Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Možda MIloje odluči da igra 4-4-2 sa rombom u sredini, pogotovo iz razloga što imamo igrače za to, a i brat Šerif je idealan za to. Pravi radnik, kad bi ga uparili sa dobrim centarforom bilo bi tu tona golova i dosta kvaliteta.

Link to comment

Postignut preliminarni sporazum

Crvena zvezda je napravila ključni korak u pregovorima oko transfera Timija Maksa Elšnika i slovenački reprezentativac se do kraja nedelje očekuje na Marakani.

Zvezda je nedavno otvorila pregovore i uspela da postigne preliminarni sporazum. Olimpiji iz Ljubljane će da pripadne 1.500.000 evra na ime obeštećenja, dok će Elšnik na Marakani zarađivati 420.000 evra neto po sezoni, saznaje Mozzart Sport.

 

Imas i ovo... nagadjaju...ili ce u Zvezdu ili ce ga preoteti neki drugi klub... ne mogu da pogrese, pogotovo sto su Novosti juce pisale da je potpisao za Zvezdu...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, sasha said:

Izgleda da Elšnik još visi, Olimpija odbila 2 miliona. Možda i bolje.

Ovi razni portali samo lupaju, dok ne vidim nekog u dresu na terenu više ništa ne verujem.

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/1391078/zvezda-dinamo-ratu-svi-desetku-evropskog-prvenstva-ali

 

Ako je tacno da Ljubljancani imaju tri ponude naravno da ce pokusati da to iskoriste da dignu cenu igracu, bili bi ludi da to ne urade. Zakon ponude i potraznje.

  • +1 2
Link to comment

Nekada su stvari bolno jednostavne i postanu očigledne kada se projektuju na ličnu situaciju po izboru.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Ako je tacno da Ljubljancani imaju tri ponude naravno da ce pokusati da to iskoriste da dignu cenu igracu, bili bi ludi da to ne urade. Zakon ponude i potraznje.

Za Elsnika su zainteresovana dva drugoligasa, Hal Siti i Piza.  Momak je u dobi kada prelazak u novi klub znaci da u tom klubu treba da napravi krunu svoje karijere.  To svakako nece da budu drugoligasi, makar bili iz Engleske i Italije.  U Zvezdi ce mu se pruziti prilika da igra u LS ili LE.  Uostalom i u Olimpiji ce moci da igra u LK.  Prema tome, rekao bih da ili ostaje u Olimpiji ili dolazi u Zvezdu.  Mene samo zanima zbog cega ga Zvezda hoce s obzirom da ima dovoljno (dobrih) igraca za poziciju na kojoj Elsnik igra.  Mislim da je Elsnik prilicno dobar igrac ali nije neophodan Zvezdi.

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Za Elsnika su zainteresovana dva drugoligasa, Hal Siti i Piza.  Momak je u dobi kada prelazak u novi klub znaci da u tom klubu treba da napravi krunu svoje karijere.  To svakako nece da budu drugoligasi, makar bili iz Engleske i Italije.  U Zvezdi ce mu se pruziti prilika da igra u LS ili LE.  Uostalom i u Olimpiji ce moci da igra u LK.  Prema tome, rekao bih da ili ostaje u Olimpiji ili dolazi u Zvezdu.  Mene samo zanima zbog cega ga Zvezda hoce s obzirom da ima dovoljno (dobrih) igraca za poziciju na kojoj Elsnik igra.  Mislim da je Elsnik prilicno dobar igrac ali nije neophodan Zvezdi.

 

Hoce ga i Dinamo ako se u medjuvremenu nisu ohladili.

Link to comment

Ja sam razumeo da su ga hteli, ali nisam siguran da je to jos uvek aktuelno.

Link to comment

Svaki igrač koga hoće DZG ne može biti loš ni za Zvezdu.

 

e: Biće potrebno još podosta vremena da bi mi njih prepišali, što ne znači da ih ne bi pobedili.

Edited by Meduzalem
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Meduzalem said:

Svaki igrač koga hoće DZG ne može biti loš ni za Zvezdu.

