Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

mada je dosta rizično da "testiraš" novog stopera na ovakvoj utakmici.....bez obzira na njegov kvalitet

 

sa druge strane, taj Elšnik vam je odma kliknuo, pa ni to ne mora da znači

  • +1 2
Link to comment

Ne mora da znači, naravno. Samo i Nesta kad je prešao u Milan kao najbolji defanzivac sveta, nije zaigrao u prva dva kola. Na stranu što Drkušića ovde niko nije gledao više od 4 utakmice.

 

 

Link to comment

Kako igra Spajić, deluje da bih ja bio pojačanje da sada istrčim na teren umesto njega.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
42 minutes ago, Ted said:

mada je dosta rizično da "testiraš" novog stopera na ovakvoj utakmici.....bez obzira na njegov kvalitet

 

sa druge strane, taj Elšnik vam je odma kliknuo, pa ni to ne mora da znači

Ako Spaja bude starter ne gine nam barem jedan gol direktno iz njegove greške. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je direktno iz aviona uletio u startnu postavu. Mada je realnije da bude starter u revanšu. Mi smo u suštini 17/18 sa kompletno novim timom i pokrenuli seriju uspjeha u Evropi.

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment

Koliko se sećam prošle godine je Spajić bio dobar, meni interesovanje padne kako se ispadne iz Evrope, al da je baš nazadovao da je sad siguran krivac za gol dva po utakmici....

Link to comment
18 minutes ago, Jesper23 said:

Ako Spaja bude starter ne gine nam barem jedan gol direktno iz njegove greške. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je direktno iz aviona uletio u startnu postavu. Mada je realnije da bude starter u revanšu. Mi smo u suštini 17/18 sa kompletno novim timom i pokrenuli seriju uspjeha u Evropi.

 

nisam gledao ni vas ni Spajića ove sezone, tako da ne znam.....u svakom slučaju stvar je procene trenera. dobri od osrednjih i loših trenera se razlikuju upravo po tome što umeju, u visokom procentu uspešnosti, da naprave ovakvu vrstu procene, pa i da izađu sa nekim rešenjem koje, u teoriji, ne deluje naš idealno

 

a ima i do samog igrača. neko može da se uklopi za tren oka, neko treba vreme. ovo je igrač iz Evrope, pa i iz regiona, ima zavidan individulani kvalitet i iskustvo (nije klinac), ne dolazi u baš nepoznatu sredinu, a pretpostavljam da nema ni jezičku barijeru, pa je moguće i da će cela operacija proći bezbolno

Edited by Ted
Link to comment
40 minutes ago, kralj said:

Koliko se sećam prošle godine je Spajić bio dobar, meni interesovanje padne kako se ispadne iz Evrope, al da je baš nazadovao da je sad siguran krivac za gol dva po utakmici....

A gdje to nije bio loš, obzirom da je Evropa jedino mjerilo, ajde možda i derbiji. U derbijima smo primili po dva komada svaku utakmicu od komšija. Loše izgleda na pripremama, u prvenstvu, maši lopte, previše agresivan i loša anticipacija. Ne da je loš, katastrofalan je.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Koliko se sećam prošle godine je Spajić bio dobar, meni interesovanje padne kako se ispadne iz Evrope, al da je baš nazadovao da je sad siguran krivac za gol dva po utakmici....

Ti kao da si juče došao na forum.

 

Uzme se jedan igrač na zub, i kreće takmičenje ko će više da opljune dotičnog. Onda se pređe na sledećeg i tako u krug do kraja sezone.

 

Na kraju sezone se kuka što onaj prvi odlazi i konstatuje se da nikad nećemo postati klub kad prodajemo najbolje igrače.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Jesper23 said:

A gdje to nije bio loš, obzirom da je Evropa jedino mjerilo, ajde možda i derbiji. U derbijima smo primili po dva komada svaku utakmicu od komšija. Loše izgleda na pripremama, u prvenstvu, maši lopte, previše agresivan i loša anticipacija. Ne da je loš, katastrofalan je.

 

Ako je Evropa jedino merilo, Drkušić je tek mačka u džaku koja se do dana današnjeg nije kvalifikovala čak ni da bude podvrgnuta tom jedinom merilu.

 

U svakom slučaju, veoma bih se neprijatno iznenadio da Miloje ovoga startuje na sledećoj utakmici i prilično sam siguran da neće. 

 

I nije me mrzelo, ukucam u endzin na proslogodišnjoj temi, kako to obično biva, prvi post koji govori o njegovim kvalitetima je baš tvoj i glasi citiram:

 

"Treba naglasti da se Spajić opasno podigao, ako nastavi ovako biće on stub odbrane u narednih par godina. Trenutno je klasu iznad Dragovića, po svim parametrima, ne samo vizuelno. Điga nije naš igrač, imamo opciju da ga otkupimo za 3 miliona, ali sumnjam da će se to desiti. Da li si siguran da Degenek odlazi? Za Dragovića sam poprilično siguran da odlazi, mada bi valjalo da ostane pošto mislim da bi se sa boljom odbranom i on lakše vratio na potreban nivo."

 

Edited by kralj
Link to comment

Drkusic i zvanicno. Sad jos da ubedimo grobare da nam daju ovog Jurcevica kojim su inace nezadovoljni a mi njima Rodica i imacemo celu slovenacku koloniju.:D

 

Steta sto smo okasnili s ovim transferom, Drkusic i Djiga bi u teoriji mogli da predstavljaju odlican stoperski par. Ovako cemo morati da privodimo zrtvu bogovima da nas Spajic ne ispali i kompletira het-trik groznih gresaka posle Pazara i Cukarickog.

Link to comment

Btw, deluje mi da se Seol polako opusta, znacio mu je onaj gol protiv Pazara. Posle dve stegnute partije, juce je na momente vrlo dobro izgledao, iako je i dalje u malom grcu i jos uvek upoznaje saigrace. Ima dobre fizikalije, ima smisla za kombinovanje, razume igru, ume da centrira, odgovoran je, takticki pismen... Mislim da tu nema dileme da se radi o kompletnom i kvalitetnom igracu.

 

Valjda i diletantima u klubu polako dolazi iz dupeta u glavu da to sto ponekad krpi levo u reprezentaciji ne znaci da je covek full-time levi bek. 

 

Kud ne ostavise onog Anana, momak je fin potencijal. Anan-Drkusic-Djiga-Seol bi potencijalno bila bas dobra defanzivna cetvorka. Ovako jbg, biraj manje zlo izmedju Rodica i Mimovica...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...