Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Na osnovu pripremnih utakmica jasno je kao dan da Plavšić nema kvalitet ni da prismrdi EL.

Come to KKP (topic) bro 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Pokazao da ne može da prismrdi pošto je igrao protiv sve samih EL vedeta - Gobera, Vembija, Lendejla, Embida i ADa.

 

neverovatni smo kao fanovi košarke generalno & nevezano za ovaj najsvežiji stav;

okupila se ekipa pre 15ak ili koliko dana, igraju tri utakmice protiv, bez preterivanja, krema današnje košarke ili odličnih nba/el igrača i sve što mi imamo da kažemo je da je vasa retardiran, da je poku dve godine daleko od dve godine, da plavšić ne ume.

 

da se razumemo, isti je problem što tom istom metodom od juče držimo petruševa za verovatno top3 PFa u evropi, jer je vaistinu held its own protiv lebrona, samo što zaboravljamo da je i za lebrona i za npr usa repku pripremna tekma upravo priprema za olimpijski turnir, pa ćemo vrlo brzo videti kako će petrušev zaista izgledati kada se pošalju smernice kako ga devastirati.

 

što je savršeno normalno, btw, jer, igra se protiv najboljih na svetu, ništa tu ne može biti sramota.

  • +1 4
Link to comment

..btw, meni je bila okej i čvrstina i relativna pokretljivost plavšića u odnosu na visinu u ono minuta u prvom poluvremenu. hoću da kažem, za backup centra, koji će nekada biti druga a nekada prva zamena sa klupe, igrača koji treba da podeli sa mitrovićem 10 ili 15 minuta, nije hrđavo u teoriji. al' tek treba da vidimo u praksi kako to izgleda. 

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Glasom Dejana Anđusa:

Plavšić je totalni bezveznjak.

 

što je okej stav ako si ga za razliku od mene, gledao u mgi pa imaš čime da podržiš tvrdnju. 

ako ti se izjava temelji na 13 mins protiv daviesa, embiida, adebayoa, onda je to delulu, što bi rek'o amos.

Link to comment

Megu sam prošle godine gledao možda više nego Zvezdu, zbog Topa, Đurišića i Jovića. I ovaj maneken je tu nekako iskočio i zavarao ljude statistikama i fizikalijama, zaista ću se šokirati ako nešto odigra u EL.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, kralj said:

Otkud maneken, meni on isti Kuzmić.

 

On da je pametan da gleda Kuzmićeve kasete™ i nešto nauči.

  • +1 1
Link to comment

Plavšić preskače jedan nivo takmičenja sada, iz ABA takmičenja ide u EL, u njegovim godinama teško da će to da prođe bez štucanja. Za Megine igrače bi mnogo bolje bilo da igraju EC, ali bi to značilo da moraju da imaju i skuplji i takmičarski nastrojeniji tim.

Link to comment

Pa Aba liga je sličan nivo kvaliteta kao i EC. Što se toga tiče, sve je u redu. 

Eventualno će mu trebati malo da se prešalta na permantna putovanja i veći broj utakmica na uštrb treninga. 

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

On da je pametan da gleda Kuzmićeve kasete™ i nešto nauči.

 

Meni deluje da ima dosta bolje ruke od Kuzovih osušenih grana. U ostalom se slažem, al Kuz je bio elitni defanzivac. Nije Plavšić ni blizu toga. Može da gleda do sutra.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Plavšić preskače jedan nivo takmičenja sada, iz ABA takmičenja ide u EL, u njegovim godinama teško da će to da prođe bez štucanja. 

 

svakako, međutim & kao što rekoh, nije kao da će da bude startni centar sa 20-25mins, već će shodno matchupu da deli sa mitrovićem yebenih 10-15mins

daklem, nekada ne mora ni da uđe u igru, nekada treba da finišira par lobova, pohvata par lopti, napravi tri čvrsta faula a nekada će biti dovoljno da reži 5mins po terenu, zagradi centra i sedne i vrati se.

 

daklem, nije nešto što je neizvodljivo napraviti

  • +1 1
Link to comment

To da, naravno. Verovatno će i mnogo više igrati ABA ligu zbog rotacije, pogotovo slabije utakmice.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

 

Meni deluje da ima dosta bolje ruke od Kuzovih osušenih grana. U ostalom se slažem, al Kuz je bio elitni defanzivac. Nije Plavšić ni blizu toga. Može da gleda do sutra.

 

Pa nije ni blizu, ali treba da nauči nešto jer sa tom visinom i pokretljivošću ima predispozicije da bude bolji defanzivac, pošto u napadu može da isporuči samo u nekoj Megi gde se igra ludo i brzo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...