Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Laganih 2-0 iako Jedinstvo nije neki reper. Bar se nisu totalno zabunkerisali.

Hvang odlican, Ilic ce biti dobro pojacanje, kao i Dalsio.

Puma se video nije.

Serif :hail: :hail:

Link to comment

Dobro, ko je odveo onu sklopociju od Ndiajea i doveo nam ovog Ndiajea koji daje golove kao Van Basten.:laugh:

 

Imamo "Rodic rezultat", vreme je da se seli na klupu.

 

Ove duge "banane" Dalsia su bas otrovne, brzo stizu tamo gde treba a ukopaju se kad udare o teren. Steta je sto mu je dve takve lopte prodao Ilic koji je zapeo po svaku cenu da da gol i siluje bez potrebe.

 

Mimovic liability u odbrani ali kida centarsutevima.

 

Jos uvek se lose prebrojavamo kad smo iza lopte, igraci se krecu napamet i za loptom pa pravimo bespotrebnu guzvu na nekim delovima terena dok drugi zvrje nepokriveni ali Jedinstvo to jos uvek ne ume da iskoristi. Ubljani imaju jednu zanimljivu akciju iz zadnje linije na dva napadaca koji se primaknu jedan drugom da blokiraju prijem i tri igraca koji trce napred, usli su nam tom akcijom dvocifren broj puta sa pet igraca u zadnju liniju ali kad im ne prodje i uzmemo posed zjapi im krater pozadi. Igraju zanimljiv fudbal ali su jos uvek premekani za ovu ligu.

Link to comment

Od ove  Pume nema ništa, sve ovo je radio i na snimcima i na utakmicama u Rusiji .

Pokusavace neke laznjake ulaziti u sredini i šutirati i u vecini slučaja biće izblokiran . Ne svidja mi se ovakav tip igrača ,treba nam tu brzi igrač za Evropu .

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, elementary said:

Od ove  Pume nema ništa, sve ovo je radio i na snimcima i na utakmicama u Rusiji .

Pokusavace neke laznjake ulaziti u sredini i šutirati i u vecini slučaja biće izblokiran . Ne svidja mi se ovakav tip igrača ,treba nam tu brzi igrač za Evropu .

 

Puma jos uvek nije potpuno inkorporiran u Zvezdinu igru, danas je teziste igre po navici uglavnom bilo na suprotnoj strani. Ipak, ta njegova ulazenja u sredinu otvorila su bar dve ili tri lopte Mimovica iz coska na zicer iz kojih smo dali prvi gol.

  • +1 1
Link to comment

Ajde sacekajte par utakmica pa onda da damo sud koliko Puma moze ili ne moze.

 

Okej predstava protiv Jedinstva.

  • +1 1
Link to comment

Uvijek je lijepo kad centarforovi zabijaju bas onako centarforovski kao Serif i Bruno danas. Prvi gol je bio posebno lijep. Djiga ko Belodedic, Ilic dobar do izlaska, valjda nije nista ozbiljno.

  • +1 1
Link to comment

Centralni deo srednjeg reda nam je trenutno najbolji deo tima.  Hvang, Dalsio i Ilic su dominirali i kreirali u prvom poluvremenu.  Za razliku od Harpera, meni se Ilic dopao mada je malo silovao postizanje gola.  Napravio je odlicnu asistenciju zaa 2. gol.  Sljivic je usao i odmah se osetio pad u srednjem redu.  Sljivic igra alibi i uglavnom lopte koje prima na sredini terena vraca unazad.  On postaje agresivaniji samo kada je u kaznenom prostoru ili blizu, ali i onda mu nedostaje zelja da poentira vec pokusava pas kada ima sansu da direktno napadne gol.  Steta, momak ima talenat ali stagnira.  Jovanovic je sve suprotno Sljivicu, agresivan, samouveren, ambiciozan i naravno talentovan.  Siromah Kanga, danas je prakticno svaku loptu koju je primio usrao.  Rodiceve grimase u toku igre su postale antologijske.  Uglavnom izrazi cudjena, bez obzira da li je dao dobru loptu, oduzeo, zasrao, ili nekog osakatio. 

 

Dalsio mi se za sada cini kao najbolje pojacanje.  Djiga kao najbolji stoper.  Mimovic je toplo-hladno igrac.  Voleo bih da popravi igru u odbrani jer cemo da gledamo Micka u Evropi.  Katai je igrac za odmor i razonodu, ali volim da ga gledam jer jos uvek njegova magija sevne i napravi razliku.  Serif postaje darling navijaca.  Kada je dao prvi gol, razleteo se po terenu, kidise, uklizava, jurisa, skokne na tribinu da upali baklju, odmah se vrati i ....i odakle mu tolika energija i zelja.  Svaka cast.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Šteta što utakmica dobije otaljavački tonalitet pre nego što klinci uđu. Razdrmaju oni malo, vidi se da hoće da se istaknu, ali nekako me nešto žulja u toj revijalnoj atmosferi.

 

Mimi ima veći plafon od Koste. Lako se identifikuje šta treba da apgrejduje. Ima šta da radi i može to da u veliikoj meri dotera. Pre svega mislim na markiranje i korigovanje defanzivnih kretnji. 

Edited by kralj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...