Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Karelia slims said:

proci ce bode u ls, tu dvojbe nema.

 

nama je le puna kapa, plus mozemo da uzmemo vise bodova i da ostajemo povlasceni u kvalifikacijama. jedino je zbog para bolja ls, ali klub ih ne trosi pametno, a i vucic posalje koliko treba, tako da i nemamo neki imperativ sa te strane.

 

neki poraz od 2:0 bi bio prihvatljiv, ovde da pobedimo 2:1 i to je to.

Kukanje  bez obrazlozenja, uz pominjanje Vucica.  Mitingovanje tipicno za Partizanovu sekciju na ppp.

  • +1 5
Link to comment

Kakvo baleganje... Ima li ko da ovo raščisti ili da staro, dobro zlato zvano IL opet zasija punim sjajem? :isuse:

Link to comment

Gore će biti 15ak stepeni max u vreme odigravanja utakmice, bilo bi dobro da ove vreline potraju do srede.

Link to comment

SportKlub pise da ce Drkusic na klupu, a stoperi ce biti Djiga i Spajic. A postoji sansa da Glazer brani u Norveskoj.

Link to comment
On 16. 8. 2024. at 14:34, kralj said:

 

Ako je Evropa jedino merilo, Drkušić je tek mačka u džaku koja se do dana današnjeg nije kvalifikovala čak ni da bude podvrgnuta tom jedinom merilu.

 

U svakom slučaju, veoma bih se neprijatno iznenadio da Miloje ovoga startuje na sledećoj utakmici i prilično sam siguran da neće. 

 

I nije me mrzelo, ukucam u endzin na proslogodišnjoj temi, kako to obično biva, prvi post koji govori o njegovim kvalitetima je baš tvoj i glasi citiram:

 

"Treba naglasti da se Spajić opasno podigao, ako nastavi ovako biće on stub odbrane u narednih par godina. Trenutno je klasu iznad Dragovića, po svim parametrima, ne samo vizuelno. Điga nije naš igrač, imamo opciju da ga otkupimo za 3 miliona, ali sumnjam da će se to desiti. Da li si siguran da Degenek odlazi? Za Dragovića sam poprilično siguran da odlazi, mada bi valjalo da ostane pošto mislim da bi se sa boljom odbranom i on lakše vratio na potreban nivo."

 

Spajić nakon jako teške povrede uopšte nije ličio na fudbalera, ali se zaista podigao u jednom periodu mart-april kad smo i vezali par utakmica bez primljenog gola.

 

Problem je na šta on liči u poslednje 3-4 utakmice, maši čiste i lagane lopte, loša anticipacija, previše agresivan. Spajić je igrač sa solidnim CV-em i većina naših štopera može samo sanjati njegovu karijeru, dečko je na vrhu bio igrač za lige petice.

 

Porediti Rusku PL i domaćicu zaista nije zahvalno, da dodam da je Drkušić izgledao odlično i na EP. Zvezda je za klasu-dvije iznad ostatka lige, da je liga izjednačenija ovi kiksevi odbrane bi bili dosta skuplji pa bi se više i pamtili

Link to comment

O tome i govorim, odigra 3 utakmice dobro - zalog za budućnost, 3 loše - Derbi i Evropa su jedino merilo, veze nema.

 

Ja sam čak i Spajića toliko malo gledao da ne mogu da definišem kakav je igrač, očigledno je da oscilira, ali je i očigledno da je dosadašnjim igrama u klubu, stekao poverenje da bude starter, a ponašanjem da bude kapiten. Dakle, ne kroz skauting koji podrazumeva viziju, promenu perspektive i određen stepen rizika, nego kroz neposrednu praksu.

 

Uostalom, ja nemam nikakvu ličnu agendu pro Spajić i contra Drkušić (verujem da može da se ispostavi kao ok pojačanje), samo je neozbiljno da tim odlučujuću utakmicu igra sa štoperima koji imaju dva treninga zajedno, sve i da je ovaj Nemanja Vidić lično, a ne čovek koji debituje u evropskim takmičenjima sa 24 godine.

 

Po najavama, to se srećom i neće desiti.

Edited by kralj
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

O tome i govorim, odigra 3 utakmice dobro - zalog za budućnost, 3 loše - Derbi i Evropa su jedino merilo, veze nema.

 

Ja sam čak i Spajića toliko malo gledao da ne mogu da definišem kakav je igrač, očigledno je da oscilira, ali je i očigledno da je dosadašnjim igrama u klubu, stekao poverenje da bude starter, a ponašanjem da bude kapiten. Dakle, ne kroz skauting koji podrazumeva viziju, promenu perspektive i određen stepen rizika, nego kroz neposrednu praksu.

 

Uostalom, ja nemam nikakvu ličnu agendu pro Spajić i contra Drkušić (verujem da može da se ispostavi kao ok pojačanje), samo je neozbiljno da tim odlučujuću utakmicu igra sa štoperima koji imaju dva treninga zajedno, sve i da je ovaj Nemanja Vidić lično, a ne čovek koji debituje u evropskim takmičenjima sa 24 godine.

 

Po najavama, to se srećom i neće desiti.

Velika je razlika između 3 loše utakmice i 3 katastrofalne greške koje direktno spajaju protivnika sa golom.  Spajić nikako ne može da bude zalog za budućnost, mogao je da bude nosialc cijele defanzivne linije za narednih par godina, ali je to već sad upitno.

 

Jasno da neće gurati neuigranog štopera na tako kritično mjesto i u tako kritičnom trenutku, možda jedino ako krene sa 3 štopera pozadi. Uglavnom zadnja linija brine, neuigrana i sklona kiksevima, kad se na sve to doda pritisak protivnika malo mi je muka. Iskreno se nadam da će vezni red odigrati na nivou, kada je to slučaj posao ove ekipe nazad je dosta lakši.

Link to comment

Ilić - Mimović, Điga, Spajić, Seol - Elšnik, Hvang, Ivanić - Puma, Olajinka, Šerif

 

To je tim za sutra, pa nek nam je sa srecom... 

Link to comment

Ili  Ilic- Djiga, Spajic, Drkusic - Seol (desno), Olajinka(levo)  - Hvang, Ivanic, Elsnik, Puma - Serif

 

Moze i tako.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, FPLS said:

Ilić - Mimović, Điga, Spajić, Seol - Elšnik, Hvang, Ivanić - Puma, Olajinka, Šerif

 

To je tim za sutra, pa nek nam je sa srecom... 

Mislim da će Rodić levo a Seol desno. Ostalo se slažem.

  • +1 1
Link to comment

 Teško da će u ovakvoj utakmici Mimović igrati pre Rodića ako može da igra. Šteta za Glazera.

Očekujem našu prilično defanzivnu ili bolje rečeno opreznu igru tamo.

Edited by sasha
Link to comment

miloje vec upisao neuspeh. realno je to, kvalitetniji su od nas i u takmicarskom ritmu. 

 

,,Kod nas je sve borba na život i smrt. Ovo je fudbal, mi smo ekipa koja je u stvaranju. Namerićemo se na tim koji je u ritmu, mogu već da otvore šampanjac."

 

link

 

puma se povredio

 

  • -1 4
Link to comment

Sportal...

 

Crveno-beli bi na specijalni "veštak" na severu Evrope trebalo da istrče u formaciji 4-2-3-1, u sledećem sastavu:

 

M. Ilić – Seol, Điga, Spajić, Rodić – Hvang, Elšnik – Milson, Ivanić, Olajinka – Ndiaje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...