Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Inače, Duarte mi se baš sviđa kao igrač. Aktivno učestvuje u igri što nam često dobro dođe jer nemamo klasičnu desetku, ume i da povuče i da brzo raširi pas na stranu, čini mi se da mu je i dobra selekcija tih odluka. Istina, nekad se nađe na nekom delu terena mimo svake logike, kao pao sa Marsa, ali deluje da je to sve ređe slučaj.

 

Ipak, kada se gubi i juri rezultat, Šerif je mnogo dragoceniji. Videćemo šta nastavak sezone nosi, ali sumnjam da će navijači prepoznati kakva je to napast po protivnika ako nisu do sada. Juče je i bez lopte enormno doprinosio, otvarao prostor (popizdeo sam kad je Silas jednom šutnuo sa 20 m u pravcu Hrama Svetog Save). Šerif kapira fudbal, oseća napadački flow i ima nerv da nađe otvorenu liniju za pas čak ikad je sam sa dva ili tri igrača na sebi. Njima je poslednja linija odigrala perfektnu utakmicu (ako izuzmemo par grešaka u iznošenju lopte i rešavanju presinga), ali sa Šerifom su krv propljuvali i na kraju jednom i kapiturilali, iako je uglavnom delovalo da eventualno možemo samo iz prekida da ih ugrozimo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...