Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, papapavle said:

Ništa odvratnije od ovog natpisa Gazprom, sjebe svaku kombinaciju. Vratite nam Mister Baby!

 

Slazem se, ali ovako treba da izgleda i glavni dres

 

Reklame na dresovima su sporedne spram grba i boja kluba. Postoji nacin da se uklope u podnosljiv dizajn, kao svi ostali sto rade. Bila su cak, samo plava slova, dok nekom seratoru nije palo na pamet da je Gasprom vazniji od Zvezde.

 

Nas Gasprom ponizava i niko nista ne sme da kaze godinama, jer daju neke pare i jer su odakle su.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Mislim da ovo nije JNA vec stari stadion koji je srusen i na njegovom mestu izgradjena Marakana.

Jeste JNA. Prugasti tim mozda nije Zvezda.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Zanimljivo da dresovi za mali decu nemaju Gazprom.  Do sada su imali.  Prosle nedelje sam narucio novi dres za unuka i stize straftasta majca bez Gazproma.  Mnogo lepse izgleda.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Jeste JNA. Prugasti tim mozda nije Zvezda.

 

Da, sad sam video ovaj tunel na sredini tribine.

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

Da, sad sam video ovaj tunel na sredini tribine.

Stari Zvezdin stadion Avala imao je vrlo niske tribine, osim centralne zapadne pod krovom.  Plus teren je bio sljaka.  Zato smo zvanicne evropske utakmice morali da igramo na JNA.

  • Hvala 1
Link to comment

Treci dres nije los uprkos Gazproma.  Problem bi mogao da bude ako na slici nije Zvezdina utakmica.  Neko bi trebalo da se raspita sa koje utakmice je slika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...