Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Ne znam sta se desava sa Micom, veoma slabo izgleda. Nikada kod Miloja nije izgledao dobro, ali ne verujem da je do trenera sada.

Link to comment
38 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Milson je igrač koji će brže otići nego što je došao.

 

Cirkuzant stvoren za mali fudbal, fizički inferioaran a bez dovoljno brzine da tu inferiornost nadoknadi na taj način.

Čim protiv sebe ima iole fizikalnog protivnika nestaje s terena kao da ga nije ni bilo.

Vrhunski promašaj.

 

Laki nasao novu zrtvu.:laugh:

  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, FPLS said:

Ne bih ga jos proglasio cirkuzantom, ali za sad definitivno ne obecava...

 

Luka Ilic je u osetno boljoj formi od Ivanica, videcemo ima li Miloje herca da krene s njim u Norveskoj... 

 

Ivanic uvek sporo ulazi u sezonu, nije mu ovo prva godina u Zvezdi pa da to ne znamo. Takodje je i za dve klase bolji igrac od Luke Ilica i igrace sigurno u Norveskoj.

  • +1 2
Link to comment

Po kladionicama je Bodo ozbiljan favorit za prolaz. 1.45 prema 2.7 i  biće veliko iznenađenje ako ih izbacimo, a ovde će ih proglašavati za ribare i konobare.

Link to comment
59 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Završiće u Borcu :fantom:

 

Prekjuce ti je Puma bio cirkusant, juce Serif balvan, danas je Milson na tapetu. Hoces li ikada nauciti, mali veseljace?:D

 

Video si danas ono sto ti pricam sve vreme kad su nasi napadaci u pitanju, Duarte kao nas jedini napadac danas je bukvalno dva ili tri puta pipnuo loptu za 90 minuta utakmice. Potcenjujes nase igrace samo zato sto igraju za nas a ne za nekog drugog, da igraju za nekog drugog kukao bi kao na kosarci kako mi nikada da dovedemo takvog igraca. Ndiaje ima slabu realizaciju jer je tehnicki priucen igrac ali ne ulazi on slucajno u toliki broj sansi. Mnogo radi na terenu, non-stop se krece, fizicki je sposoban da "ponese" defanzivca na krkace i stvori sebi prednost. Pogledaj golove koje je davao prosle sezone, skoro svaki put je uspevao da se prvi postavi na nicije lopte i ugura loptu u mrezu. Duarte je drugi tip napadaca, igrac koji napada prostor iz drugog plana, nema puno lopti u nogama ali iz tog drugog plana ima vrhunsku kontrolu poseda i realizaciju jer je, kao i svaki drugi Brazilac, tehnicki besprekoran.

 

Odlicno je sto imamo dva toliko razlicita napadaca jer nam omogucavaju razlicite mogucnosti u dubini, bilo da osvajaju druge lopte i povlace odbrane na sebe kod ubacivanja u 16, kao Ndiaje ili da kretanjem otvaraju pozicije i rupe u odbranama drugim igracima koji onda sa manjim pritiskom na njih mogu lakse da ulaze u sanse, kao Duarte. Takodje mogu da igraju obojica a da se ne sudaraju na terenu jer su komplementarni, sto nam daje dodatne opcije kad jurimo rezultat. Naravno da svi ti igraci imaju mane ali Zvezda ima dobar tim, dobri su to igraci, samo je pitanje da li ce dovoljno brzo Milojevic uspeti da ih harmonizuje kako bismo protiv Bodoa mogli da izvucemo maksimum iz njihovog kvaliteta. Mi nismo roster od 700 miliona vec od 70, normalno je da svi igraci imaju poneku falinku.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, VoodooDerina said:

Po kladionicama je Bodo ozbiljan favorit za prolaz. 1.45 prema 2.7 i  biće veliko iznenađenje ako ih izbacimo, a ovde će ih proglašavati za ribare i konobare.

 

Nista to ne mora da znaci, mi jos ove godine nismo videli Zvezdu u punom intenzitetu protiv jakog protivnika. Prvih pola sata danas su bili maltene besprekorni i trkacki i takticki po prvi put otkako se ova ekipa okupila ali malo rezultat, malo nesnosne vrucine, malo samoisticanje igraca koji se bore za mesto u timu, su ucinili da povucemo rucnu i stanemo. Napisao sam juce, po onome sto sam video od Bodoa protiv Jagjelonije da imamo Glazera i Dragovica bio bih siguran da prolazimo.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, harper lee said:

 

Profesore, iskljucite auto-correct.:D

Uh, sad tek videh kakva je budalastina ispala od mog upisa.  Iskljucio sam auto-korekciju.  Hvala.

