Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, los borrachos said:

Koliko izraelaca komentariše ispod zvezdine tw objave za Milsona :huh: U suštini, koliko sam video hvale ga kao igraca ali pljuju kao osobu, da je na ruzan nacin otisao. Izgleda je odradio Olajinku tamo

Pa sta je to Olajinka lose uradio?

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Prodaja Azarova je najveci promasaj kluba u poslednjih par godina a njoj je dosta kumovao Bahar koji ga nije hteo u timu jer je forsirao onu formaciju sa trojicom pozadi od koje je posle odustao. Da je Terzic bio pametniji i strpljiviji Azarov bi igrao polusezonu kod Milojevica i imao isto ovoliku cenu, ovako mu ostaje samo da lagano zvace sebi muda sto ga je dao ispod cene. Nismo mi lose prosli sa 3 miliona za koliko smo ga prodali jer smo ga doveli za deset puta manje pare ali videlo se odmah da je perspektivan igrac i da je mogao da ubije bolju cenu.

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, los borrachos said:

Koliko izraelaca komentariše ispod zvezdine tw objave za Milsona :huh: U suštini, koliko sam video hvale ga kao igraca ali pljuju kao osobu, da je na ruzan nacin otisao. Izgleda je odradio Olajinku tamo

 

Lik je po svaku cenu hteo u veci klub, kao sto ce i od nas hteti u veci klub, takvi igraci danas su vecina i tu nema niceg neobicnog. Deluje kao neko ko ce uglavnom da igra za svoju statistiku i da se pokaze na velikoj sceni ali to je radio i Bukari pa je svejedno otisao iz kluba bez trunke losih osecanja. Ako dobijemo dobru cenu za njega nece ni morati da ucenjuje klub, Terzic ce sam da mu veze masnicu i kupi avionsku kartu.

 

Mada, nista to ne mora da znaci, setimo se samo kako je Hvang otisao iz Olimpijakosa pa je kod nas igrac za primer. Negde se uklopis, negde ne, desavaju se takve stvari. To sto navijaci misle da svako treba da gine za klub u koji je igrac dosao da se pokaze i preproda igrace mnogo ne tangira, oni gledaju svoj interes. Ono sto je vazno je da je Milson, kao njihov najbolji igrac, imao skoro duplo vise asistencija nego golova, sto znaci da na terenu hoce da saradjuje.

Link to comment

Pa ako budemo pravili Hwangu probleme oko odlaska(kao sto je Oli pravio) videcemo kako ce se Hwang tada ponasati. A opet ako dodje odlicna cena za njega Terzic ce da ga pusti a da ne trepne.

Link to comment
15 minutes ago, Fanta said:

Pa ako budemo pravili Hwangu probleme oko odlaska(kao sto je Oli pravio) videcemo kako ce se Hwang tada ponasati. A opet ako dodje odlicna cena za njega Terzic ce da ga pusti a da ne trepne.

 

Prvo, necemo mu praviti probleme. Drugo, postoje drugi razlozi zasto je Hvang uopste hteo da ode iz Olimpijakosa, nije on otisao jer smo mu mi ili bilo ko drugi dali neku astronomsku ponudu. Koliko se secam, Grci su pokusali da ga zavrnu za duzinu ugovora pa je oko toga ispala frka. Grci sa svoje strane kazu da je on njih pokusao da zavrne i trebalo je da dodje do suda da se to raspetlja. Posto ni on ni Olimpijakos nisu hteli da gube vreme na sudjenje sa rizickim ishodom pojavili smo se mi sa ponudom i Olimpijakos je na kraju odlucio da ga pusti. Bili su neki Italijani u igri pre nas ali Italijani k'o Italijani, pokusali su da iskoriste situaciju da ga uzmu za sicu pa su ih Grci odjebali.

 

Nije ni nama ispalo lose jer da je bila cista situacija Olimpijakos ga ne bi u tri zivota pustio za 5 miliona. Iz kluba cute oko velicine klauzule za njega jer se nadaju ozbiljnim parama ali prica se da je s njim interni dogovor da ispod 8 miliona ne ide. Koliko je tacno to sto se prica nemam pojma.

Link to comment

Milisio nema 50 kila s krevetom, kad krene da ševa ove naše volove po SL poslaće ga pravo na groblje, neće ni morati na traumatologiju prethodno.

