Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Poenta je da u obe utakmice što je odigrao kod nas nije ni imao ni jednu loptu u prostor, tako da njegova brzina nije ni mogla da dođe do izražaja. Sve vreme je bio u gužvi, u sredini.

 

Zato i kažem da treba da se izvlači skroz desno uz aut liniju, pomerajući se u zavisnosti od toga gde je pritivnička zadnja linija, kako bi imao mogućnost da istrči i ostvari prednost, jer tu može da mu se pošale lopta u for u prostor.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Poenta je da u obe utakmice što je odigrao kod nas nije ni imao ni jednu loptu u prostor, tako da njegova brzina nije ni mogla da dođe do izražaja. Sve vreme je bio u gužvi, u sredini.

 

Zato i kažem da treba da se izvlači skroz desno uz aut liniju, pomerajući se u zavisnosti od toga gde je pritivnička zadnja linija, kako bi imao mogućnost da istrči i ostvari prednost, jer tu može da mu se pošale lopta u for u prostor.

Moguce, ali ne znam da li je on taj tip igraca.  Koliko vidim, on u protivnickom kaznenom prostoru tezi da se prebaci na levu stranu i da odatle pripreti.  Tako je pao prvi gol protiv Napretka.  Bio je jednom u slicnoj situaciji i protiv Benfike.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Bordo propao, ima li se tamo nešto za probrati?

Ako imaju bekove, makar i treca rezerva..MOZE

Link to comment
19 hours ago, kralj said:

Sad se setih, jedan prijatelj mi reče da će da ide. Doduše, moguće da ima nemački pasoš. Baš ču da proverim.

 

Neverovatno mi je da će na San Siru da se ulazi uz pasošku kontrolu. Trajalo bi mesecima. Možda su samo bupnuli saopštenje da obeshrabre ljude, a zapravo će samo navijačku grupu da banuju.

Ja sam juče uzeo člansku Milana, pošto sam kod kuće u Decembru za božićne praznike, i nemam nameru da propustim takvu priliku. Kada sam mogao da se iscimam da otputujem iz Oz za Glazgov, pri kraju onih restriktivnih mera u ovoj vukojebini, mogu i da iskuliram žabarsku muriju. Baš da vidim na koji način misle da mi zabrane da uđem sa stranim državljanstvom i kupljenom kartom. Na kraju krajeva, ne piše mi na čelu za koga navijam. Pogledam tekmu, i to je to... Takođe, isto tako i planiram da idem na basket Virtus Zvezda par dana ranije. A što se tiče ove priče o pasoškoj kontroli pri ulasku na stadion, tek to je šuplja priča. 

Edited by Hobbit slayer
  • +1 2
Link to comment

Naravno, samo što je moja poenta bila da ta priča o proveri pasoša je više da bi odvratila ljude od odlaska nego što će se primeniti. Jer, ako se ne daje alokacija karata za gostujuće navijače, to znači da neće biti u stanju da vrše kontrolu na ulasku, pošto onda više nije u pitanju jedan sektor, već ceo stadion. Manje od pola stadiona su ljudi sa sezonskim ulaznicama, a ostatak ljudi sigurno neće biti identifikovani na ulazu, jer niti je praktično niti izvodljivo 

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

imho mašite poentu, žabarska policija ne želi da ica boganov povede 3k turskih konjanika i da okupira centar milana u 2 navrata

  • Haha 1
Link to comment

Jebiga, ali zato smo imali plezir da gledamo kako gori zastava Fedajina na utakmici sa Čukom ili tako nešto. Sad normalan narod ne me že da gleda Zvezdu na San Siru. 

Link to comment

Moracemo sutra da budemo oprezni na derbiju, tim pre sto smo izgubili vaznog igraca zbog povrede. Ove male domace utakmice posle evropskih umeju da se iskomplikuju, Slaven Belupo je juce Dinama nalup'o sa 4:1. pri cemu nasa utakmica nije toliko mala jer je derbi u pitanju a takodje je i gostovanje.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, James Marshall said:

Jebiga, ali zato smo imali plezir da gledamo kako gori zastava Fedajina na utakmici sa Čukom ili tako nešto. Sad normalan narod ne me že da gleda Zvezdu na San Siru. 

