Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

49 minutes ago, Milosh76 said:

Vidi malog sta mu Englezi uradise za ovo malo treninga...

 

 

Izgleda da je desni bek konačno pokriven, sad još levog da nađemo. (Reprezentacija)

Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Izgleda da je desni bek konačno pokriven, sad još levog da nađemo. (Reprezentacija)

Ko će da ga pozove? Mogli su i na EP da ga stave u 1. tim, ali moša

Link to comment

Tesko da su mogli, kad je bio povredjen celu polusezonu. Cak i da je folirao, ne bi bilo normalno da ga je zvao na EP.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Ah da.  Sada razumem.  Nego ko je pre Marina vodio skautsku sluzbu?  Secam se da je kod Bozovica bio neki zanimljiv, boemski tip koji je, cini mi se, dovodio neke dobre igrace (LeTalek, Donald, Boaci, Kanga) ili mozda gresim?  Ali, taj covek je napustio Zvezdu kada i Bozovic.  Ko je dosao posle njega?

 

Blazo Raosavljevic ili tako nekako. Taj je toliki alkos da ne bi mogao da prevede ni sebe preko ulice. Neki igraci od ovih koje ste nabrojali su Grofove akvizicije, on je dugo bio trener u Rusiji i poznavao je dobro Le Taleka, Kangu i Donalda koji su tamo igrali. Boace je prvo dosao na neku pozajmicu posto je propadao u Italiji i cena mu je bila mizerna pa smo ga kasnije otkupili. Njemu je Zvezda napravila karijeru.

Link to comment
42 minutes ago, harper lee said:

 

Blazo Raosavljevic ili tako nekako. Taj je toliki alkos da ne bi mogao da prevede ni sebe preko ulice. Neki igraci od ovih koje ste nabrojali su Grofove akvizicije, on je dugo bio trener u Rusiji i poznavao je dobro Le Taleka, Kangu i Donalda koji su tamo igrali. Boace je prvo dosao na neku pozajmicu posto je propadao u Italiji i cena mu je bila mizerna pa smo ga kasnije otkupili. Njemu je Zvezda napravila karijeru.

Dobro, pogodio sam ako nista drugo da je u pitanju boem.  Ali ko je posle Bozovica skautirao do dolska Marina?  Mrkela?

Link to comment
10 minutes ago, Dimitrije said:

Dobro, pogodio sam ako nista drugo da je u pitanju boem.  Ali ko je posle Bozovica skautirao do dolska Marina?  Mrkela?

 

Kao i u drugim nasim klubovima, privatne i menadzerske veze. Neki klinci su kao skautirali volonterski ali uglavnom ih niko nije jebao dva posto. Marin je prakticno osnovao taj sektor ni iz cega.

Link to comment

Pa sta je to onda Marin pokvario sto je radilo kako treba (ili kako se to vec kaze po svapski)?

Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

Pa sta je to onda Marin pokvario sto je radilo kako treba (ili kako se to vec kaze po svapski)?

 

Ma nista, to su prazne price. Nikada nismo imali bolji skauting, druga je stvar ono sto dolazi posle toga. Ljudi ne razumeju da smo mi vecini igraca za koje smo zainteresovani poslednja opcija i da ne mozemo da dovedemo bas svakog, nevezano za to koliko para dajemo.

  • +1 3
Link to comment
17 hours ago, harper lee said:

 

Blazo Raosavljevic ili tako nekako. Taj je toliki alkos da ne bi mogao da prevede ni sebe preko ulice. Neki igraci od ovih koje ste nabrojali su Grofove akvizicije, on je dugo bio trener u Rusiji i poznavao je dobro Le Taleka, Kangu i Donalda koji su tamo igrali. Boace je prvo dosao na neku pozajmicu posto je propadao u Italiji i cena mu je bila mizerna pa smo ga kasnije otkupili. Njemu je Zvezda napravila karijeru.

 

 

Sve tacno, samo mala ispravka oko Boacija. On je bio kod nas na pozajmici, cini mi se sa pravom otkupa. Zatim je njegov klub bankrotirao i on je postao slobodan igrac, i ipak je odabrao da potpise za Zvezdu. Meni je Boaci iz prvog mandata najbolji spic Zvezde u poslednjih 20 godina.

  • +1 7
Link to comment

CRVENA ZVEZDA: Ilić – Stojić, Spajić, Leković, Seol – Elšnik, Hvang, Ivanić, Prucev, Felisio – Duarte.

 

Sa Novim Pazarom u 20h, ako je nekome bitno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...