Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Dobiće ovi crveni ako ovako nastave ,onaj Davidović pod jedan .Posle će da se valjaju i to je to .Ocekuje nas mučno poluvreme čak i ako damo gol u prvih 15 minuta drugog poluvremena .Kakav savez kad se dozvoljavaju ovakve stvari .Taman pomisliš super,ispao Radnik i Javor nema mnogo njiva ,ima Lučani i još poneki ali ne lezi vraže uvek može neki novi biser :) 

Rekoh super ,igramo veceras ,slobodan sam da pogledam ali ovo veze sa fudbalom nema .

Edited by elementary
Link to comment

Milson se nije pokazao do sada, ne može da predribla čoveka 1/1.

 

Umesto Pruceva Jovanović.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Milson se nije pokazao do sada, ne može da predribla čoveka 1/1.

 

Umesto Pruceva Jovanović.

Jovanovic valjda nije u kombinaciji zbog virusa.

Link to comment

Mi prakticno igramo sa trojicom pozadi ili Stojicu niko nije rekao da treba da igra beka, njegovo pojavljivanje u veznom redu je misterija koja tek treba da dozivi razresenje. Pruceva su izuli posle prvog prodora i to je bilo to od njega, tako da desnu stranu nemamo uopste, zato na svaku loptu koja dodje do Milsona odmah dvojica ili trojica ovih udje u blok i od toga nema nista. Jednom kad su zakasnili pa je imao jedan na jedan napravili smo sansu za gol.

 

Milson i Seol deluju kao OK igraci ali zamalo smo platili Seolovo nepoznavanje jezika i dugu igracku pauzu. Njemu ce trebati dosta vremena a Milson bi u prinicpu trebalo da proigra cim izadje na krsten teren. Treba nam Duarte sa klupe da lovi centarsuteve, ne znam sta ce nam ovoliko defanzivaca protiv ekipe koja je tri puta presla centar.

Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Ma kakav da je teren, mora mnogo bolje od ovoga, protiv toliko slabijeg protivnika.

 

Ali, sta tacno bolje? Veci posed, vise lopti unutra, veca kontrola? Sve to imamo. Nemamo igru niti cemo je imati ovde, prosto nijedan pas po zemlji ne moze da se odigra. Na svaki pokusaj driblinga usledice faul i hvatanje za glavu prema sudiji sto ga je svirao. Gledamo decenijama taj fudbal i uvek se iznenadimo sto ne moze bolje da se igra protiv takvih ekipa. Ne moze. Ovde samo treba nagomilati igrace u njihovih 16 i ubacivati ostre lopte kad god dodjemo u priliku, nema drugog nacina.

Link to comment

Pa jbg, ako imaju toliko dobru odbranu, zasto ne igraju neke kvalifikacije. Ne kapiram da odbrana za bar 2 klase slabije ekipe moze da izdrzi poluvreme. Bolji centarsut, skok igra, tu teren nema nekog uticaja.

Link to comment

Zna da pogodi prazan gol,dobar je :) 

Daj Elšnika da vidimo kakav je .

Prucev mi se dopada ,dosta aktivniji u odnosu na period od ranije .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment

Ivanic je vec godinama najvazniji igrac Zvezde, ovaj gol je bukvalno izmislio ni iz cega.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...