Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Dimitrije said:

Ali nazvati Milojevica teroristom koji je tu svoju osobinu ispoljavao u odnosu na Ivanica je uvreda za obojcu.  Kako mozete tako nesto da napisete?

 

Milojević jeste terorista zahtevan i tvrd trener, što za mentalitet naših igrača uopšte nije loše. A nije ni loš trener. Za Miću ne bih pisao dva puta šta mislim.

 

Moram primetiti da nije prvi put da mi se ovako obraćate. Davno je bilo, no, može se i ležernije tumačiti tuđe pisanje, gos'n Dimitrije. To se na ovom svetom topiku može nazvati i jednopartijskim pluralizmom. :)

  • +1 1
Link to comment

Gledao neko ovog Djukanovica koji se pominje par dana već ? Opet neka Rajina prevara ili dobar igrač ?

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Gledao neko ovog Djukanovica koji se pominje par dana već ? Opet neka Rajina prevara ili dobar igrač ?

 

Postoji jedan broj ljudi koje je neko nekada naucio da napisu "Rajova prevara" i oni to stalno ponavljaju jer ne umeju da napisu nista drugo. Sad Mesi da dodje u Zvezdu nakon sto je otkrio da mu je prababa iz Crne Gore neko bi garant napisao da je neka Rajova prevara u pitanju.

 

Djukanovic je po statistici odigrao veoma dobro u Hamarbiju i deluje kao zanimljiv igrac ali treba imati u vidu da je u pitanju svedska liga koja, kao i nasa, ne spada u top evropske lige. Dakle, za ocekivati je da u nasoj ligi zabode finu statistiku ali da li je igrac za nesto vise to cemo znati tek kad ga budemo videli, ako ga budemo videli, na evropskim utakmicama. Ono sto sam video na klipovima je da zna s loptom, ima dug korak i prilicno je brz za svoju visinu, primarno je desnjak ali odlicno sutira i levom. Podseca malo na Ivanica kad ovaj igra na levom krilu s tim sto je klasicno krilo, agresivniji je i direktniji s loptom u prodoru. I naravno, deset godina je mladji, decko je u januaru ove godine napunio 20.

  • +1 2
Link to comment

Švedska liga je sasvim pristojna, za razvoj mladog igrača odličan izbor, lično bih voleo da dečko dođe kod nas.

Link to comment

Sad sam pogledao klip, što Harper reče, složio bih se, ko Ivanićevog klona da gledam.

Link to comment

Meni ovaj Iranac top. Nebitno što na snimcima većina igrača koje dribla jedva da zna fundamente - vrhunski je tehničar, ima misaoni pas, loptu sa očima i izuzetnu kontrolu u punom trku. 

 

Mislim da bi bio perfektan fit za trougao sa Hvangom i ovim Milojevim.

  • +1 1
Link to comment

Zna lopte definitivno, ali opet sam si rekao, igra s poluamaterima. Pitanje je na šta će ličiti među ozbiljnim igračima.

Link to comment

spacer.png

 

Uvodi se teska artiljerija u resavanje ukrajinske krize i bezbednosne arhitekture u Evropi

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Olajinka se vratio u Slaviju. Mi dobili 2 miliona evra. Bzvz, ali jbg, porodica je na prvom mjestu.

 

Tanki smo na krilima

  • +1 2
Link to comment

Brazilski fudbaler Bruno Duarte novi je igrač Crvene zvezde, saopštio je danas klub iz Beograda.

Duarte (28) je sa Zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, u klub dolazi iz portugalskog Farensea gde je na 36 utakmica zabeležio 14 golova i četiri asistencije.
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Olajinka se vratio u Slaviju. Mi dobili 2 miliona evra. Bzvz, ali jbg, porodica je na prvom mjestu.

 

Tanki smo na krilima

 

Dovodice se jos igraca.

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, sasha said:

Brazilski fudbaler Bruno Duarte novi je igrač Crvene zvezde, saopštio je danas klub iz Beograda.

Duarte (28) je sa Zvezdom potpisao trogodišnji ugovor, u klub dolazi iz portugalskog Farensea gde je na 36 utakmica zabeležio 14 golova i četiri asistencije.

 

A Farense doveo zamenu za Duartea

 

Tomane ipak u drugoj ligi Turske, Zvezdi 600.000 | Mozzart Sport

Edited by pantelia
  • Haha 4
Link to comment

Naši su definitivno odustali od Đukanovića, traži se brži igrač za krilnu poziciju. Djeluje da se traži neko sličniji Bukariju nego Olajinki i to dugo, tako da je ovaj odlazak Olajinke samo malčice ubrzao tu potragu, možda dođu i dva igrača.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...