Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Ne znam u kom minutu je bio taj faul Milunovića?

 

 

Fun fact, Prucev ima snage max za 50-60 minuta, a delovao mi je kao jedan od najspremnijih.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Ne znam u kom minutu je bio taj faul Milunovića?

 

 

Fun fact, Prucev ima snage max za 50-60 minuta, a delovao mi je kao jedan od najspremnijih.

 

Prucev je pokrivao celu desnu stranu veci deo utakmice.

 

Ne znam u kojem je tacno minutu bilo, mozda nekih desetak minuta posle nedosudjenog penala na Duarteu. Nema te situacije na highlights-ima.

Link to comment

U svakom slucaju nije ni toliko bitno, Jovanoviceva epizoda spasavanja redova grobarajana na kraju nije rezultirala nicim znacajnim. Morace da se preseli na Partizanove utakmice ne bi li nas velikomucenik iz Humske konacno pobedio nekog. Morace malo da se pomogne novom velikom treneru koji je prosli put rekao da se nikada vise nece vracati u srpski fudbal nakon sto je napucao mikrofon volejom. Da ne bude opet

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

A jel mozemo mi da trazimo njegovo izuzece, za nase utakmice (nemam pojma kakav nam je uticaj u savezu), no ovo je bilo skroz tendenciozno. Ili to, ili je stavio pare na under u kladionici.

  • Haha 1
Link to comment

Vec smo trazili i dobili izuzece za Derbi i to treba da ostane tako u sledecih 3000 godina... sramotno je kako sudi Zvezdi

  • Haha 2
Link to comment

Ono djubre nas je sinoc ostetilo za najmanje 2 penala, vjerovatno i sva 3, bar 1 crveni i masu zutih za goste. Onom seljaku Milunovicu, sto je krsio i tukao ko da igra protiv najgorih neprijatelja je tek u nadoknadi dao zuti. I to je "najbolji srpski sudija"... I na kraju se usro i prekinu njihovu akciju pred nasim kaznenim prostorom.

Zao mi je sto smo se nekako olako odrekli Popovica, mozda je i on htio da ode negdje gdje ce redovno braniti, ali legao bi nam u ovoj situaciji sa Glazerom ko budali samar.

Sale Katai treba da ulazi ako vec.mora zadnjih 20 - 25 minuta, djubre 23 je do sada imao najbolju uligu na tribinama.

  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Sale Katai treba da ulazi ako vec.mora zadnjih 20 - 25 minuta, djubre 23 je do sada imao najbolju uligu na tribinama.

Ne može Katai ni toliko, baš izgleda penzionerski u odnosu na druge.

Rodić mislim da će startovati protiv Intera, voleo bih da grešim ali strepnja mi je veća od nade.

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Ono djubre nas je sinoc ostetilo za najmanje 2 penala, vjerovatno i sva 3, bar 1 crveni i masu zutih za goste. Onom seljaku Milunovicu, sto je krsio i tukao ko da igra protiv najgorih neprijatelja je tek u nadoknadi dao zuti. I to je "najbolji srpski sudija"... I na kraju se usro i prekinu njihovu akciju pred nasim kaznenim prostorom.

Zao mi je sto smo se nekako olako odrekli Popovica, mozda je i on htio da ode negdje gdje ce redovno braniti, ali legao bi nam u ovoj situaciji sa Glazerom ko budali samar.

Sale Katai treba da ulazi ako vec.mora zadnjih 20 - 25 minuta, djubre 23 je do sada imao najbolju uligu na tribinama.

 

Nase sudije s odredjenim pedigreom vole da preglumljuju. Malo sam se zajebavao sinoc da bih provocirao ove "pomozite bratu grobaru" forumase, nije on nameravao da osteti Zvezdu nego je glumio patricijskog teoreticara koji, za razliku od plebejskih sudija, vodi racuna o finesama poput intenziteta kontakta, ruci koja pravi ili ne pravi telo vecim i slicnim budalesanjima. I onda dobijes da Pop na 30 metara od gola u punoj brzini i s rukama napred skoci na Duartea i oduva ga a ovaj genije sudi faul za Zeljeznicar.

 

Ipak, pored svih odluka na stetu Zvezde Jovanovicev mentalitet se najvise pokazao onim ulicarskim ponasanjem prema igracu Zeljeznicara nakon sto je odsvirao kraj bukvalno u trenutku kad se ovaj spremao da sutira na gol. Kapiram da igraci jebu sudijama sve po spisku tokom utakmica, daleko su oni od cvecki, ali sluzbeno si lice jebem mu mater, istrpi na terenu pa ga nadji posle utakmice i isamaraj ako ti je do toga.

Link to comment
49 minutes ago, sasha said:

Ne može Katai ni toliko, baš izgleda penzionerski u odnosu na druge.

Rodić mislim da će startovati protiv Intera, voleo bih da grešim ali strepnja mi je veća od nade.

 

Startovace Seol ako bude mogao a desno ce verovatno Drkusic. Rodic je bivsi igrac, ako to strucni stab sinoc nije shvatio onda nikad nece. Bio je jedan momenat kad je Drkusic ispred naseg gola na kraju zagradio loptu i izvukao faul gde je Rodic pre toga na svecu od centarsuta Pancevaca imao jedan ozbiljan WTF momenat. Izgledalo je kao da slepi dementni paraplegicar pokusava da izbije loptu glavom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...