Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Bez Ivanica u Milanu, povredio primicac.:frust:

 

Taman je poceo da igra kao zmaj u kontinuitetu a nama je jedini igrac slicnih performansi koji bi mogao da ga zameni klinac od 17 godina.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Eto prilike malom da oseti veliku scenu.

 

Voleo bih, samo bi u tom slucaju trebalo svi da budemo svesni da je to za nekoliko nivoa iznad njegovih trenutnih mogucnosti i da ne vilenimo ako/kad se to pokaze na terenu (da, Laki, tebe gledam:D). Mali je odigrao odlicno derbi ali nije isto igrati protiv inferiornog protivnika u boljem timu ili protiv tima koji je i za tvoje mnogo iskusnije i bolje saigrace superioran.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, sasha said:

Ah ta Dejina povreda.

Ima Maksimović da zablista na Meaci.

 

U tom slucaju ce samo da ode brze i za vecu cenu. Nesto razmisljam neki dan, u normalnija vremena dobili bismo mozda i talentovaniju  verziju Ivanica umesto Ivanica sledecih deset godina a onda se setim da su svi ti klinci za klub samo dzakovi para i da se uopste ne treba previse stresirati oko toga da li oni treba ili ne treba da igraju jer ce ionako otici posle prve dobre ponude.

Link to comment
9 minutes ago, harper lee said:

 

U tom slucaju ce samo da ode brze i za vecu cenu. Nesto razmisljam neki dan, u normalnija vremena dobili bismo mozda i talentovaniju  verziju Ivanica umesto Ivanica sledecih deset godina a onda se setim da su svi ti klinci za klub samo dzakovi para i da se uopste ne treba previse stresirati oko toga da li oni treba ili ne treba da igraju jer ce ionako otici posle prve dobre ponude.

u normalnija vremena su i veliki evropski klubovi sa ovih prostora (a i šire) se snabdijevali i kupovali već formirane igrače a ne talente kao sada, sada cijene igračima dostižu vrhunac u periodu od 17-21 godine, manji klubovi tad zarađuju najviše, veliki klubovi ih tad kupuju na šlepere, klade se na njih i da će jedan od 5 ili jedan od 10 postati novi de Brujne ili Salah na nekim pozajmicama a ostali će da traže sreću po donjem domu Serije A sa pedigreom "svojevremeno me kupio Siti, bio sam veliki talenat" , jbg filozofija ponašanja na tržištu se promijenila

Edited by James Marshall
  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, harper lee said:

 

Voleo bih, samo bi u tom slucaju trebalo svi da budemo svesni da je to za nekoliko nivoa iznad njegovih trenutnih mogucnosti i da ne vilenimo ako/kad se to pokaze na terenu (da, Laki, tebe gledam:D). Mali je odigrao odlicno derbi ali nije isto igrati protiv inferiornog protivnika u boljem timu ili protiv tima koji je i za tvoje mnogo iskusnije i bolje saigrace superioran.

 

Gle, dete zna fudbala, nek se igra.

Link to comment
21 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Gle, dete zna fudbala, nek se igra.

 

Neka igra ako je bolji od drugih ili podjednako dobar. Ove teorije od pre pola veka koje se jos uvek vuku o guranju mladih da bi se brze razvili umesto zlih stranaca treba napustiti jer Zvezda osim finansijskog nikakvog interesa nema da oslabljuje tim kako bi profitirao neki klub iz jacih liga.

  • +1 1
Link to comment

Napokon odgledah cijelu utakmicu, mali me je fscinirao. Odlične kretnje, stalno se nudi, stalno je između linija, odlična tehnika i osjećaj. Mislim da će Elšnik malo napred, a Dalsio ili Luka Ilić u sredinu.

 

btw Inter igra bez Barele, odlične vijesti.

Edited by Jesper23
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Neka igra ako je bolji od drugih ili podjednako dobar. Ove teorije od pre pola veka koje se jos uvek vuku o guranju mladih da bi se brze razvili umesto zlih stranaca treba napustiti jer Zvezda osim finansijskog nikakvog interesa nema da oslabljuje tim kako bi profitirao neki klub iz jacih liga.

 

Prema onome što sam video na terenu, dete je bolje i od Dalsi a pogotovu od Ilića.

 

Tako da apsolutno nemam problem da mu se daju minuti.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Prema onome što sam video na terenu, dete je bolje i od Dalsi a pogotovu od Ilića.

 

Tako da apsolutno nemam problem da mu se daju minuti.

 

Da se ja pitam meni bi igrao i to "desetku", samo kazem da trener bolje zna sta koji igrac moze da odigra, koliko zahteva moze da ispuni i koliko je daleko od nivoa Lige Sampiona. Mali je vec peti mlad igrac koji je pod ovom novom garniturom (ne mislim na Terzica i Mrkelu koji su tu odavno) izrastao u ozbiljnog igraca, Erakovic, Mijatovic, Nedeljkovic, Mimovic i sada Maksimovic, plus mozemo da racunamo i Djigu u tu kategoriju iako je stranac, jer je dosao kao dosta mlad. To vise nije slucajno, pocele su da se naplacuju dividende Marinovog projekta reorganizacije omladinske skole i rada sa onima koji su procenjeni kao elitni talenti.

Edited by harper lee
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...