Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

kladionica kaže dosta, a tamo je bode favorit, sviđalo se to nekome ili ne. ajde da smo privilegovani kao partizan u prethodna 2 kola pa da protivnik ne igra na svom stadionu, ili da su imali tešku utakmicu za vikend pa da na to imamo neki luft, ali oni nas dočekuju odmorni, uigrani i sa namerom da prođemo kao roma na njihovom stadionu. poraz od 2:0 ne bi bio nikakvo brukanje, već realan pogled na situaciju, situaciju koju je forumaš samo_opusteno lepo opisao.

Link to comment

Norvezani su dobar, uigran tim.

Ali, i Zvezdu se nešto pita.

Njihova je prednost svakako sto su u takmicarskom ritmu, a Zvezda kao da se još traži.

Mada, zna Milojevic postaviti igru u ovakvim utakmicama na rezultat.

To sto su oni favoriti po kladionicama ne mora ništa da znaci.

I Zvezda po TM ima duplo vrijedniji tim pa šta sad.

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Zao mi je sto ste moji, a ne navijaci nasih neprijatelja #pantelija :fantom:

preveliko je ovo určenje ako se zna da smo u poslednja tri ciklusa kvalifikacija za lš ispadali od omonije, šerifa i makabija. 

 

mogu i ja da napišem da bih sa mojom vojskom osvojio usa za 3 dana, ali to nije realno.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Karelia slims said:

preveliko je ovo určenje ako se zna da smo u poslednja tri ciklusa kvalifikacija za lš ispadali od omonije, šerifa i makabija. 

 

mogu i ja da napišem da bih sa mojom vojskom osvojio usa za 3 dana, ali to nije realno.

Pa ako je to argument, onda bi "kontra-argument" bio: kako da ne prodjemo ako se zna da smo pod Milojem uvek prolazili i protiv jacih timova.

  • +1 1
Link to comment

ima smisla to što pišeš, ali su tada igrali ratnici i mudonje (f.stojković, srnić, borjan, pavkov, jovičić, pa čak i gobeljić...). danas, mlakonje poput mirka, bezbroj stranaca i penzioneri poput rodića i spajića.

Edited by Karelia slims
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
11 minutes ago, Karelia slims said:

ima smisla to što pišeš, ali su tada igrali ratnici i mudonje (f.stojković, srnić, borjan, pavkov, jovičić, pa čak i gobeljić...). danas, mlakonje poput mirka, bezbroj stranaca i penzioneri poput rodića i spajića.

Ovo treba čitati Anđusovim glasom. 

  • +1 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, Dimitrije said:

Pa ako je to argument, onda bi "kontra-argument" bio: kako da ne prodjemo ako se zna da smo pod Milojem uvek prolazili i protiv jacih timova.

 

Uz neku porciju sreće, i Borjanom na golu...

Link to comment

Niko se ovdje ne boji Boda, više se bojimo kamikaza u sopstvenim redovima koje njegujemo vec par godina. Druga stvar koja nam ne ide na ruku jeste fizicka sprema odnosno cinjenica da smo ranijih godina znali ispuštati dušu u 60oj minuti, a na srugoj strani oni su u punom takmičarskom ritmu.

  • +1 1
Link to comment

Crnogorac, Slovenac, Srbi... polako vracamo SFRJ kult.

 

Ma kakav Bodo, Norvezani su nam musterije tradicionalno... osim ako ovih par stranaca nesto ne zna i ne vredi, dobijamo rutinski. Kladionice se preterale sa kvotom 5 na Zvezdu

Link to comment
1 hour ago, Babu Bhatt said:

Zato se kaznena ekspedicija Glimt naigrala Lige šampiona kao veliki.

 

 

 

Pa nikada nisu imali ovakvu šansu, ovakve metiljave da igraju protiv njih za prolaz za LŠ.

  • +1 1
Link to comment

miloju glava u travu gleda, ruke u dzepovima ili prekrstene... ne deluje samouvereno, a on nam je jedan od retkih mudonja u ekipi

 

ali ovo kukanje javnosti na teren... jbt, ko sasa ilic kad se posle derbija zalio na travu

Edited by Karelia slims
  • Haha 1
Link to comment

Tim za večeras

 Ilić, Seol, Spajić, Điga, Rodić, Hvang, Elšnik, L. Ilić, Ivanić, Olajinka, Endijae.

Edited by sasha
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...