije na pocetku sezone ne zelim ni da zamislim. Ali plasim se(iskustvo mi govori) da ce to najverovatnije biti razmatrano u toj situaciji.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

neće šilbovati Rokasa koji je produžio ugovor, on se dokazao, ali Canan I CMMC će biti pod lupom, jer može Dobrić i na 2 :covid19:

  • -1 1
Link to comment

Dobrić će igrati u prvoj petorci na OI, a onda se vrati ovde i bori se da uđe u 12 u kkcz.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Mislim da je Gidra nepotrebno produzen, simpatican momak i solidan igrac ali nedovoljno pouzdan i kvalitetan u ovoj fazi karijere. Sad imamo Dobrica i litvanskog Dobrica u ekipi. Moguce da nisu znali da ce srpski Dobric biti opcija kada su produzivali litvanskog. 

  • Haha 3
  • -1 2
Link to comment

Al' je vama dobro jbt.

 

Nemate pojma o kosarci, sad pljujete vrhunske poteze koji nam jedino mogu doneti rezultate i prednost u odnosu na druge - pravljenje domace osnove.

 

I u win-win situaciji ste, ako napravimo dobre rezultate, kao Zvezdasi cete se radovati, ako bude losija sezona, likovace te jer se ste bili u pravu.

 

Samo sto ce ovo drugo malo teze da se desi.

 

Zvezda je zadrzala sve sto valja od prosle sezone i na to apgrejdovala tim, poslozeni smo daleko pre starta, trener polako stvara kontinuitet, sve je kako treba i nema razloga da ne budemo bolji nego prosle sezone.

 

Ali kme kme, dosao clan prve petorke jednog od glavnih favorita na OI.

 

Daj Covicu neku mitsku zver koja ni ne zna gde je dosao. Malo nam je Nejpira bilo, daj jos 5 Nejpira. 

 

Mogao bi i Skorcijanitis neki opet, ali zato Dobric fuj.

 

Dobrodosao Ognjene!

  • +1 2
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Mislim da je Gidra nepotrebno produzen, simpatican momak i solidan igrac ali nedovoljno pouzdan i kvalitetan u ovoj fazi karijere. Sad imamo Dobrica i litvanskog Dobrica u ekipi. Moguce da nisu znali da ce srpski Dobric biti opcija kada su produzivali litvanskog. 

 

hah, litvanski dobric cepa veoma dobru odbranu na dve pozicije, pojedinacno i timski. domaci dobric je reprezent tzv matador-odbrane, puno mlataranja, spuatanja u opasan stav ali cesce ispadanja na prvom koraku nego igranja korektne odbrane. da ne ulazim sad napadacki u poredjenja, ni tu domaci dobric nema neku prednost.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Svakako su prilično slični igrači i ne trebaju ti obojica. Kad si već produžio litvanskog Dobrića, ne vraćaš našeg. Ali kako to objasniti čoveku koji je 55 godina u košarci, kad je njemu zdrav razum nepotrebna kategorija.

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ja ne pljujem Dobrica, ne svidja mi se guzva ali podrzavam vracanje domacih igraca koji mogu da igraju EL jer ih nema mnogo. Treba imati na umu da ta famozna domaca osnova jeste nesto sto je pravilo prevagu za domace trofeje, nismo sigurno dobijali Zoc-a jer smo imali bolje strance. Neko ce reci da je to nebitno ali je bitno a koliko bitno shvaticemo kada pocnemo da gubimo te trofeje. Dakle neka domace osnove, ionako svi zalaze u godine i dolazi vreme kada cemo domaceg igraca pod kamenom da trazimo. 

Ako dovedemo Petruseva bice to dobra ekipa. 

  • +1 1
Link to comment

Robija već traži pod kamenom, i svi traže domaće igrače pod kamenom, to je raspala EL. Ali to svakako nije razlog da treneru praviš problem dovideći mu krajnje nepotrebnog igrača.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Dobrić će igrati u prvoj petorci na OI, a onda se vrati ovde i bori se da uđe u 12 u kkcz.

 

Gidra pa potraži na mapi gde je ta Litvanija.

Link to comment

Domaća osnova sa rezultatima nikakve veze nema niti garantuje trofeje. 

 

Ono što ona donosi je autentičnost, identitet i prateće vrednosti koje nas razlikuju od Dubaija. 

 

Stabilna domaća baza će u široj slici i davati značajan doprinos reprezentaciji.

 

To naravno nema veze sa ovim kalemljenjem Dobrića na popunjen backcourt. 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
26 minutes ago, kralj said:

Ono što ona donosi je autentičnost, identitet i prateće vrednosti koje nas razlikuju od Dubaija. 

 

dubaija?

reci, sta se stidis? :D

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

:D

 

Takva tura naišla, prvo mi Dubai pao na pamet.

 

Ruku na srce, Žoc njima uspeva još uvek da namakne tu autentičnost, ali mora i on da se presabere. Ovo je cirkus šta je ovog leta napravio.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...