Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Sprdacina od fudbala. Zvezdinog, ovima sve cestitke. Vljda ce doci dan da i Rodic ode/prestane igrati za Zvezdu. I da, jebo ga i Spajic. Stojic fino odigrao par utakmice i za nagradu klupa.

  • +1 1
Link to comment

Sad me teraju da nadjem prenos. Kako su uspeli da prime 2 komada, iz dva pokusaja, protiv random ekipe.:unsure:

Link to comment

Golove smo primili kao sto je Bahar primio prošle jeseni iz prve šanse iz odbitaka nekih .

Sa druge strane imali smo gomilu mlakih šuteva koje smo mogli da pretvorimo u gol .

Ilic kad treba da šutne on doda golmanu .

 

Za ovog Pumu sam odmah rekao da mi se ne svidja .Kad krene da se namešta na levu nogu :) 

Okrecemo ovo ,samo da sutnemo neku kao da smo jeli leba .

Spajic i Rodić odlično saradjuju :) 

Ajde jedan gol sto smo primili ali bas ovakva dva user gola je mnogo .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment

Troubles in paradise.:D

 

Isti scenario kao prosle godine sa Baharom samo su nas ove godine brze provalili. Udjes preko kurca u utakmicu, odbranu igras na "nece valjda" i ode utakmica niz vodu jer ti ova grupa gradjana iz dva suta da dva gola. S druge strane, sutiramo glavom, nogom, centriramo i dodajemo lopte kao da igraci tri dana nisu jeli.

 

"Lepo" je znati da ono poluvreme Mimovica protiv Zenita nije slucaj vec pravilo, da nije bilo njegovog tadasnjeg performansa pomislio bih da ovako lose poluvreme jednog igraca nisam gledao jos od ere Simic Veljka.

  • +1 1
Link to comment

Mimovićeva “odbrana” kod prvog gola Mladosti kao u balonu kad vodiš 7:2 pa te mrzi da se pomeraš jer je 2minuta do kraja termina. 

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, da ovima damo dva gola za 45 min bice uspeh.  Slabo igramo.  Nema igraca koji ne zasluzuje kritiku.  Ne vidim kakve izmene moze da izvrsi sa onima koje ima na klupi.  Lose smo usli u utakmicu i to ce tesko da se promeni.

Link to comment

Meni je daleko najgori Puma. Kod tog prvog gola je Mimović ostao sa dva igrača Mladosti jer ovaj nije ni pomislio da se vrati. U napadu

svaku dobru loptu u prostor upropasti jer mora da se namešta na levu, desna mu služi kao štaka. 

 More katastrofalnih grešaka u dodavanju i naravno poslovični odbijanci za 0:2. 

 I da se ne zavaravamo da je Ilić na nivou Ivanića. 

Link to comment

Uz mnogo bolji pristup, ovo se okrece, samo sto je tesko da ista GG iz prvog, se pretvori u Siti u drugom.

 

Samo da ne bude sumnjiv penal, dacemo gol sigurno.

Link to comment

Mimovic kada pogresi na pocetku utakmice, onda krene serija kikseva.  Pogubi se, lose dodaje, juri u napd bez ideje kako da odigra, u odbrani slsb.

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Meni je daleko najgori Puma. Kod tog prvog gola je Mimović ostao sa dva igrača Mladosti jer ovaj nije ni pomislio da se vrati. U napadu

svaku dobru loptu u prostor upropasti jer mora da se namešta na levu, desna mu služi kao štaka. 

 More katastrofalnih grešaka u dodavanju i naravno poslovični odbijanci za 0:2. 

 I da se ne zavaravamo da je Ilić na nivou Ivanića. 

 

S kakva dva igraca, Mimovic je pustio coveka koji je bio pored njega da primi svecu koja je putovala 40 metara.

 

Nije to toliki problem, desava se da napravis gresku i primis gol a mi smo napravili dve, problem je sto u napadu igramo kao kisa oko Kragujevca, siroko, bez konkretnih akcija i bez prevelikog truda da se kretanjem poremeti bunker Mladosti. Odigrali smo 0 minuta presinga kao tim, ne vrsimo nikakav timski pritisak, dozvoljavamo da nam odbrana igra jedan na jedan na svako ispucavanje iz zadnje linije. 

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

S kakva dva igraca, Mimovic je pustio coveka koji je bio pored njega da primi svecu koja je putovala 40 metara.

 

Nije to toliki problem, desava se da napravis gresku i primis gol a mi smo napravili dve, problem je sto u napadu igramo kao kisa oko Kragujevca, siroko, bez konkretnih akcija i bez prevelikog truda da se kretanjem poremeti bunker Mladosti. Odigrali smo 0 minuta presinga kao tim, ne vrsimo nikakav timski pritisak, dozvoljavamo da nam odbrana igra jedan na jedan na svako ispucavanje iz zadnje linije. 

Pa taj koji je primio sveću je dodao petom igraču koji je trčao 50 metara dok je Puma blejao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...