Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Ok, ocigledno je Dobric official, bar tako tvrdi Virtus.... Ne svidja mi se to uopste... Ali nije da mogu da biram...

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Ok, ocigledno je Dobric official, bar tako tvrdi Virtus.... Ne svidja mi se to uopste... Ali nije da mogu da biram...

 

Virtus poranio da se pohvali da se Covic slucajno ne predomisli.:laugh:

  • Haha 7
Link to comment

Juce Sale Obradovic gostovao kod Luke i Kuzme, razgovarali skoro tri sata...

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Ali, koliko je ovaj Covic previdljiv. Kako smo potpisali Dobrica odmah su krenuli tviter nalozi o tome kako mu je Partizan nudio 900.000 ali je Dobric odbio i dosao u Zvezdu za znatno manje od toga.:laugh: Same old, same old.

  • Haha 6
Link to comment

aj bar je čovek fizički sposoban. i to je nešto kad Ćoki kupuje.

naš je, dobar dečko, nek mu je sa srećom i samo da ne jede ono što se ne jede kad se ne bude skidao za utakmice 

 

  • +1 5
Link to comment
Posted (edited)

Pevace te drugu pesmu sledece sedmice, kada napuni Lebrona u Dubajiu:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

bas je bolesna kolicina para koja se sipa, slici na milova ulaganja pred referendum.

 

ovo sa segijem je bas sprdnja. :(

  • +1 2
Link to comment

To je tako kad se izvrsi privatizacija kluba na balkanski nacin jebiga, tako i Ćoki privatizuje klub, bez dinara svojih para. 

Sujeta malog, podlog psihopata ne moze podnijeti da on neda neki pecat prelaznom roku. Ili hilo cemu drugom... 

Nisu mi jasna nibta.poredjenja Dobri - Nedara? Kakve to veze ima sa idiotskim dovodjenjem Dobrica?

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

ostaje još da se ozvaniči petrušev i roster je kompletiran 

 

cmm, jago

teo

kenan, neda

gvozden 

kalina, gidra, laza

daum, deda

petrušev

žoel, baba, plavšić

 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

I mali Kostić. Ali koliko je Gvozden ovde višak i nepotreban, bukvalno bušenje sopstvenog trenera.

  • +1 1
Link to comment

Ne mogu da se nerviram što Ćoki dovodi Dobrića. Momak uvek daje 100% i igra vrhunski kad treba, bez obzira na limite koje ima. 

 

Druga je stvar što tim opet pravi Ćoki - predvidjam da če Giedraitis biti prvi na listi za odstrel. Treća je stvar što me to sve manje tangira.

 

btw, nisam znao koliko Nedović ima fanova ovde. Ja bih njega bukvalno sutra pustio da ide, pogotovo što je Dobrić stigao. Procenat za koji bi ovaj Zvezdin tim bio lošiji bez Nedovića nego sa Nedovićem je  otprilike izmedju 0 i 1.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 3
  • -1 1
Link to comment

Btw, ako se ozvaniče Dobrić i Petrušev to prvenstveno znači da će Kalinić gro vremena na 4 a Petrušev na 5, na tri će Gidra i Dobrić.

  • +1 1
Link to comment

Ma ko zna kako će to da izgleda. Ko može da hendluje 15 igrača koji očekuju minute, to je potpuno suludo, neko sranje samo čeka da se desi (možda igrača ima i više, prestao sam da brojim).

 

Ali, džaba se nervirati. Tu su Teo, Kalina, Bolomboj i, nadam se, Petrušev - svakog od njih mnogo volim da gledam iz različitih razloga. Možda me i neko od novih kupi. Neka velika rezultatska očekivanja u svakom slučaju nemam. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...