Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Kažu da dovodimo Ebenezera Anana iz Pazara za 550 soma. Čini mi se da ga je neko ovde hvalio nakon utakmice sa nama. On je levi bek. 

Link to comment

ceo dan se smišljam da okačim taj klip sve neverujući da se lik stvarno zove ibenezer 

 

mislio sam da je neka ekseraška zajebancija mr.c-ja

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Kažu da dovodimo Ebenezera Anana iz Pazara za 550 soma. Čini mi se da ga je neko ovde hvalio nakon utakmice sa nama. On je levi bek. 

Mozda se posao sa Korjancem izjalovio.  Nesto suskslo i u vezi Ristica, ali on nece nazad u Srbiju.  Sada ovaj iz Pazara.  Ispasce na kraju Rodic kao prva opcija.

Link to comment

Koreanac je desni bek, a Ebenezer je lijevi bek i igrač je Bolonje. Bolonja ima dobar skauting, odličan posao rade, vjerujem da je školovan igrač, fizičke predispozicije ima, a debitovao je i za reprezentaciju.

Link to comment
On 9. 6. 2024. at 21:33, Sokrat said:

Jel bek levi ili desni? Hoću reći, da li stiže rezerva Rodiću ili Mićku?

Nema tu prave zamene. Kafu i Roberto Karlos su u penziji

  • Haha 2
Link to comment
On 11. 6. 2024. at 8:31, Jesper23 said:

Koreanac je desni bek, a Ebenezer je lijevi bek i igrač je Bolonje. Bolonja ima dobar skauting, odličan posao rade, vjerujem da je školovan igrač, fizičke predispozicije ima, a debitovao je i za reprezentaciju.

Koliko razumem, Korejanac igra i levog i desnog beka.  Kao nekada Jusufi, desnog u Partizanu a levog u reprezentaciji.  Ne znas gde je bio bolji.

Link to comment

Nista... Tesko moze da dodje ako ne posaljemo ponudu.

A Terzuc se odlucio za Djigu-Kanavara i Stoju-Barezija... Videcemo kako ce to funkcionisati.

Link to comment
On 11. 6. 2024. at 0:12, fandorin said:

Kažu da dovodimo Ebenezera Anana iz Pazara za 550 soma. Čini mi se da ga je neko ovde hvalio nakon utakmice sa nama. On je levi bek. 

 

spacer.png

Link to comment

Negde sam pročitao da mu je istekao ugovor sa Bolonjom, pa valjda dolazi kao slobodan igrač?

Link to comment

Potpisao i moćni Puma Rodrigez, on baš deluje kao nacrtani promašaj po snimcima i statistici, ali ajd' videćemo...

 

Mi smo već imali nekog Panamca koji se nije proslavio koliko se sećam ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...