  • Haha 1
Link to comment
39 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Milisio nema 50 kila s krevetom, kad krene da ševa ove naše volove po SL poslaće ga pravo na groblje, neće ni morati na traumatologiju prethodno.

 

Odakle ti to? Covek nije Godzila ali je sasvim solidno i kompaktno gradjen za svoju visinu i za poziciju na kojoj igra. Krilni igrac koji se oslanja na brzinu i dribling i treba da bude laksi na nogama. Naravno da ce da ga biju ali batine dobijaju svi tehnicki superiorni igraci, fudbal je kontaktni sport.

Link to comment
12 hours ago, harper lee said:

 

Prodaja Azarova je najveci promasaj kluba u poslednjih par godina a njoj je dosta kumovao Bahar koji ga nije hteo u timu jer je forsirao onu formaciju sa trojicom pozadi od koje je posle odustao. Da je Terzic bio pametniji i strpljiviji Azarov bi igrao polusezonu kod Milojevica i imao isto ovoliku cenu, ovako mu ostaje samo da lagano zvace sebi muda sto ga je dao ispod cene. Nismo mi lose prosli sa 3 miliona za koliko smo ga prodali jer smo ga doveli za deset puta manje pare ali videlo se odmah da je perspektivan igrac i da je mogao da ubije bolju cenu.

Samo da se priča ne ponovi sa Prucevom.

Meni on deluje obećavajuće.

Link to comment

Stigao je i Elsnik. Dali za pojacanja 16 miliona, uzeli od transfera 16 miliona, sad da vidimo sta ce Terzic dalje prodavati zbog zarade. Posto je Kangva otputovao u Izrael pretpostavljam da ce se sad prvo resavati pitanje Olajinke.

Link to comment
11 hours ago, harper lee said:

 

Odakle ti to? Covek nije Godzila ali je sasvim solidno i kompaktno gradjen za svoju visinu i za poziciju na kojoj igra. Krilni igrac koji se oslanja na brzinu i dribling i treba da bude laksi na nogama. Naravno da ce da ga biju ali batine dobijaju svi tehnicki superiorni igraci, fudbal je kontaktni sport.

 

Mnogo voli da uvaljuje fore na sitan vez, a to zna da iznervira. Već vidim kako ga neki bek Javora preklapa na pola jer mu je proturio loptu kroz noge.

  • +1 1
Link to comment

nego, komšije....zaslepljen nadnaravnim predstavama Stanojevih galaktikosa, izgubio sam iz vida da i vi igrate neke kvalifikacije. valjda poslednje kolo.

 

zna li se koji je to krug potencijalnih protivnika? jel opet ona klasika, Jang Bojs, Sparta, Slavija, Salcburg, Ferencvaroš, Dinamo, Makabi....ili je nešto drugo?

 

znam da smo kao liga zglajzali i da će sledeće sezone prvak da kreće vrlo rano kvalifikacije za LŠ

Edited by Ted
Link to comment

Glazer (Ilic)

Mimovic (Mijailovic) - Djiga (Spajic) - Stojic (Lekovic) - Seol (Rodic)

Hvang (Dalsio) - Elsnik (Ilic)

Rodrigez (Jovanovic) - Ivanic (Katai) - Milson (Lucic)

Endiaje (Duarte)

 

plus Kanga, Sljivic, Prucev, Sremcevic, Degenek, Djuric, Maksimovic, Knezevic.

 

To je nekih 30 igraca plus Gutesa kao treci golman koji bi trebalo da figuriraju u konkurenciji za sastav. Olajinku i Kangvu sam vec otpisao. Ocekujem jos par prodaja ako bude dobrih ponuda i to je to, mada stvarno ne vidim za koga bismo mogli da uzmemo pare osim za Hvanga i Ndiajea.

Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mnogo voli da uvaljuje fore na sitan vez, a to zna da iznervira. Već vidim kako ga neki bek Javora preklapa na pola jer mu je proturio loptu kroz noge.

 

Pa, nije on junior da se brinemo zbog toga. Igrao je vec u Portugaliji, Rusiji, Turskoj i Izraelu, ima i tamo ljutitih bekova Javora za izvoz. Pre ce ovde da nauci da pada jer ce mu svirati svaki kontakt nego sto ce da ga naplase deset ljutih ivanjickih gusara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...