Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

34 minutes ago, harper lee said:

 

Jedina prava greska tu je prodaja Azarova, Anan bojim se da u ovom trenutku nema kvalitet da igra u Zvezdi. Povreda Mimovica nije dosla od prevelikog igranja vec od gazenja od strane igraca Benfike koji, uzgred, nije ni dosudjen, te se stvari desavaju u fudbalu.

 

Jedino sto bi moglo sada da nas pokrpi a trebalo je uraditi odavno, tako da bi to mozda bila kap srece u moru nesrece za Mimovica, je da se Milojevic ohrabri i promeni formaciju u 3-4-3 ilil 3-5-2 pa da to uigravamo dok je Mimovic van stroja. Sve drugo bi bilo krpljenje zbog suludog insistiranja na formaciji 4-2-3-1 i pored toga sto najduzu rotaciju imamo na krilnim pozicijama a bekova osim Seola vise nemamo nijednog. Seol i Olajinka mogu da igraju wing bekove neko vreme, nece im faliti nista. Mi bismo i sa Mimovicem bili bolji u toj formaciji jer i on i Seol su napadacki orijentisani bekovi, bez Mimovica to je sada pitanje nuzde. U toj formaciji bismo morali da izadjemo i na derbi jer ce nam najmanji problem sa drugim bonusom i najmanji pad u kvalitetu biti da stavimo Lekovica pored Djige i Spajica. Ako Olajinka nece ili ne moze to da igra neka igraju Silas ili Prucev.

Mislim da je i Prucev bonus.  Ali zadnja linija sa Lekovicem, Djigom i jos jednim od dvojce seniora (Spajic ili Drkusic) mi deluje najoptimalnije i najbolje resenje.  Uz Seola i Olajinku po bokovima, a ostalo se zna: Elsnik, Krunic, Ivanic, i ja bih sa dvojcom napadaca izmedju ove trojce: Serif, Bruno i Silas.  Tu su jos Milson, Dalsio i Ilic u najuzem izboru kao i dzokeri Katai i Kanga za domacu ligu.  Ja bih probao i sa redovnim uvodjenjem Maksimovica, Sljivica i Jovanovica pa i Milosavljevica u domacim utakmicama.  Ti momci ce ili da uskoro zaigraju za seniorski tim ili nista od njih nece da bude.

Link to comment
46 minutes ago, pantelia said:

Ja sam prilicno siguran da ce Lesnik ostati na levom beku, i da ostajemo u 4-2-3-1. Ali me bas interesuje ko ce biti drugi bonus.

Milojevic ce u tom slucaju imati vrlo nezadovoljnog igraca u timu.  Lesnik je rekao da je odigrao levog beka za tim, ali se nada da to nece vise da se to trazi od njega.  Nadam se da Milojevicu nema takav plan.

 

Ono sto moze da se desi je da Milojevic pokusa sa Degenekom na desnom beku jer je ovaj u trenaznom procesu, ali u tom slucaju problem bonusa ostaje.  A ne bih voleo da gledam Degeneka kao beka.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Lekovic i Djiga bonusi, treci stoper Spajic i to je to. Uz Seola imamo i defanzivnu cetvorku gde neki od stopera pokriva stranu, a imamo i opciju da tog stopera na   beku, duplira Olajinka

 

Bolje staviti Gutesu na gol nego Pruceva na krilo, gde smo ubedljivo najjaci.

 

Pored Silasa, Milsona, pa i Olajinke i Radonjica, Prucev nema sta da trazi, iako je bonus.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da napomenem da je sudija Oliver produzio drugo poluvreme 4 min (cini mi se prvo 3 min) i odsvirao je kraj tacno nakon isteka 4-tog minuta nadoknade.  Kada sudi u Engleskoj, nema utakmice bez bar 5 min nadoknade i to se produzi na jos minut i vise ako jedan od timova pocne da odugovlaci i igraci da se izlezavaju.

  • +1 1
Link to comment

U Derbiju bih uzveo sastav

 

Glazer - Lekovic, Djiga, Spajic - Seol, Olajinka- Ivanic, Elsnik, Krunic, ispred Silas i napred Duarte

 

Silas igra povucenog spica, izvlaci se na krilo, Krunic, Ivanic i Elsnik drze sredinu, Olajinka ide napred i drzi levu stranu, Seol desnu, manje ofanzivno od Olajinke.

Edited by Milosh76
Link to comment

Po Milojevicu, Radonjic nema sta da trazi jos bar mesec dana.  Pruceva je startovao u dve utakmice do sada sto znaci da se Milojevic ne ustrucava da ga stavi u prvih 11.  Prucev ima motoriku i voljni momenat, ali nema kreaciju a ni samopouzdanje.

Link to comment

Silas treba na desno krilo, da se izvlači skroz ka aut liniji, to je najveća šansa da iskoristi brzinu.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

Uzgred, posto smo dobrano napljuvali Krunica zbog reakcije kod prvog gola Benfike pogledajte reakcije Hvanga u Fejenordu kod drugog i treceg gola Bajera, narocito drugog.:D

 

Pakao

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Pakao

Ovo čitam u trenutku dok na filmu izgovaraju reč "devil".

 

Jezivo.

Link to comment
31 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pakao

 

Gde si ti da pohvalis Nedajea za pizonovsku asistenciju Milsonu?:D

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, harper lee said:

 

Gde si ti da pohvalis Nedajea za pizonovsku asistenciju Milsonu?:D

Šerif je bolja verzija Tavambe.

 

Možda na prvi pogled drvo, a zapravo sve samo ne to.

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Šerif je bolja verzija Tavambe.

 

Možda na prvi pogled drvo, a zapravo sve samo ne to.

 

Ma, jedna asistentska lasta ne cini tehnicko prolece ali moram malo da ga cimam, smorio je bio sa Serifom za medalju.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Silas treba na desno krilo, da se izvlači skroz ka aut liniji, to je najveća šansa da iskoristi brzinu.

Pa ima li on dug korak ili je brz? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...