Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Balerina...

 

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Ilić – Seol, Spajić, Điga, Rodić – Hvan, Elšnik – Puma, Ivanić, Olajinka – Endijaje.

Link to comment

SportKlub...

 

Crvena zvezda će protiv Bode Glimta igrati u sastavu: M. Ilić – Seol, Điga, Spajić, Rodić – Hvang, Elšnik – Puma, Ivanić, Olajinka – Duarte.

 

Svaki portal ima svoj tim, tako da nijedan nema informacije nego nagadjaju po ko zna kojim idejama.

Link to comment

Puma se povredio na treningu i moguce je da sutra ne bude u timu.  U tom slucaju moze da se desi da Olajinka igra desno a Milson levo.  Ili sa trojcom u zadnjoj liniji (Spajic, Djiga, Drkusic/Rodic), Seol i Olajinka po bokovima, Elsnik Hvan i Ivanic u centralnom delu, i Serif i Duarte/Milson u napadu.

Link to comment

Mislim da će dati prednost Pumi u odnosu na Milsona, ovi se baš loše brane kod centaršuteva a one njegove kifle su jako zajebane. Na sve to djeluje fizički spremnije, nadati se da će biti spreman barem za jedno poluvreme. Javlja mi se gol brata Pitera, vole on ove ekipe.

  • +1 2
Link to comment

Jel smo se mi ono beše skoro smejali Grobarima kada su ih oni ribari naguzili s petardom?

Link to comment

ne postoji ni teorija da ovi mogu da vas naguze petardom.....mislim, morali da odigrate nagoru utakmicu moguću da bi se tako nešto desilo

 

Partizan je bio u poluraspadu, sa trenerom početnikom i neformiranim igračkim kadrom koji, i kad se formirao, nije bio ništa specijalno. Zvezdina situacija ne liči ni na koji način na Partizanovu pre duela se Nordsjelandom, igrački kadar je mnogo širi i kvalitetniji

 

ja bih pre podsetio na prvi Partizanov duel sa Nordsjelandom, koji je bio tamo negde 2017. godine (Bata Mirković trener, Zdjelar i Kosović u vezi, tad je prvu utkamicu odigrao i Zakarić, koji je i postigao gol u gostima). tada se isto mislilo da će da nas urnišu, kvote su bile maksimalno na njihovoj strani. Partizan je pobedio obe, ako se dobro sećam u gostima 2-1, ovde 3-2. ovo mi deluje izglednije od nekakvih petardi

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

sumnjam da stručni štab olako prilazi protivniku, sve informacije ukazuju da mogu da budu zajebani, naročito kući

 

sve što sam pogledao ovih dana, neki treneri i igrači koji su igrali u Norveškoj ili rade tamo, pričali su da je ključno da ih se izbaci iz zone komfora i da se ne uđe u njihovu igru i ritam, jer onda mogu da budu gadni. pretpostavljam da imate dovoljno kvalitetan igrački kadar koji ovo može da uradi i da im ne dozvoli da se rastrče od prvog minuta

 

ja Zvezdu nisam gledao od poslednjeg derbija, tako da nemam predstavu kako to sada izgleda. gledaću večeras premijerno. sigurno je značajno ozbiljniji protivnik od Uba, Tekstilca, Lučana isl

Edited by Ted
Link to comment

Da podelim sa vama informaciju oko sastava tima, u principu portali su uglavnom pogodili, osim što će umesto Duartea da krene Šerif i umesto Pume Luka Ilić.

Znači Ilić, Rodić, Spajić, Điga, Seol, Elšnik, Hvang, Ivanić, Olajnika, Luka Ilić i Šerif.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Juce je neko pomenuo u jednom od portala mogucnost da Luka Ilic zameni Pumu.

 

Inace ne secam se da su (ppp) Zvezdasi ovoliko napunili gace uoci neke utakmice cak ni kada smo igrali sa azadjama kao Man Siti, Bajern, Liverpul isl.  Ni trunke poverenja u svoj tim.  Ni trunke navijackog optimizma.  Pominju se petarde a Bode se proglasava ribarskim timom da bi se sto vise naglasila potencijalna blamaza ocekivanog katastrofalnog poraza.  Niti je bode ribarski tim, niti je bauk.  Nije razvalio ni RFS ni Jageloniju petardama, pa nece ni Zvezdu.  Pitanje je da li ce da pobedi.

Edited by Dimitrije
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Ne vidim neki razlog za optimizam, oni su poslozeni, u formi, iza sebe imaju 2 rutinski prodjena kola i samopouzdanje koje to donosi... 

Mi se trazimo i niko ne zna sta mozemo, reaktiviramo Olajinku i Djigu koji su bili van tima spremni za odlazak, ne verujemo u nove akvizicije po krilima, ne znamo sta moze koreanac na beku... 

  • +1 3
Link to comment

Ja njih nisam gledao, i verovatno su dobar tim.  Ali nisam dobio jos uvek argument, osim straha i tipicno sprspkog skidanja gaca, da su za Zvezdu neprelazna prepreka.  Sto rekao svojevremeno Segundo Kastiljo: "Njih je jedanaest, nas je jedanaest, zasto bi se plasili?  Ne igraju u njihovom timu takvi majstori da nas dobiju na suv kvalitet i kada dobro igramo, kao npr. Man Siti prosle sezone.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...