Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Koja je fora sa Spajicem ? Valjda je Milojević utvrdio do sada  da nam je treći po kvalitetu štoper . To sto je kapiten može mačku o rep da okači .Proletos je odigrao solidno ali ništa više od toga .Drago je bio dosta mos pa je i ovaj izgledao onda ok.

Link to comment
33 minutes ago, elementary said:

Koja je fora sa Spajicem ? Valjda je Milojević utvrdio do sada  da nam je treći po kvalitetu štoper . To sto je kapiten može mačku o rep da okači .Proletos je odigrao solidno ali ništa više od toga .Drago je bio dosta mos pa je i ovaj izgledao onda ok.

 

Nije Stojic nista bolji od njega. Kako su igrali njih dvojica ne bi me zacudilo da Drkusic dobije mesto u timu odmah po izlasku iz aviona.

 

Periodi kad smo igrali nisu izgledali lose ali ovakve padove u igri u Norveskoj skupo cemo platiti.

Link to comment
40 minutes ago, Dimitrije said:

Hoce li trener da obuzda Milsona?

 

Obuzdace ga klupa ako ne promeni ponasanje.

Link to comment
16 minutes ago, harper lee said:

 

Nije Stojic nista bolji od njega. Kako su igrali njih dvojica ne bi me zacudilo da Drkusic dobije mesto u timu odmah po izlasku iz aviona.

 

Periodi kad smo igrali nisu izgledali lose ali ovakve padove u igri u Norveskoj skupo cemo platiti.

Do padova je dislodge posto je Milojevic izveo trojcu igraca koji su igra Lu dobro: Olajinka, Mimovica i Pumu.  Za mene su odigrale slabo.  Milson bas lose.  Kada je jos usao Rodic, leva strana bez odbrane.

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Do padova je dislodge posto je Milojevic izveo trojcu igraca koji su igra Lu dobro: Olajinka, Mimovica i Pumu.  Za mene su odigrale slabo.  Milson bas lose.  Kada je jos usao Rodic, leva strana bez odbrane.

 

Profesore, iskljucite auto-correct.:D

Link to comment

Milson je igrač koji će brže otići nego što je došao.

 

Cirkuzant stvoren za mali fudbal, fizički inferioaran a bez dovoljno brzine da tu inferiornost nadoknadi na taj način.

Čim protiv sebe ima iole fizikalnog protivnika nestaje s terena kao da ga nije ni bilo.

Vrhunski promašaj.

Link to comment

Ne bih ga jos proglasio cirkuzantom, ali za sad definitivno ne obecava...

 

Luka Ilic je u osetno boljoj formi od Ivanica, videcemo ima li Miloje herca da krene s njim u Norveskoj... 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...