Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Dimitrije said:

Bas smo neuigrani.  Mnogo pogresnih pasova.  Pazaru smo prepustili loptu, samo oni to ne koriste da naprave vise sansi, ali ako se ovako nastavi dace Pazar gol.  Nasi stoperi (trojca) ne umeju da iznesu loptu i otpocnu napad.  Spajic se ne zna sta igra.  Kada se branimo nema ga nigde.  Kada krecemo u napad, nema ga nigde.  Srednji red alkav i traljav.  Milson nije uspeo ni jednu loptu da doda tacno.  Ovaj tim do septembra nece da se uigra

 

Nije sto ne umeju da iznesu nego nece ni da dodaju jer Lekovic i Stojic igraju da ne pogrese. Tri puta se Ivanic susio sam na sredini terena i nije dobio loptu jer oni nisu smeli da mu je dodaju, treci put je ispizdeo i nacestitao im se rodbine. Vuci cemo se ovako kao creva a onda ce Milojevic ubaciti igrace koji su dobili mnogo ovakvih utakmica i pokusati tako da dobije. Milsonu pod hitno treba objasniti da nije Mesi i da mora da pokaze mnogo vise da bi igrao potcenjivacki prema protivniku, ne bi me zacudilo da on prvi popije klupu.

Link to comment

Milson za sad izgleda tužnuje i od Pume, fizički inferiorno.

 

Puma vrlo konkretan danas ulazi između linija, nudi se. Opet Duarte, lagano

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Ovaj covek zna kako se sutira glavom na gol.

Gledaj kako je dva puta odlozi na stranu i to savršeno u for, baš ima osjećaja

Link to comment

Sreca primismo gol na vreme pa smo se uozbiljili.

 

Kakav top u nozi ima Elsnik, ova lopta uopste nije imala rotaciju.

 

Mogao bi i Milson kao Puma malo na klupu iz vaspitno-popravnih razloga. Puma nam se razigrala na klupi.

 

Olajinka.:wub:

Link to comment

Ja gledao nekih 25 minuta i meni je ovo bilo dobro,nikad i ne igramo svih 90 minuta punom snagom tako da nije ni to problem.Bitno je dobro izgledati u finišu.Imamo mnogo igrača ,Milojević će se pogubiti u rotaciji mada se ne brinem za kvalifikacije ,to je bar doktorirao .

Link to comment

Nije Olajinka bog zna sta uradio, ali mnogo je bolja energija s njim na terenu. Ishvalio ga je Milojevic posle tekme, ne bi me cudilo da pocne protiv Bodea, a da se bezvoljni Milson preseli na klupu.

Link to comment
Posted (edited)

Olajinka i Puma su nam osvezili napad po bokovima.  Olajinka je bas dobar.  Miloje ga gotivi, ocekujem ga uskoro u startnoj postavi.

 

Mirko Ivanic igra bas metiljavo.  On je tip igraca koji sporo ulazi u formu (kao nekada Milijas) ali mora da se istrpi jer kada je u formi, on je alfa i omega Zvezdine igre u napadu.  Hvang, ne igra metiljavo ali igra lose.  Doduse ni Elsnik nije odigrao prvo poluvreme kako treba, ali je podigao nivo igre u drugom.  Nama Stojic treba da igra stopera, najbolje u paru sa Djigom, ali Spajica kapitenska traka drzi u startnoj postavi i nista drugo.  Lekovic je spor.  On je dobar kada igramo protiv timova protiv kojih se vise branimo nego sto napadamo, zbog svoje visine i korpulencije, ali kada krecemo u tranziciju, njemu ne dodavati loptu.  Mimovic toplo-hladno.  Jednu utakmicu ocajan, sledecu solidan.  Seol je bolje resenje od Rodica.  Ali me nece iznenaditi da viim Rodica u startnoj postavi u Norveskoj. Sto se tice Milsona, klupa je lek.  Olajinka ima prednost.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...