Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

37 minutes ago, Sokrat said:

 

Rastrcali se insajderi po redakcijama posto pokusavamo da realizujemo neki transfer sto je pre moguce pa smo poslali pet-sest ponuda na razne adrese.:D

 

Lacio je dobro odigrao oko Djukanovica (pisao sam ranije da je zanimljiv Italijanima), sacekao je da se nadjemo sa Hamarbijem oko cene a onda je poslao za milion jacu ponudu i pokupio ga. Ako je SK objavio za Milsona onda je to blizu realizacije, oni obicno imaju dobre informacije iz kluba.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Jel žreb prekosutra?

 

Šta beše, Galatu izbegavamo?

 

 

Bilo bi bas dobro da nas zaobidju, pogotovo posle onog skandala sa izbodenim navijacem. Ne trebaju nam te gluposti.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Jel žreb prekosutra?

 

Šta beše, Galatu izbegavamo?

 

 

Tek za 3. kolo, za PO tek za dve nedelje.

  • Hvala 1
Link to comment

Ja ne pratim MLS vec duze vreme (ranije sam i odlazio na utakmice).  Negledljivo je za moj ukus, mada sam cuo da su se popravili.  Pratio sam sporadicno rezultat NYCFC od kako je Mijatovic otisao kod njih.  Ali jedva da ga pomenu.  Ni gol, ni asidtencija, ni minutaza,  A momak je obecavao. Steta za njega.

  • Hvala 1
Link to comment

Da, mi igramo plejof, ako prodjemo idemo u LS, nov sistem, 4 utakmice kod kuce...

Ako ispadnemo, idemo u LE, s tim sto bi trebalo da je isti sistem kao ranije.

Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Bilo bi bas dobro da nas zaobidju, pogotovo posle onog skandala sa izbodenim navijacem. Ne trebaju nam te gluposti.

 

I ja mislim. 

I po imenima su za izbegavanje, negde sam pročitao da ih TM vrednuje preko 200 miliona, mada ti turski klubovi leti mnogo češće negativno iznenade nego pozitivno.

 

Da su čista posla sa navijačima, ne bih imao ništa protiv, ovako nek se kidaju sa Dinamom.

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Da, mi igramo plejof, ako prodjemo idemo u LS, nov sistem, 4 utakmice kod kuce...

Ako ispadnemo, idemo u LE, s tim sto bi trebalo da je isti sistem kao ranije.

Није. ЛЕ има исти систем као ЛШ

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Da mi prvo cuknemo Jedinstvo i ove ostale iz domace lige sa koji a igramo pre pocetka evropskih utakmica.  Imamo puno nespremnih i povredjenih igraca.  Vidim da danas opet ne igraju ni Glazer, ni Seol, ni Spajic, ni Ivanic. Kada ce da se uigra tim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...