Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Primetih na novoj klupskoj web-strani da dvojca igraca nose dres sa brojem 10, Katai i Ivanic.  Da li je i ovde u pitanju prijateljska razmena brojeva?

Link to comment
38 minutes ago, Dimitrije said:

Primetih na novoj klupskoj web-strani da dvojca igraca nose dres sa brojem 10, Katai i Ivanic.  Da li je i ovde u pitanju prijateljska razmena brojeva?

 

Ivanic nosi cetvorku otkako se Kanga vratio, to mu je omiljeni broj. Moze da bude greska na toj web strani.

Link to comment
22 hours ago, harper lee said:

 

Ivanic nosi cetvorku otkako se Kanga vratio, to mu je omiljeni broj. Moze da bude greska na toj web strani.

Vratili su mu cetvorku.

Link to comment
16 hours ago, MiddleClass said:

Ovaj Drkusic je dobar stoper. Terzo reaguj!

 

That train had left the station zimus.

 

Uostalom, sad malo pauziramo s transferima, mora prvo da se pojaca OFK Beograd a mi kad dodjemo na red.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

That train had left the station zimus.

 

Uostalom, sad malo pauziramo s transferima, mora prvo da se pojaca OFK Beograd a mi kad dodjemo na red.

Doslo neko naopako vreme.  Nekadasnji dvorski klub pojacava nekadasnji jerezovski.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Dosao im je Gobeljic...nema njima vise pomoci

 

Gobelja je igrao i protiv Liverpula i dao gol Bufonu. Dao je i neke spektakularne golove u domaćoj ligi. I ja mislim da nije za Zvezdu, ali ako bude bio motivisan i spreman, za našu ligu je pre adut nego balast.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Negde sam citao da ce da im dodje i Milunovic.  Moguce je da im pozajmimo jos neke od nasih bisera (Radojevic, npr. a  Vukojevic zasigurno).  S druge strane, uzecemo im neke od nasih "bisera", (Knezevica, Mimovica); ostavljamo im Mituljikice.  Izgleda da su od njih nasi digli ruke jer ova dvojca nisu bila ni na pripremama.  Onog beka iz Pazara smo prvo mislili da saljemo u OFK, ali je Milojevic odlucio da ga vodi u Rusiju.  On igra levog beka tako ako ga Milojevic zadrzi, onda bi on bio prva alternativa Rodicu (ili obrnuto), Seol bi bio desni bek a Mimovic alternativa.

Edited by Dimitrije
Link to comment
33 minutes ago, kralj said:

 

Gobelja je igrao i protiv Liverpula i dao gol Bufonu. Dao je i neke spektakularne golove u domaćoj ligi. I ja mislim da nije za Zvezdu, ali ako bude bio motivisan i spreman, za našu ligu je pre adut nego balast.

Malo se zajebavam :D  Naravno da ce biti od pomoci OFK Beogradu, ako nista, ima iskustva vise nego svi ostali igraci zajedno. A drugo, da zna, pojma nema...

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Ekipa otisla u Rusiju na pripreme. U petak u 12h protiv Socija, prenos na Areni.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...