Link to comment
2 hours ago, harper lee said:

 

Prekjuce ti je Puma bio cirkusant, juce Serif balvan, danas je Milson na tapetu. Hoces li ikada nauciti, mali veseljace?:D

 

Video si danas ono sto ti pricam sve vreme kad su nasi napadaci u pitanju, Duarte kao nas jedini napadac danas je bukvalno dva ili tri puta pipnuo loptu za 90 minuta utakmice. Potcenjujes nase igrace samo zato sto igraju za nas a ne za nekog drugog, da igraju za nekog drugog kukao bi kao na kosarci kako mi nikada da dovedemo takvog igraca. Ndiaje ima slabu realizaciju jer je tehnicki priucen igrac ali ne ulazi on slucajno u toliki broj sansi. Mnogo radi na terenu, non-stop se krece, fizicki je sposoban da "ponese" defanzivca na krkace i stvori sebi prednost. Pogledaj golove koje je davao prosle sezone, skoro svaki put je uspevao da se prvi postavi na nicije lopte i ugura loptu u mrezu. Duarte je drugi tip napadaca, igrac koji napada prostor iz drugog plana, nema puno lopti u nogama ali iz tog drugog plana ima vrhunsku kontrolu poseda i realizaciju jer je, kao i svaki drugi Brazilac, tehnicki besprekoran.

 

Odlicno je sto imamo dva toliko razlicita napadaca jer nam omogucavaju razlicite mogucnosti u dubini, bilo da osvajaju druge lopte i povlace odbrane na sebe kod ubacivanja u 16, kao Ndiaje ili da kretanjem otvaraju pozicije i rupe u odbranama drugim igracima koji onda sa manjim pritiskom na njih mogu lakse da ulaze u sanse, kao Duarte. Takodje mogu da igraju obojica a da se ne sudaraju na terenu jer su komplementarni, sto nam daje dodatne opcije kad jurimo rezultat. Naravno da svi ti igraci imaju mane ali Zvezda ima dobar tim, dobri su to igraci, samo je pitanje da li ce dovoljno brzo Milojevic uspeti da ih harmonizuje kako bismo protiv Bodoa mogli da izvucemo maksimum iz njihovog kvaliteta. Mi nismo roster od 700 miliona vec od 70, normalno je da svi igraci imaju poneku falinku.

 

Pumu doslovno do sada ni jednim slovom nisam pomenuo.

 

Šerif je drvo pa je drvo, a ovaj mali Brazilac je za mali fudbal i to je to.

Link to comment
54 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pumu doslovno do sada ni jednim slovom nisam pomenuo.

 

Šerif je drvo pa je drvo, a ovaj mali Brazilac je za mali fudbal i to je to.

 

Istina, nisi. Cetvorica drugih jesu ali ti nisi. Cestitam i jebi se sto sam morao ponovo da citam topik.:D

  • Haha 4
Link to comment
8 hours ago, VoodooDerina said:

Po kladionicama je Bodo ozbiljan favorit za prolaz. 1.45 prema 2.7 i  biće veliko iznenađenje ako ih izbacimo, a ovde će ih proglašavati za ribare i konobare.

 

ne znači to ništa

 

sećam se kad je Partizan igrao sa Nordsjelandom, ali ne prošle godine, već prvi put, kad je Bata Mirković bio trener. gostovali smo i kvota na Partizan je bila tipa 5.7. dobili smo 2-1 ako se sećam dobro

Link to comment
9 hours ago, harper lee said:

 

Ivanic uvek sporo ulazi u sezonu, nije mu ovo prva godina u Zvezdi pa da to ne znamo. Takodje je i za dve klase bolji igrac od Luke Ilica i igrace sigurno u Norveskoj.

Ivanić će početi, nadam se sa kapitenskom trakom na ruci. To bi značilo da ne igra ona kiksara Spajić, čovjek čiste lopte maši ili ih odbija u noge protivniku. I Điga isto kritičan u igri glavom, baš kritičan kad otklanja oapsnost redovno ostavlja loptu na tacnu protivniku, tako i danas dva puta.

 

Puma dosta bolji, trkački na dobrom nivou, one njegove kifle su fantastične, a Piter je prava meta za njih, jako spretan u tim situacijama i uporan, a dobar osjećaj za prostor i radius kretanja. Elšnik je pun pogodak, čovjek se momentalno uklopio i vidi se kvalitet, uz sve to odličan izvođač prekida dva puta je u trepavicu pogodio Spajića ali ovaj nije dobro reagovao.

 

Zna li se šta oko povratka Glazera?

 

Nadam se da će dugo čekani Drkušić odmah uz Đigu u startnu postavu u Norveškoj (značiće i zbog prekida posebno ofanzivnog).

 

Ilić-Seol-Drkušić-Điga-Rodić-Hvang-Elšnik-Ivanić-Piter-Puma-Nedaje mislim da tako počinjemo, svaka postava bez Spajića je prihvaltjiva.

Link to comment
25 minutes ago, Jesper23 said:

Ilić-Seol-Drkušić-Điga-Rodić-Hvang-Elšnik-Ivanić-Piter-Puma-Nedaje

Serif je povredjen, ako se oporavi mozda i zaigra u 11.

Ako igra Rodic, Ivanic nece biti kapiten, nazalost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...