 

e: Biće potrebno još podosta vremena da bi mi njih prepišali, što ne znači da ih ne bi pobedili.

 

To mi je bas danas palo na pamet. Ja ne znam klub u Evropi koji je poslednjih 15-20 godina izbacio toliko kvalitetnih veznih igraca koliko ih je Dinamo napravio.

Edited by harper lee
  • +1 1
Link to comment

Braća Mamić , lopovi ali znaju znanje.

Ovo je bilo do kraja 2021.šta su realizovali

    Obeštećenja veća od 10 miliona evra

    Marko Pjaca Juventus (23)

    Dani Olmo     Lajpcig (23)

    Luka Modrić Totenhem (21)

    Joško Gvardiol                     Lajpcig (19)

    Filip Benković           Lester (14,5)

    Marko Rogo Napoli (13,5)

    Eduardo        Arsenal (13,5)

    Vedran Ćorluka        Mančester siti (13)

    Lovro Majer Ren (12)

    Mateo Kovačić                     Inter (11)

    Dario Šimić   Inter (11)

    * u mnogim transferima dogovoreni su različiti bonusi, koji su naknadno uvećavali njihovu vrednost

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
7 minutes ago, sasha said:

Braća Mamić , lopovi ali znaju znanje.

Ovo je bilo do kraja 2021.šta su realizovali

    Obeštećenja veća od 10 miliona evra

    Marko Pjaca Juventus (23)

    Dani Olmo     Lajpcig (23)

    Luka Modrić Totenhem (21)

    Joško Gvardiol                     Lajpcig (19)

    Filip Benković           Lester (14,5)

    Marko Rogo Napoli (13,5)

    Eduardo        Arsenal (13,5)

    Vedran Ćorluka        Mančester siti (13)

    Lovro Majer Ren (12)

    Mateo Kovačić                     Inter (11)

    Dario Šimić   Inter (11)

    * u mnogim transferima dogovoreni su različiti bonusi, koji su naknadno uvećavali njihovu vrednost

 

Jebo te, ovo jos ludje izgleda kad vidis na gomili.:D

  • +1 2
Link to comment

Odličan su nam reper a i ovaj naš je preslikao Maminjovu mustru. Donekle i uspeva u praksi. :D

Edited by Meduzalem
Link to comment

nista ni od elsnika

 

ne pamtim da smo u predjasnim rokovima ovoliko korpi dobili. imam osecaj da nas je 50 igraca odbilo za nedelju dana. verovatno je to sve relativno normalno jer nam je liga ocajna, ali bas ozbiljne novce (za ovdasnje uslove) nudimo.

Link to comment
8 minutes ago, Karelia slims said:

nista ni od elsnika

 

ne pamtim da smo u predjasnim rokovima ovoliko korpi dobili. imam osecaj da nas je 50 igraca odbilo za nedelju dana. verovatno je to sve relativno normalno jer nam je liga ocajna, ali bas ozbiljne novce (za ovdasnje uslove) nudimo.

 

Nista cudno, pisao sam vec o tome. Trenutno gadjamo igrace takvog cenovnog ranga da su nam konkurencija klubovi iz boljih liga iz kojih se lakse napreduje. Jedini igrac iz te kategorije kojeg smo doveli je Hvang a i on je dosao srecnim sticajem okolnosti. Glazera smo dobili jer je Bahar insistirao na njemu, drugacije ne bismo znali da uopste postoji. Sva ostala pojacanja su igraci nizeg rejtinga i bolji domaci igraci ili povratnici. Igraci u rangu izmedju 3-5 miliona koji zaista vrede toliko su vec interesantni klubovima iz donjeg dela tabele najjacih liga, klubova iz Cempionsipa i slicno. Medjutim, ne mislim da je to toliko bitno, vaznije je sto svi znaju da smo na trzistu za takve igrace i da prodajemo za ozbiljne pare pa ce vremenom igraci ozbiljnije razmatrati nase ponude.

 

Sto se ovog Slovenca tice ne treba uzimati previse ozbiljno to sto ovaj ljubljanski Terzic izjavljuje, lako moze biti u pitanju nabijanje cene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...