Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Stamenkovic od kapitena i vodje navijaca na Severu do folitanta i kradljivca vremena...

  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

Ma, celu utakmicu igra kao kurac.

Ma znam. Miloje je pogresio. Kad njega ubacujes kao startera onda mozes da se pozdravis sa mobilnim veznim redom. On i dan danas moze na malom prostoru da napravi dar mar al brate ubaci ga kad su ovi umorni a on svez. Pa da na tu kartu odigra. Ovako mrcvaris ga 90minuta  bez ikakvog ucinka.

Edited by Fanta
  • -1 1
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Stamenkovic od kapitena i vodje navijaca na Severu do folitanta i kradljivca vremena...

Stamenković je otišao iz Zvezde kada je Mirko Cvetković bio predsednik vlade…

  • +1 1
  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Stamenkovic od kapitena i vodje navijaca na Severu do folitanta i kradljivca vremena...

Što je neko takav bio "kapiten"  najbolje govori o propasti kluba u tom trenutku.

Robi je morao Bajka na gol da bi njega izbacio.

  • -1 1
Link to comment

Valjda Miloju treba da bude jasno da Rodic ne moze da igra.  Covek ima problem sa koncentracijom ne prati igru, stoji i blene sa izrazom zacudjenosti.  Drugo, dobar deo Rodicevih pokusaja da centrira pogode najblizeg protivnickog igraca a skoro 30 min u drugom poluvremenu smo igrali preko njega. 

 

Dalsio je razocarao.  Dobro, ovo mu je prva utakmica da odigra slabo, ali ja od novog igraca ocekujem da izgara i kada mu ne ide.  Puma nije ocarao da bi mogao da razocara.  Ne razumem kakvu ulogu on ima u timu.  Ja bih forsirao Jovanovica na desnom krilu.  Momak ima i dribling, i centarsut i ambiciju.  Puma neka ga menja kad se malac istrosi.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Što je neko takav bio "kapiten"  najbolje govori o propasti kluba u tom trenutku.

Robi je morao Bajka na gol da bi njega izbacio.

Branio je posteno, onu sansu gde je skinuo loptu na pola metra od gola to dokazuje.

 

Meni je problem valjanje, davljenje lopte, zadrzavanje igre, foliranje povrede... I kad to rade igraci Zvezde i protivnik.

 

A on kao bivsi kapiten i igrac je morao vise postovanja da pokaze, a branio je odlicno.

  • -1 1
Link to comment

I Luka Ilic je lose odigrao.  Losi i neprecizni sutevi, losi zavrsni pasovi, alav da postigne gol. 

  • -1 1
Link to comment

Ovi su zaslužili da izgube, mi nismo zaslužili da dobijemo, Rodić i Katai definitivno treba van prvih 11, a i Puma. Ma skoro svi..

  • -1 1
Link to comment

Jebi ga, uvek mi je zao kad ne pobedimo ovakve ekipe jer su one sve ono sto ne valja u srpskom fudbalu. Gomila isluzenih veterana koji se od pocetka do kraja utakmice valjaju, biju, prikenjavaju sudiji i hvataju za glavu kod svakog kontakta, sa trenerom cija je jedina ideja fudbala da se brani sa devet igraca i ispucava loptu napred pa ako prodje, prodje. Znam da ce sad da se pojavi ekipa "sami smo krivi, ovaj sastav bi trebalo da ih pobedi vezanih ociju" ali sta da radim, jednostavno mrzim takve ekipe. Mrzim ih kad ovo rade protiv nas, mrzim ih kad ovo rade protiv Partizana, mrzim ih uvek i na svakom mestu.

 

Sto se nas tice, na neki nacin je dobro sto nam se ovo desilo ovako rano u prvenstvu jer becarski nacin na koji smo usli u utakmicu ne sme da se zapati kod ekipe. Ovo moraju da igraju igraci zeljni dokazivanja i karakteri koji ne vole da gube i sve ce da urade da dobiju, sto odmah znaci da za zasluzne gradjane koji ce nas cascavati prisustvom na utakmici nema mesta. Jezivo je ono sto su nasi bekovi radili veceras, kad se na to doda da Katai i Spajic celu noc nisu uradili nista osim sto su gledali utakmicu izbliza prakticno smo igrali utakmicu na kojoj cetiri igraca i golman jedva da su uopste ucestvovali. Da je Milojevic imao muda da zameni Kataija na poluvremenu mozda bismo i dobili ovu utakmicu, ovako je zrtvovao Ilica po krilima da bi Katai mogao da korzira okolo i izbacio i njega iz utakmice. Takodje, Milojevic kao da nije gledao Mladost pre ovoga, samo samoubica protiv ekipa koje igraju na durisaljke iz tima izbacuje brzeg i moblinijeg stopera da bi mu igrao mator i spor igrac. Spajic nije nigde postojao ni u jednoj akciji Mladosti, citava utakmica se odigrala mimo njega, Stojic bi bio neuporedivo bolje resenje.

 

Jedino sto me tesi je da povratkom Ivanica i ulaskom u tim novih igraca koje smo doveli valjda vise necemo gledati Rodica, Kataija, Ilica na krilu i slicne fudbalske pikanterije.

  • -1 1
Link to comment

Seol bi trebalo vec sledeceg vikenda da udje u 11, a Glazer do sredine avgusta otprilike.

 

Protivnik u sledecem kolu je Tekstilac, bice goleda, jer moramo da se "osvetimo" nekome.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...