Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Dakle, prve dve utakmice trebale bi realno biti dva pobede.

 

Fener vrlo verovatno pucamo, ali se s Barsom možemo tući, i te kako.

 

Real jasno je, a s Žalgirisom može da se igra.

 

Realno mislim da ćemo nakon šestog kola biti na 3/3.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

prvih 6 kola 4 gostovanja i Barca kući, svaka čast Sferu ako  dočeka novembar

 

sta-nam-rade

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Quote

Crvena zvezda nije rekla poslednju reč kad je dovođenje srpskih košarkaša u pitanju. “Pun gas” je dat kako bi se u klub vratio Filip Petrušev, ali on nije jedini.

Kroz javnost se provlačilo da je Crvena zvezda dogovorila dolazak Ognjena Dobrića iz Virtusa. Međutim, nije tako.

To što ima još godinu dana ugovora sa klubom iz Bolonje ne bi predstavljalo nepremostivu prepruku. Problem je druge vrste.

Kako saznaje MaxBet Sport Crvena zvezda i Ognjen Dobrić se nisu dogovorili. Do sada su imali samo jedan sastanak. Istina, Ognjen Dobrić je sa reprezentacijom Srbije, ima obaveze druge vrste, ali trenutno je daleko od povratka u Crvenu zvezdu.

Naravno, nije isključeno da, ako do toga dođe, na drugom sastanku Crvena zvezda poveća ponudu i Ognjen Dobrić ponovo obuče crveno-beli dres. Za sada, međutim, dogovor nije postignut.

Funny Face Lol GIF

  • Haha 2
Link to comment

Da više nisam čuo da neko kuka što nije mogao na finale sa sezonskom.

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, uini said:

ko ih jebe kad trose tolike pare na tekmu umesto na letovanje

Aj kad idemo u off, neverovatno koje pare daju posebno u poređenju sa cenama na Euro. A recimo da su distanca Madrid-Berlin i Bogota-Dalas slične. Biće veselo kadq bude SP tamo.

Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Funny Face Lol GIF

 

Ovako se komšiluku izjalovilo za Mirotića, božemeprosti :sleep:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ja sam negde citao da eventualni povratak Dobrica zavisi od toga da li ce Djurisic  ostati u NBA ili doci u Zvezdu na godinu dana....

Link to comment

Moguće da je želja Zvezde da ga dovede zavisila od Đurišića, a da tek treba da se dogovore sa Dobrićem. 
 

Pisao sam več da ne razumem Ognjena ako dođe jer bi mu to bila druga sezona za redom u kojoj bi se verovatno šetao sa tribina na kraj klupe i nazad. Teo, Kenan, Nedović, Kalinić, Gidra, Lazić…da nismo produžili litvanca Dobrić bi mogao da dobije minute, ovako teško. 

  • +1 3
Link to comment

Na osnovu pripremnih utakmica jasno je kao dan da Plavšić nema kvalitet ni da prismrdi EL.

 

To znači da ćemo opet gledati Luku na parketu 25 minuta u proseku

17054298865513455920224666890145.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Pokazao da ne može da prismrdi pošto je igrao protiv sve samih EL vedeta - Gobera, Vembija, Lendejla, Embida i ADa.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...