Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Jel ovo Gasproma sramota sto nam daje milostinju kao generalni sponzor pa ce da nam posalju Drkusica na pozajmicu?

Link to comment

Prucev i Lekovic bonusi, jedno 5-6 igraca ima stomacni virus.

 

Crvena zvezda: Ilić, Stojić, Leković, Spajić, Seol, Hvang, Kanga, Prucev, Ivanić, Milson, Ndiaje

 

 

Pored Ognjena Mimovića, zbog stomačnog virusa meč preskaču Lazar Jovanović, Aleksandar Katai i Milan Rodić. Umesto Mimovića koji je planiran kao jedan od dva bonus igrača

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Kakav stadion ,kojim magijom ovo igralište poseduje licencu za igranje superlige :) Ovo gore od Ivanjice .

  • +1 1
Link to comment

Da, on i stoper Lekovic.

Terzic i njegove ideje o 2 bonusa :isuse:

 

Teren nije ni za Medjuopstinske lige

  • +1 1
Link to comment

Ja sam i dalje pod utiskom da jebeni Tekstilac iz Odžaka koji je namestio gomilu utakmica prošle sezone igra superligu .Nemaju svoj stadion ali to nije problem ,igrace na nekoj drugoj njivi .

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Da, on i stoper Lekovic.

Terzic i njegove ideje o 2 bonusa :isuse:

 

Teren nije ni za Medjuopstinske lige

Nisam znao da on ima pasoš.

Link to comment

Proslo već 20 minuta na ovoj njivi ,nema ovde fudbala .Dati bilo kakav gol za pobedu .

  • +1 1
Link to comment

Predebilna postavka igre i jos gori ucinak. Seol fakticki igra stipera jer ne prelazi centar, Stojic zadnji vezni valjda, Milson ni sa kim da se duplira lijevo, vazda sam na boku, Hwang...???

Link to comment

Glava se zesce gubi, samo bih volio da objasni uloge Stojica i Seola, kakva je ideja bila sa niima na ovom pozicijama?? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...