Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

14 hours ago, Dimitrije said:

A Tomane, Kulibali, i narano Serif?  Bese tu i onaj francuski napadac.

 

Zaboravio sam na njih, svaka čast na memoriji!

 

Btw, što se Kulibalija tiče nisam sasvim siguran da je taj što je bio u Zvezdi isti onaj koji je igrao u Francuskoj.

Link to comment

Dok sam ja skontao o čemu pričate, ono AV me asociralo na nešto drugo.

Lepo što je Nedeljković debitovao u prvom kolu, srećno mu bilo.

Link to comment

Da su ga primili, uz onaj kiks i par ne najsrećnijih reakcija, loše bi mu se pisalo. 

 

Ovako, relativno uspešan debi.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

na kraju ga je onaj nadskočio kao juniora ali imali su sreće

Soucek ga je nadskocio tako sto mu se oslonio rukom na rame i prizemio ga.  To je, rekao bih, faul, zar ne?  Kako bilo, momak je poceo da pece zanat u najizazovnijoj ligi na svetu.  Zelim mu svu srecu.

  • +1 8
Link to comment

Bukvalno nemam pojma šta da očekujemo od utakmice sa Bodom: ne bih se iznenadio ni da pobedimo a ni da izgubimo tri razlike.

Neka onda bude x

Link to comment

šteta što nije prva ovde, da ih malo bolje vidimo, onda bi i u revanšu bilo lakše kad ih znamo. ovako srećemo se prvi put u polarnom krugu na klizavoj plastici dok mi shvatimo šta se dešava biće već 2:0

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, levi said:

šteta što nije prva ovde, da ih malo bolje vidimo, onda bi i u revanšu bilo lakše kad ih znamo. ovako srećemo se prvi put u polarnom krugu na klizavoj plastici dok mi shvatimo šta se dešava biće već 2:0

 

 

Nema veze, biće tradicionalnih 2:2 na kraju.

  • +1 1
Link to comment

proci ce bode u ls, tu dvojbe nema.

 

nama je le puna kapa, plus mozemo da uzmemo vise bodova i da ostajemo povlasceni u kvalifikacijama. jedino je zbog para bolja ls, ali klub ih ne trosi pametno, a i vucic posalje koliko treba, tako da i nemamo neki imperativ sa te strane.

 

neki poraz od 2:0 bi bio prihvatljiv, ovde da pobedimo 2:1 i to je to.

  • +1 1
  • -1 5
Link to comment
1 hour ago, Karelia slims said:

proci ce bode u ls, tu dvojbe nema.

 

nama je le puna kapa, plus mozemo da uzmemo vise bodova i da ostajemo povlasceni u kvalifikacijama. jedino je zbog para bolja ls, ali klub ih ne trosi pametno, a i vucic posalje uzme koliko treba, tako da i nemamo neki imperativ sa te strane.

 

neki poraz od 2:0 bi bio prihvatljiv, ovde da pobedimo 2:1 i to je to.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...