Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Nije pinovana tema pa je bojkotujete ?

 

On topic

 

Zašto moćni Puma nije među najboljih 26 igrača Paname na Copa America, nisam ispratio ?

Link to comment

Nije bitno sta pise na spisku.  Warp vec ima fiks ideju da je Puma dunster bez da ga je ikada gledao.

Link to comment

Možda nas jednom usere da neko ko izgleda loše na snimcima bude dobar? Obično nam se desi suprotno.

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment

jel taj Puma treba da zameni Bukarija, ili da apgrejduje Krasoa? od obojice ima slabiju reputaciju, u odnosu na Krasoa može da donese eventualno neku živinu i agresivnost, a Bukarija ne može ni da sanja, njega bi mogao da nadomesti samo dolazak Radonjića

 

 

Edited by levi
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

jel taj Puma treba da zameni Bukarija, ili da apgrejduje Krasoa? od obojice ima slabiju reputaciju, u odnosu na Krasoa može da donese eventualno neku živinu i agresivnost, a Bukarija ne može ni da sanja, njega bi mogao da nadomesti samo dolazak Radonjića

 

 

 

Sudeći po hajlajtima, igra krilo na obe strane, više desno iako je levonog. 

 

Ja sam ovo gledao, gomila ničega, previše dodira, statično, čak i kad napravi neku prednost, ne išprinta nego ga stignu pa opet...

 

https://youtu.be/kaz6OLwEtGU?si=eUbQwSSLnEgw5EqY

Edited by kralj
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

jel taj Puma treba da zameni Bukarija, ili da apgrejduje Krasoa?

Nijedno... On bi trebalo da se uklopi u Milojevicevu viziju onoga sto Zvezda treba da igra i sto on treba da igra na krilu.

 

Kraso nije krilo, niti je ikada u zivotu to igrao, cak ni kod Bahara.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Hajde da sacekamo da ga vidimo na delu.  Imacemo dosta vremena da seremo po njemu, Milojevicu i upravi.  Sto uglavnom radimo na ovom forumu, zar ne?

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Gledao je snimke i statistiku. I meni deluje obeshrabrujuće ovo malo što sam video.

 

Izuzetno obeshrabrujuce ali to su sve snimci ili iz portugalske lige ili utakmica reprezentacije tako da valja sacekati kako ce to kod nas da izgleda. Poredjenje sa Bukarijem je smesno, duplo je sporiji od njega.

 

Za sada uopste ne pojacavamo tim ali ostaje nada da svi cekaju zavrsetak evropskog prvenstva da se otvori trziste pa da cemo tek tada dovesti neke igrace koji prave razliku. Za sada smo doveli dva igraca iz domace lige, jednog sa Kipra po izricitoj zelji Milojevica (videli smo sa Zanderom koliko to znaci) i ovog lika koji po klipovima zaista izgleda kao macka u dzaku. Ta nada o otvaranju trzista posle EP za nas takodje moze lako da se pretvori u nocnu moru jer ako izgubimo Hvanga i Glazera bicemo sigurno duplo slabiji na njihovim pozicijama, buduci da nema teorije da dovedemo tu klasu igraca i nadoknadimo gubitak.

 

Izpod radara je prosla vest da Viljareal nije otkupio Lekovica, to jest, da su pokusali da ga uzmu za manje pare a mi odbili. Bice zanimljivo videti da li je i, ako jeste, koliko napredovao u Spaniji, jedno vreme su ga bas hvalili tamo. 

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Dimitrije said:

Hajde da sacekamo da ga vidimo na delu.  Imacemo dosta vremena da seremo po njemu, Milojevicu i upravi.  Sto uglavnom radimo na ovom forumu, zar ne?

Ono, nije da nam ne daju povoda.

Vise je pitanje gde svako od nas postavi reper (ne)zadovoljstva igrom i funkcionisanjem kluba.

Link to comment
28 minutes ago, harper said:

 

Izuzetno obeshrabrujuce ali to su sve snimci ili iz portugalske lige ili utakmica reprezentacije tako da valja sacekati kako ce to kod nas da izgleda. Poredjenje sa Bukarijem je smesno, duplo je sporiji od njega.

 

Za sada uopste ne pojacavamo tim ali ostaje nada da svi cekaju zavrsetak evropskog prvenstva da se otvori trziste pa da cemo tek tada dovesti neke igrace koji prave razliku. Za sada smo doveli dva igraca iz domace lige, jednog sa Kipra po izricitoj zelji Milojevica (videli smo sa Zanderom koliko to znaci) i ovog lika koji po klipovima zaista izgleda kao macka u dzaku. Ta nada o otvaranju trzista posle EP za nas takodje moze lako da se pretvori u nocnu moru jer ako izgubimo Hvanga i Glazera bicemo sigurno duplo slabiji na njihovim pozicijama, buduci da nema teorije da dovedemo tu klasu igraca i nadoknadimo gubitak.