 

Kad bi italijanska policija zabranjivala svim vlasnicima odredjenih pasosa da gledaju utakmice zbog sukoba navijackih grupa Serija A bi se igrala pred praznim tribinama jer nijedan Italijan nikada ne bi ni prismrdeo stadionu. Ovo su lenje odluke policije koju mrzi da se cima a svesna je da postoji problem sa navijackim grupama. Posto su navijaci obicno kreativni u izbegavanju zabrana jednostavno im je lakse da zabrane svima pa ako se neko snadje i udje na stadion snasao se.

Link to comment

Bio bih siguran da ćemo da kiksamo u Derbiju, da Partizan nije kakav jeste. 

Sve nam se potrefilo, ceđenje poslednjih zaliha energije, na to poraz kao dodatni terminator samopouzdanja, povreda igrača na najpipavijoj poziciji u timu, sad se još licitira sa promenom formacije.

 

Ne sluti na dobro, ali uzdajmo se u razliku u kvalitetu.

Link to comment
11 minutes ago, harper lee said:

 

Kad bi italijanska policija zabranjivala svim vlasnicima odredjenih pasosa da gledaju utakmice zbog sukoba navijackih grupa Serija A bi se igrala pred praznim tribinama jer nijedan Italijan nikada ne bi ni prismrdeo stadionu. Ovo su lenje odluke policije koju mrzi da se cima a svesna je da postoji problem sa navijackim grupama. Posto su navijaci obicno kreativni u izbegavanju zabrana jednostavno im je lakse da zabrane svima pa ako se neko snadje i udje na stadion snasao se.

To u kombinaciji sa činjenicom da su naši vodili neke naše interne bitke u npr Đenovi i to uz dozu čak i za evro ultrase ekstremne nasilnosti po kojoj su naši inače poznati i dobismo preko kurca odluku da se ne cimaju, jebe im se da izlaze u susret skupini Srba ako će ih od toga boljeti glava (više nego inače). Iskreno ni kod nas kad treba takvi da dolaze, ako će da to znači da moramo da se zatvaramo u zgrade i čekamo da prođe destruktivni tajfun u kom neko rendom može da ostane bez zuba ili bubrega, onda bolje da ne dolaze. Ili nedobog da prođe kao Taton. Preživjeće se i bez gostujućih navijača, nije to uslov bez koga se ne može. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

To u kombinaciji sa činjenicom da su naši vodili neke naše interne bitke u npr Đenovi i to uz dozu čak i za evro ultrase ekstremne nasilnosti po kojoj su naši inače poznati i dobismo preko kurca odluku da se ne cimaju, jebe im se da izlaze u susret skupini Srba ako će ih od toga boljeti glava (više nego inače). Iskreno ni kod nas kad treba takvi da dolaze, ako će da to znači da moramo da se zatvaramo u zgrade i čekamo da prođe destruktivni tajfun u kom neko rendom može da ostane bez zuba ili bubrega, onda bolje da ne dolaze. Ili nedobog da prođe kao Taton. Preživjeće se i bez gostujućih navijača, nije to uslov bez koga se ne može. 

 

Znas sta mislim o organizovanim navijackim grupama u Srbiji tako da nemam nameru da se time bavim. Poenta je da je zabrana obicnim ljudima koji naviju za Zvezdu da gledaju utakmice zbog toga sto postoji opasnost da se u Milanu pojavi navijacka grupa najobicnija lenjost italijanske policije koja tako sebi olaksava zivot i nema nikakve veze ni sa cim drugim. Pre nekoliko dana je u Beogradu gostovala grupa navijaca Benfike koja je u prijateljskim odnosima sa "Torcidom" iz Splita i nije se dogodio nijedan incident koji bi zavredeo tekst u novinama. Policija im je objasnila da ne mogu da udju sa obelezjima "Torcide", pretresla je navijace da neko slucajno ne prosvercuje na stadion tako nesto i utakmica je sasvim mirno odigrana bez ikakvih incidenata i na stadionu i u gradu. Ta prica o "destruktivnim tajfunima" zbog kojih ne sme da se izadje na ulicu, kamoli ode na stadion, je prenaduvana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...