Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Jesper23 said:

Pančev i Nedaje su nebo i zemlja

 

Ma, vidi vraga. Sokiran sam i zaprepascen tim iznenadjujucim zakljuckom.

  • Haha 2
Link to comment

Da se manimo Serifa.  Vec treci dan se ponavlja jedno te isto.  Htedoh da se osvrnem na “povratak” Olajinke.  Ako zaigra kao proslog proleca, bice ispomoc u odbrambenim zadacima kada Rodic zaboravi ili krene kasno nazad u odbranu.

Link to comment

Meni je on kod Miloja i Bahara bio potpuno drugi igrač. Kod Bahara mi je delovao, sad mi dođe da kažem kao poor man Šerif, da bi ga Miloje prebacio na krilo gde je pokazao dosta više šlifa, tehnike i naročito osećaja za promenu ritma.

Čak i tehnika šuta mu je bila raznovrsnija, jedino mu je pregled igre za tu poziciju ostao skroman, u špicu to naravno nije dolazilo do izražaja.

 

Link to comment

Nevolja je sto je Olajinka levo krilo, a tu vec imamo Milsona.

Iskreno se nadam da ce Milojevic uigrati prvih 14-15(sa izmenama) u sledece dve nedelje, a da ce Terzic stati sa rasprodajom.

 

Vezni red nam je odlican i sa zamenama, sad treba uklopiti krila i odbranu.

Pre plejofa za LS, imamo NP, TSC i Cuku, sasvim dobri protivnici da se iskristalise prvih 11.

 

Link to comment

Nisam siguran da ova transfer politika ima alternativu, bilo da je primarno interes da postignemo trźišno najbolje cene i za transfers in i out na krilima zdravog poslovanja, bilo da služimo kao proksi da kriminalci izvuku lovu iz kluba.

 

Ne možeš da pretpostaviš da će neko za Đigu da ponudi 5 miliona. Da to može tako, možda bi i doveli zamenu. A opet, uvek isplivaju neki igrači u sumrak prelaznog roka kojih klubovi pokušavaju da se ratosiljaju, pa tu mahom dobro prolazimo.

 

Još jedan faktor je lova od eventualnog ulaska u CL. 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Nevolja je sto je Olajinka levo krilo, a tu vec imamo Milsona.

Iskreno se nadam da ce Milojevic uigrati prvih 14-15(sa izmenama) u sledece dve nedelje, a da ce Terzic stati sa rasprodajom.

 

Vezni red nam je odlican i sa zamenama, sad treba uklopiti krila i odbranu.

Pre plejofa za LS, imamo NP, TSC i Cuku, sasvim dobri protivnici da se iskristalise prvih 11.

 

 

Olajinka nam daje mogucnost da igramo 4-4-2 ili 3-5-2 u raznim varijantama. Nije idealno za njega jer bi igrao daleko od gola ali takav up-tempo krilni igrac koji je vise nego solidan i u odbrani bi nam dao mnogo opcija koje sada sa Milsonom i Rodrigezom nemamo. Ako je Bahar zbog necega trebalo da dobije otkaz trebalo je da ga dobije zato sto je Olajinku izbacio iz prvog tima da bi uvrstio onu igracku prevaru od Lucica, isekao ga je i pola sezone nista nismo dobili od njega a izgledao je kao zmaj u pripremnom periodu. Ipak, bojim se da je ovaj kopernikanski zaokret u odnosu prema Olajinki vise posledica toga sto su zakljucili da su se zajebali sa Pumom nego bilo cega drugog.

  • +1 1
Link to comment

Na prodaju Djige ih verovatno "gura" i Lekovic, koji nije otisao, a ispostavilo se da je i on ozbiljno napredovao. Decko je bio standardan u Sekundi, takmicenju koje je svetlosnu godinu iznad nase lige. Viljareal se isciganisao i zazalice zbog toga. Opet, nisam za prodaju Djige, bar ne za samo 5m. Od stopera je tu i Degenek koji se uopste ne spominje, i Andrej Djuric koji je skoro prihvatio da igra za CG reprezentaciju, isto mlad stoper (03) koji je vec igrao standardno u Slovackoj i Sloveniji

Link to comment

Bahar ga je ignorisao, pali su i neki unutrašnji “sukobi” (ništa čudno za jednu svlačionicu), a onda se povredio.

Link to comment
14 minutes ago, Azdaja said:

Ček, Degenek stvarno u rosteru i trenira sa prvim timom? 

 

 

 

Jeste ali slabo racunaju na njega, dugo je bio povredjen.

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Bahar ga je ignorisao, pali su i neki unutrašnji “sukobi” (ništa čudno za jednu svlačionicu), a onda se povredio.

Nista cudno za Degeneka, pisao sam da je glup potez vracanje njega. Bahar se i tu pokazao. 

Link to comment

Nadam se da ce se odustati od prodaje brata Gamala Abdela Nasera Djige, barem do proljeca, i cijena ce do tada narasti.

 I Knezevic bi trebalo da ide negdje gdje ce igrati, steta da tavori na klupi.

Prizeljkujem da je sljedeca prodaja Spajic, koji je realno dalejo od neke ozbiljne forme, dabogdo da grijesim, ali tandem Djiga - Stojic djeluje daleko bolje. Dobri nas Guelor pokazuje da ga ipak godine stiscu, kao i Saleta valjda to vidi i Glava pa ce.minutaza biti reducirana na plafon zadnjih pola sata.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Bodo je pristojan tim, koji ume da samelje ekipe koje se opuste/igraju neozbiljno. Ako sam nesto mrzeo, to je kada igramo protiv Poljaka/Ceha/njihovog sireg komsiluka. Galata bi bila mrka kapa, tu ne bi bilo trika da bi prosli; napunili bi nas u Turskoj rutinski.

Link to comment

Malo se precenjuje Galata, nisu oni ne znam šta, pogotovo na početku sezone.

Nije sad ni bitno, možda se sretnemo u lš pa bude.

Link to comment

Ne bi me cudilo da mi odlozimo Cuku pred prvu utakmicu u plejofu za LS, a TSC da odlozi nas pred revans.

Bio bi extra glup potez, koji lici na nase klubove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...