Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Ако узмемо у обзир да смо изгледа осуђени на бијели газпромов правоугаоник, дрес је одличан. Макрон ради посо.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

Treba da dođe Radonja, ne znam zašto se odugovlači sa tim

Zato sto on izgleda ima ponudu iz Saudijske Arabije.

Link to comment
2 hours ago, levi said:

Treba da dođe Radonja, ne znam zašto se odugovlači sa tim

Zato sto bi, navodno pre u Arabiju ili Ameriku, nego kod nas.

Link to comment
38 minutes ago, dragance said:

Ma manite se Radonje. Ta luda glava nam ne bi legla nikako u tim. 

 

umeo je Miloe sa njim

  • +1 2
Link to comment

I Miloje a i generalno se ozbiljno vodilo računa da se Nemanja ne zajebava po BGu.

Link to comment

Miloje (a isto tako i nas pomocni drener koji je pre par godina umro) je od njega napravio igraca koga je Zvezda prodala u jednu od Ligu petice za osmocifrenu svotu novca.  Njegov razvoj se od tada usporio i mozda je cak i nazadovao.  Da ga sada ovakvog matorijeg i uobrazenijeg Miloje ponovo tese i izganja iz njegove glave demone - neka hvala.  Saudijska liga bi mu bila potaman.

  • +1 4
Link to comment

bio je miran i igrao najbolje u karijeri, sve govori da treba da se vrati

 

ali ok ako su na stolu pare iz Arabije onda ništa

 

 

Edited by levi
Link to comment

Izgleda da Lazar Nikolic odlazi u Vojvodinu za dzabe.  Zasluzio je sredinu u kojoj ima sanse da bude u prvoj postavi, a Vojvodina je solidan klub.

Link to comment

Šteta što se ovako odvija. Olajinka je pod Milojem po meni igrao dosta bolje na krilu nego u špicu pre dolaska Šerifa. Zapravo se ispostavilo da ima sasvim pristojnu tehniku, da ume da stane na loptu, i da napada mimo otvaranja za loptu u prostor.

 

Meni je on najprijatnije iznenađenje u finišu sezone.

  • +1 2
Link to comment

Koja korist od pokretanja postupka?  Igrac ce i dalje biti nezadovoljan; odnos sa upravom ce da dodje do stanja u kome nema pomirenja.  Niko ne dobija, svi gube.

Link to comment

Pretpostavljam da su se pomirili da će Slavija da plati manje nego što očekuju, ap hoće da uštinu od njegove plate.

Link to comment

Anan izgleda prosledjen u OFK.  Milojevic navodno insistira da Prucev ostane (a nije ga vodio na pripreme). 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...