 

Izpod radara je prosla vest da Viljareal nije otkupio Lekovica, to jest, da su pokusali da ga uzmu za manje pare a mi odbili. Bice zanimljivo videti da li je i, ako jeste, koliko napredovao u Spaniji, jedno vreme su ga bas hvalili tamo. 

 

Zvezda bi mogla posredno da profitira od klasičnih transfer previranja posle EP. Dva najbolja igrača u poslednjoj deceniji smo doveli po principu lešinarenja nekih nerešenih odnosa klub-igrač, pred samo zatvaranje transfer prozora. Mislim na klub Oli, Hvanga i Marina. Uopšte, klub je odabrao strategiju da prve zvezde dovodi uveliko po početku sezone. Prošle se pokazalo da takav pristup nosi svoje opasnosti, pa smo upropastili hijerarhiju, hemiju, ubrzo i formu.

U sezoni kada je grupna faza bila obezbeđena bez borbe i rizik je bio manji, sad ćemo da vidimo.

Link to comment

Prvo pojacanje koje bi napravilo razliku bio bi korejski bek.  Momak igrsa i levog i desnog beka, reprrzentativac je ozbiljne azijske reprezentacije, na poslednjem Kupu azije bio je jedan od najboljih korejskih igraca.  Drugo, jos znacajnije pojacanje bilo bi ako mu zemljak odluci da ostane jos jednu (polu)sezonu u Zvezdi.

 

Od igraca koji su se vratili, Lekovic zavredjuje paznju.  On je dbar u odbrani ali je spor (bar dok je igrao u Zvezdi).  Igrao je u Viljarealu B i nekoliko utakmica za prvi tim.  Po izvestajima igrao je dobro, ali ne dovoljno da bi ga Viljareal otkupio za 4 miliona evra kako je dogovoreno na pocetku pozajmice.

 

Jos jedan stoper se vratio sa pozajmice iz Spartaka iz Trnave, Djuric.   Pre toga je igrao i u slovenackoj ligi (Celje?).  Sa Spajicem, Djigom i Stojicem, Lekovic i Djuric bi bili kandidati za dve stoperske pozicije + omladinac Milosavljevic.  Da li su 4 stopera dovoljna za sezonu ili treba 5 i 6?

 

Od povratnika mene zanima Prucev.  Momak je izgleda bio jedan od najboljih igraca Celja ove sezone.  Meni se on dopadao vise nego recimo Lucic.  Na proslogodisnjim pripremama je izgledalo da ce Bahar da da primat Prucevu ispred Lucica ali se Prucev povredio, propustio ostatak priprema, a Lecic uskocio i odigrao solidno prvih nekoliko utakmica.  Zato je Prucev pozajmljen.  Koliko sam razumeo, Celje je htelo da ga otkupi, ali je Zvezda odustala.  Da li bi on mogao da bude alternativa Ivanicu ili Kataiju, ne znam. 

 

Uzgred, i Lucke sa vratio iz povrede.  Na njega se lozio Piksi, valja zato sto momak voli da zalama do besvesti.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Dimitrije said:

Nije bitno sta pise na spisku.  Warp vec ima fiks ideju da je Puma dunster bez da ga je ikada gledao.

Nisam spisak ni gledao gosn Dimitrije, samo mi bilo čudno da je na drugom kraju sveta kada upravo počinje Copa America. Ali ok mozda se drugačije radi u Amerikama...

Link to comment

Bas tanak prelazni rok, za sad nisu uspeli da zavrse nijednog igraca koji stvarno vredi i za kojeg nismo jedino mi zainteresovani (Seol, Radonjic, Razvan Marin i mali Cvetkovic).

 

Sve ste rekli za Pumu, na prvu truleks, skroman cv i jos skromniji snimci. Sigurno mu je plafon znatno nizi od Bukarijevog, ali trebalo bi da je, ako nista drugo, bolji dodavac i finiser od njega + odgovorniji defanzivno. Videh da je u aprilu u remiju protiv Porta i pobedi protiv Benfike bio medju ponajbolje ocenjenim igracima i upisao gol i asistenciju. Mirko Topic (bio mu saigrac u Familkau) je rekao da ce praviti veliku razliku u nasoj ligi, da je otprilike apgrejdovana verzija Bena, pa hajde da vidimo... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...