Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Ivo Petović said:

btw, nisam znao koliko Nedović ima fanova ovde. Ja bih njega bukvalno sutra pustio da ide, pogotovo što je Dobrić stigao. Procenat za koji bi ovaj Zvezdin tim bio lošiji bez Nedovića nego sa Nedovićem je  otprilike izmedju 0 i 1.

 

Fanovi smo istine™. Nedović kao Nedović je nebitan.

 

Da se nadoknadi njegovih 14ak poena za 20ak minuta u EL iz prošle sezone bi neko iz prošlog tima morao da igra pa recimo od 100 do 200% više od onoga što zna ume i može - da bi se nadoknadilo..

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

ostaje još da se ozvaniči petrušev i roster je kompletiran 

 

cmm, jago

teo

kenan, neda

gvozden 

kalina, gidra, laza

daum, deda

petrušev

žoel, baba, plavšić

 

Isto sam napisao pre neki dan, prakticno ceka se odluka Vezenkova pa da se kompletiramo.

 

Ono sto mi se ne svidja je prilicna disproporcija domacih i stranih igraca, uvek mi je bolje da to bude fifty fifty zbog balansa.

Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

 

Fanovi smo istine™. Nedović kao Nedović je nebitan.

 

Da se nadoknadi njegovih 14ak poena za 20ak minuta u EL iz prošle sezone bi neko iz prošlog tima morao da igra pa recimo od 100 do 200% više od onoga što zna ume i može - da bi se nadoknadilo..

 

Jest, to se tako računa u košarci, možda da smo u 1978g, 1 Teodosić je prošle sezone, makar dok sam je pratio (i uživo u Areni) bio Džo Dumars za Nedaru. Makar se trudio i bacao za loptom, širio alkoholna i duvanska isparenja po parketu. Nedara je uglavnom bio posmatrač na toj strani terena.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, jaffar said:

 

Isto sam napisao pre neki dan, prakticno ceka se odluka Vezenkova pa da se kompletiramo.

 

Ono sto mi se ne svidja je prilicna disproporcija domacih i stranih igraca, uvek mi je bolje da to bude fifty fifty zbog balansa.

 

Postoji li neki rok do kada Vezenkov treba da se izjasni?

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Jest, to se tako računa u košarci, možda da smo u 1978g, 1 Teodosić je prošle sezone, makar dok sam je pratio (i uživo u Areni) bio Džo Dumars za Nedaru. Makar se trudio i bacao za loptom, širio alkoholna i duvanska isparenja po parketu. Nedara je uglavnom bio posmatrač na toj strani terena.

 

Ne želim uopšte da ga branim za manji doprinos u odbrani mada je imao utakmica kada ga je Sfero hvalio za odbranu tj zalaganje.

 

Poenta je da je doveden zbog napada i poena što je on u EL isporučio, podsećam, 10i strelac eurolige. Sigurno nije doveden da igra odbranu za to imamo našu legendicu Branka Lazića. Sumnjam da se očekivalo više od onoga što je u odbrani pružio. 

Link to comment
Posted (edited)

Nedović je prvoj sezoni pružio mnogo više od mojih, veoma skromnih, očekivanja. Imao je neke vrhunske utakmice - ona protiv Barse ovde je verovatno jedna od najboljih u njegovoj karijeri, čak je i odbranu igra solidno u par poseda. Već u prošloj sezoni se videlo da je izgubio deo svog prvog koraka, zbog kojeg je pravio razliku u EL. Ako nije reč o nekoj povredi, već o prirodi, onda mi se čini da će ova sezona biti samo korak u pogrešnom smeru za Zvezdu.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Posted (edited)

  

8 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne želim uopšte da ga branim za manji doprinos u odbrani mada je imao utakmica kada ga je Sfero hvalio za odbranu tj zalaganje.

 

Poenta je da je doveden zbog napada i poena što je on u EL isporučio, podsećam, 10i strelac eurolige. Sigurno nije doveden da igra odbranu za to imamo našu legendicu Branka Lazića. Sumnjam da se očekivalo više od onoga što je u odbrani pružio. 

 

 

DOSLOVNO u EL nemaš defanzivni krater Nedovićevog ranga, to više ne postoji. Traže se dvosmerni igrači, DOSLOVNO nemaš igrača koji ne igra odbranu, dakle, nema leba za defanzivne crne rupe.

 

Šabaz je neslavno propao, a i on je nekako bio završio kod nas.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment

@Ivo Petović Prve sezone je za tri bio užasan. U drugoj je popravio manje više sve brojke. Sa 50 na 55% za dva i sa 28 na 41% za tri što je realno fenomenalan procenat.

  • +1 1
Link to comment

Najveci stos je sto se ovde niko ne plasi Dobrica vec Covica.:laugh: Ko zna sta sve njemu moze da padne na pamet ako Dobric odigra dobro prvih mesec dana, mozda zakljuci da previse placa neke strance pa da malo ustedi a da se onda zahvali treneru ako se bude bunio. I dok kazes keks eto nas kako se oprastamo od Evrolige u decembru ili januaru. Iskreno se nadam da je trijumvirat Drcelic - Sferopulos - Teodosic dovoljno uticajan u klubu da spreci budalu da nam usere jos jednu evroligasku sezonu, pogotovo sad kad smo puni k'o brod i sastavili smo ozbiljan tim.

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
21 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Postoji li neki rok do kada Vezenkov treba da se izjasni?

 

Koliko ja znam ne.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Teo i Jago pripaljuju spolja jer su prisiljeni na to. Prvi zbog gubitka brzine zbog godina, a drugi jer je premali.

 

*Sem kad prave umetnička dela za Luvr 

 

20240709_224219.thumb.jpg.604889796b4ce17a8a58d871b41f152a.jpg

 

 

  • +1 4
  • Wub 3
Link to comment
38 minutes ago, Ivo Petović said:

Nedović je prvoj sezoni pružio mnogo više od mojih, veoma skromnih, očekivanja. Imao je neke vrhunske utakmice - ona protiv Barse ovde je verovatno jedna od najboljih u njegovoj karijeri, čak je i odbranu igra solidno u par poseda. Već u prošloj sezoni se videlo da je izgubio deo svog prvog koraka, zbog kojeg je pravio razliku u EL. Ako nije reč o nekoj povredi, već o prirodi, onda mi se čini da će ova sezona biti samo korak u pogrešnom smeru za Zvezdu.

 

:kecman:

 

jedina nada, koja se granici sa nemogucim, je da ce sfero skontati da mu nedara ne treba za vise od 10 min po mecu u el i da ce uspeti da se za to izbori sa covicem. 

Link to comment

ne bih rekao da se to graniči sa nemogućim, čak mi je poprilično očekivano da će nedović igrati ne više od 10-15 minuta u proseku kada su svi bekovi zdravi. kenan će imati prednost, teo je uglavnom igrao zajedno sa jagom, a sada je tu i dobrić. 

Link to comment

yago po meni nije evroligaski igrac ekipe koja juri plejof ali naravno da cu biti uber srecan ako me demantuje

  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...