Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, harper lee said:

 

On je klasicna cetvorka. Takodje je i povredjen i nece igrati najmanje do kraja godine.

 

aa pa nista onda [povreda]

..nisam stekao takav utisak kada sam gledao monako, bio sam u fazonu da je nisko krilo swiss army knife tipa.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

aa pa nista onda [povreda]

..nisam stekao takav utisak kada sam gledao monako, bio sam u fazonu da je nisko krilo swiss army knife tipa.

 

Gledali smo ga mnogo puta i u Uniksu i sada u Monaku, ne znam kako ti je promakao. Lik je klasican hustler u reketu, igra uglavnom oko obruca, povremeno odapne poludistancu u ne narocito visokim procentima, spolja ne sutira. Izuzetan je defanzivac i jedan na jedan i u preuzimanju, brz je i jak, dobar je kradljivac lopti i igra sa mnogo energije. Do dolaska u Monako vazio je za jednog od cenjenijih igraca na svojoj poziciji ali ova poslednja sezona mu nije bila nesto, ili je bio precenjen zbog te poslednje sezone u Uniksu kad je bio veoma dobar ili mu ne odgovara ovo sto Monako igra. Dobar je igrac i uvek bih ga rado imao u timu ali na ovaj nas roster nije dobar fit i ne treba nam. Ne znam odakle on uopste u prici.

Link to comment

Mislim da on tek krajem leta/početkom jeseni kreće sa treninzima, povređen je.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, harper lee said:

 

Gledali smo ga mnogo puta i u Uniksu i sada u Monaku, ne znam kako ti je promakao. Lik je klasican hustler u reketu, igra uglavnom oko obruca, povremeno odapne poludistancu u ne narocito visokim procentima, spolja ne sutira. Izuzetan je defanzivac i jedan na jedan i u preuzimanju, brz je i jak, dobar je kradljivac lopti i igra sa mnogo energije. Do dolaska u Monako vazio je za jednog od cenjenijih igraca na svojoj poziciji ali ova poslednja sezona mu nije bila nesto, ili je bio precenjen zbog te poslednje sezone u Uniksu kad je bio veoma dobar ili mu ne odgovara ovo sto Monako igra. Dobar je igrac i uvek bih ga rado imao u timu ali na ovaj nas roster nije dobar fit i ne treba nam. Ne znam odakle on uopste u prici.

 

nije mi promakao, nego sam ga vazda dozivljavao kao SFa

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, VoodooDerina said:

Cene-sezonskih-KKCZ-2425-2-768x960.jpg

cene-karata-3-768x960.jpg

Jel ovo na primeru Pionira? Čisto zbog reference kad izađu naše cene za nekih mesec dana.

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Jel ovo na primeru Pionira? Čisto zbog reference kad izađu naše cene za nekih mesec dana.

sad mi kaže kolega, njegova je sa 32k sad 50k

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Čija sa 32 na 50, CZ ili Partizan sezonska?

cz

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, uini said:

 

nije mi promakao, nego sam ga vazda dozivljavao kao SFa

 

Sta znam, za mene je SF primarno neko ko ima sut spolja. On je SF po visini ali igra PF ono sto sam gledao.

Link to comment

Brown III je nekad igrao 3, sad je čista 4. Sjajan igrač, ali težak kamenjar. Treba nam širine tu. Postaću dosadan sa Šmitsom kao Uini sa Frenkijem. Ili neki koji upada u Ledejev kalup.

  • +1 1
Link to comment

Lik bukvalno ne gleda na koš sa udaljenosti veće od 4 i po metara i kao takav mi sekund ne bi proveo na trojci, a i na četvorci nam po meni treba neko ko osim što je čvrst ume i da šutne trojku kad je sam.

Link to comment

brown iz monaka je četvorka, vrhunski defanzivac i katastrofalan napadač

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper lee said:

 

Sta znam, za mene je SF primarno neko ko ima sut spolja. On je SF po visini ali igra PF ono sto sam gledao.

Ako nema šut onda da makar ume da bude ball handler pa da se tako zadrži spejsing, ali on ne ume ni to. 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, kralj said:

 Postaću dosadan sa Šmitsom kao Uini sa Frenkijem. 

 

  zar nije shmits vec potpisao za nekoga pre metar dana, kao da sam video kod @Borca?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...