Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, Jesper23 said:

Napokon odgledah cijelu utakmicu, mali me je fscinirao. Odlične kretnje, stalno se nudi, stalno je između linija, odlična tehnika i osjećaj. Mislim da će Elšnik malo napred, a Dalsio ili Luka Ilić u sredinu.

 

btw Inter igra bez Barele, odlične vijesti.

Moze link da i ja odgledam?

Link to comment
4 hours ago, sasha said:

Ima večeras u 15 do 7 na areni2 bodo-porto u le, baš me zanima kako će izgledati bodo.

Skoro pa rutiniranje, lagano ih okrenuli posle gola Porta, delovalo je u tom intervalu kao protiv nas. 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Dimitrije said:

Moze link da i ja odgledam?

Vratio na Areni, imam onu opciju vracanja 72 sata pa sam tako gledao.

 

Inače Bodo je jako zajebana ekipa, gledao sam ih juče. Mislim da bi oni i Benfiki otkinuli barem bod, jako zajeban domaci teren imaju a trče kao navijeni.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Jel su igrali Duarte i Šerif bar koji minut skupa na terenu?

Protiv Lučana. Šerif je bio od starta, a Duarte je ušao i postigli smo 2 gola u tom sastavu.

 

edit: Mocart piše da je mali Jovanovic bio na ribanju kod Doktora i Spajića, nadam se da je naučio lekciju.

Edited by Jesper23
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

I meni se čini, to je Brunov debi, kad je skucao prvi kontakt sa loptom? Mešam ta Jedinstva, IMT, Tekstilac...

 

Ne. Gol na debiju je dao protiv Jedinstva u prvom kolu, tada je usao umesto Serifa.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, Jesper23 said:

mali Jovanovic bio na ribanju kod Doktora i Spajića, nadam se da je naučio lekciju.

Nije, osim ako ne snime tik-tok video do 2 minuta, cisto sumnjam da ima koncentraciju da slusa vise od toga.

Ako ima malo soli u glavi i ako je svestan talenta, mozda se trgne.

Vise bi mu koristio razgovor sa Maksimovicem ili nekim drugim  vrsnjakom nego sa Terzicem i Spajicem.

Link to comment
11 minutes ago, harper lee said:

 

Ne. Gol na debiju je dao protiv Jedinstva u prvom kolu, tada je usao umesto Serifa.

 

Tačno, tada je Stamenković imao 36 odbrana i otprilike toliko % loptu u posedu. Nije baš reprezentativni uzorak, gubili smo, ali fino su igrali zajedno ako sam napokon dobro premotao.

Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Nije, osim ako ne snime tik-tok video do 2 minuta, cisto sumnjam da ima koncentraciju da slusa vise od toga.

Ako ima malo soli u glavi i ako je svestan talenta, mozda se trgne.

Vise bi mu koristio razgovor sa Maksimovicem ili nekim drugim  vrsnjakom nego sa Terzicem i Spajicem.

 

Ma kakav razgovor, nije to bio nikakav razgovor.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...