Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ko je sad Milson?

 

Bio je u igri za potpis pre jedno nedelju dana ali su nas odvalili cenom pa smo se okrenuli drugim igracima. Posto su nas ti drugi igraci odbili vratili smo se u Izrael s boljom ponudom. 4.5 miliona i procenti, tesko da tu necemo izgubiti finansijski osim ako ne poludi i krene da igra ono sto nikad nije. Plus on sam sigurno nije ispod 1.5 miliona plate.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Deckonja je proglasen za najboljeg stranog igraca u izraelu prosle sezone. Na insta se navijaci otimaju oko njega, navijac Aeka napise "cekamo te" na sta Makabijevi odgovaraju sa "nastavite da cekate, ne ide on nidje" i tako to. 

Po tome bi se reklo da postoji neki kvalitet, mada je cudno sto je rezerva Angole a nije da su neka sila. 

Link to comment
On 22. 7. 2024. at 22:13, harper lee said:

 

To mi je bas danas palo na pamet. Ja ne znam klub u Evropi koji je poslednjih 15-20 godina izbacio toliko kvalitetnih veznih igraca koliko ih je Dinamo napravio.

Sasvim slučajno sam upoznao agenta njihove omladinske skole koji organizuje turnire po Bosni gdje skeniraju talente. Sad nekad imaju centralna Bosna i Laktasi cini mi se. Nemam dodira sa fudbalom  niti mi klinci treniraju ali rekao je mom kolegi da ako zeli da nastavi razvoj klinca da ide  po kampovima u Srbiji jer su jako kvalitetni. Sad očigledno u Dinamu imaju jos nesto u odnosu na ostale kad na tom prelazu u profi fudbal prave vrh igrace. Mozda kvalitetniju ligu.

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Deckonja je proglasen za najboljeg stranog igraca u izraelu prosle sezone. Na insta se navijaci otimaju oko njega, navijac Aeka napise "cekamo te" na sta Makabijevi odgovaraju sa "nastavite da cekate, ne ide on nidje" i tako to. 

Po tome bi se reklo da postoji neki kvalitet, mada je cudno sto je rezerva Angole a nije da su neka sila. 

 

 

Evo pa proceni sam ako mozes iz ovoga, deluje kao verzija Bukarija za siromasne. Mislim da ne vredi para koje dajemo za njega ali nam vec malo gori pod nogama a ja zaista ne zelim da gledam Lucica kako zalama celu sezonu.

Link to comment

Zna vise od Bukarija ali nema tu brzinu. Doduse tesko je Zvezdi naci igraca Bukarijeve brzine a da nije divljina, i sam Bukari ne igra u top ligama jer je prilicno neartikulisan igrac. 

Link to comment

Nakon pregleda naslova u ukrajinskoj stampi o utakmici Dinamo - Partizan dobijam zarku zelju da se i mi i Kijevljani plasiramo u Ligu Sampiona i da dodju na Marakanu da im se govno smrzne. Ali se onda setim da verovatno ne bismo videli Evropu sledecih pet godina pa me brzo prodje. UEFA ako je pametna i ako uopste dodje do mogucnosti da se sastanemo treba da gleda kako da to spreci na zrebu.

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Gore pise visina 170 cm.  Novi Srdjan Plavsic.

 

Bukari isto ima 170, nisu to neobicne visine za krilne fudbalere. Mesi ima istu visinu pa mu ne smeta da bude najbolji fudbaler na planeti.

Link to comment
12 minutes ago, harper lee said:

Nakon pregleda naslova u ukrajinskoj stampi o utakmici Dinamo - Partizan dobijam zarku zelju da se i mi i Kijevljani plasiramo u Ligu Sampiona i da dodju na Marakanu da im se govno smrzne. Ali se onda setim da verovatno ne bismo videli Evropu sledecih pet godina pa me brzo prodje. UEFA ako je pametna i ako uopste dodje do mogucnosti da se sastanemo treba da gleda kako da to spreci na zrebu.

Neće oni stići do LŠ, ispašće ranije. Sa druge strane ima Šahtjor koji je ušao direktno ali treba i mi da uđemo pa da razmišljamo o tome.

Od UEFE ne očekujem nikad ništa dobro.

Link to comment

Koliko je placen Puma koji em sto nije brz em sto igra po desnoj strani a ne koristi desnu nogu?

 

Ovaj ce da igra po levoj strani a ne koristi levu nogu

Edited by tsva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...