Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

U odbrani nedostaje jedan igrač i sigurno će tu gurati bonusa, sve druge opcije bi značile tumbanje u odbrani plus tumbanje na nekoj drugoj poziciji na krilu. Ajde da imamo dobru rezervnuo opciju na beku pa da razmislimo, ali ovako nema dileme. Popuniti na toj poziciji kako se zna i umije, koliko je odsutan mali Mimović, zna li se šta?

Link to comment

Ma-ksi-mo-vić. Mašala. Neka mu neko javi da mora da odigra kao Ronaldinjo ako misli da opet čujemo za njega.

 

Pod uslovom da je ovo info, a ne proročanstvo brata po avataru.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

 

On 22. 9. 2024. at 11:30, kralj said:

Bio bih siguran da ćemo da kiksamo u Derbiju, da Partizan nije kakav jeste. 

Sve nam se potrefilo, ceđenje poslednjih zaliha energije, na to poraz kao dodatni terminator samopouzdanja, povreda igrača na najpipavijoj poziciji u timu, sad se još licitira sa promenom formacije.

 

Ne sluti na dobro, ali uzdajmo se u razliku u kvalitetu.

 

Govorimo o Mimoviću?

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

 

Govorimo o Mimoviću?

 

Pa da. Imamo 3 beka ukupno, jedan se operisao, a drugi sad povredio. Ostade ovaj što može na obe strane, samo ga jebe što ne može u isto vreme.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Hroničar said:

Glazer, Olajnika, Djiga, Spajić, Seol, Elšnik, Maksimović, Krunić, Silas, Ivanić i Duarte. To vam je sastav za danas.

Kapa dole za Milojevica ako je donio ovakvu odluku, mijenjati štoperski tandem nije baš zahvalno. Još ako izađemo visoko kao protiv Norvežana, ja zadovoljan.

  • +1 1
Link to comment

Meni samo nije nikako čitljiv paralelni svet u kome Olajinka može da igra beka u 442. On je očajan u defanzivi i kao krilo. Trči, trudi se, ali putanje su mu skroz mimo elementarne fudbalske logike, pa mora siromah da pretrči 2x više ne bi li neku rutinsku markaciju odradio. Dalsija bih stavio pre njega, ne bih ni razmišljao.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Meni samo nije nikako čitljiv paralelni svet u kome Olajinka može da igra beka u 442. On je očajan u defanzivi i kao krilo. Trči, trudi se, ali putanje su mu skroz mimo elementarne fudbalske logike, pa mora siromah da pretrči 2x više ne bi li neku rutinsku markaciju odradio. Dalsija bih stavio pre njega, ne bih ni razmišljao.

 

Ako bude ovih Hroničarevih 11, mislim da će opet Elšnik na LB.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...